Komentari na vest

Super Čuka protiv Olimpije: Šehović je instant pojačanje, Mićko kao štoper, efikasni bonusi

N

Natalii29

pre 4 minute

pa treba se odluciti za nesto ipak

RajonRondo

pre 26 minuta

Ale le le le le , diomonde, Ale le le le le , semi ojeley
j

jovandimitrovic

pre oko 1 sat

superčukasuperčuka
Z

Znalac,radoznalac

pre oko 1 sat

Bio je prenos utakmice , lepo i moderno odigrano sa Cukine strane koja nagovestava dobru sezonu . Mlade snage uvek dobre u Cuki. Odlican spoj mladosti i iskustva. Sehovic pokazao kvalitet i da ce biti ove jedan od najboljih bekova lige.
M

Mirko.rs

pre oko 2 sata

Sehovic odlican !

Сербона 7

pre oko 2 sata

Као навијач Арсенала (додуше, једино се Звезда воли) мислим да је за Ливерпул боље да Диоманде оде у ПСЖ, јер не вриједи ни пола новца од оног који се за њега тражи. Напросто, није играч који ће донијети чуда, а са друге стране ПСЖ купује М. Аклијуша, тако да, Диоманде, ако већ негдје иде, најприје ће то бити Ливерпул.
p

petrovicgoran22

pre oko 2 sata

bravo svaka čast