Komentari na vest
Što južnije, to tužnije: Uprava vranjskog Dinama podnela kolektivnu ostavku
Z
Zvlat BG
pre 6 minuta
Nisu FK, oni su Sportsko udruženje! Ovo je vid pritiska na Grad, jer sa cca. 53 miliona dinara prihoda je nemoguće igrati drugi rang fudbala i onda dolazimo do zatvorenog kruga u kome se vrtimo decenijama! Nerešeno pitanje finansiranja celokupne fudbalske piramide u Srbiji i pogrešna raspodela novca! Region Istočne Srbije je ubedljivo najgori region u Srbiji i tu promene teško može da bude! Jasno se vidi pad koji je nezaustavljiv! Uz sve ostalo što prati taj pad (finansije, ekonomija, demografija ...). T’ga za jug!
m
milos987
pre 25 minuta
Dovesce novu poslusnu caci upravu
pika557
pre oko 1 sat
Ko sa opstinom tikve sadi...
u
user7575
pre oko 1 sat
Svim srcem uz dinamo sada bre!

milosbosut
pre oko 1 sat
Sta drugo reci osim srpski fudbal
L
Lkjhgfdsa
pre oko 2 sata
Znaci Dubocica ostaje
D
Domaći fudbal
pre oko 2 sata
Obrisali su tu objavu, tako da postoji mogućnost i da povuku ostavke i ostanu u klubu, sve u svemu, svakog leta gledamo iste stvari (Mladost GAT, Radnički Sremska Mitrovica, Kolubara...)
A@A
pre oko 2 sata
Javasluk se nastavlja, prvo informacija da ce onaj Naftagas iz Elemira preci u Zrenjanin i postati "Proleter" (em su na guranje usli u visi rang em nemaju uslove za taj rang) sad ovo sa Dinamom. Da ne zaboravim mucenu Kolubaru iz Lazarevca koja je odustala od Zone zbog dugova a sada se i tamo ugurao Srem iz Jakova (preko nekih licitacija). Sve neke tange frange...i posle zasto nam se desavaju tamo neka Zelenortska Ostrva. Ovde je fudbal odavno bez smisla.
Slavko Ćosić
pre oko 2 sata
Dok je imalo kinte , bili ste tu . Sada kada za veći rang treba i više kinte bežanija . Lepo da ste održavali klub u niži rang nitibibilo ostavki a i kinte bi bilo dovoljno .
n
nbg
pre oko 2 sata
Sigurno su krivi beogradski klubovi...
r
romano321
pre oko 2 sata
Sa smanjenjem liga ako se ne rasporedi finansiranje i sponzorisanje klubova, svakog meseca će nam se ugasiti po jedan klub

.jpg.webp)
.jpg.webp)




.jpeg.webp.webp)
