Komentari na vest

Tandem iz Zvezde menja Kostova i Bačanina

Alek

pre 16 minuta

Steta za ovako talentovanu generaciju da nismo kompletni ali idemo jako !
x

xox1312

pre 29 minuta

Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku njjk
N

Natalii29

pre 35 minuta

bilo je previse natrpana prica
S

Samo pravda

pre oko 1 sat

E moj Gordane Petricu,muko moja pa jeli moguce da ti drugi odredjuju ko ce igrati za mlad reprezentaciju?Zasto bas ta dvojica,zasto bas iz zla?

Slavko Filipovic

pre oko 1 sat

Bice dobro ako osvojimo 1 bod
J

Jelenko P

pre oko 1 sat

Terzić mu poslao dva svoja igrača.
S

Sedlar92

pre oko 1 sat

Uzas da glavni igraci ne igraju.
d

d. g.

pre oko 1 sat

Kako klub može da zabrani učešće igrača na zvanično takmičenje?
t

tisikaomadjija

pre oko 2 sata

Ove što nisu pustili njima da se diže cena u seniorima, sad ovoj dvojici da podignu cenu preko mlade reprezentacije. To je taj "interes srpskog fudbala" o kojem često pričaju na rajku
D

Djape45||

pre oko 2 sata

Plačete kad igraju iz Zvezde, plačete kad ne igraju iz Zvezde. Ni Bog vama ne bi ugodio, mada vi i Bog nikako u istu rečenicu.

rusbre

pre oko 2 sata

iskasapljeni smo ali i dalje ima nade
j

jacz

pre oko 2 sata

Sta je sa Luisom Zecevicem? Zasto ga ne spominjete, a bio je standardan u kvalifikacijama.
D

Daj faul

pre oko 2 sata

S obzirom kako je izgledao u Portugaliji i bolje da nije na spisku… uzas
j

jacz

pre oko 1 sat

Svakako, to se tako ne radi. Igrao je standardno, zajedno sa svojim saigracima je izborio ovo EP, zasluzio je da se nadje na spisku, pogotovo sto je isti znatno okrnjen.
A

Alo bre

pre oko 2 sata

Koji je zvanični razlog zašto nema Luisa Zečevića ?!

Mihajlo_24

pre oko 2 sata

Odlični igrači treba im se pružiti šansa!

Acaredstar1

pre oko 2 sata

tako tako samo tqko nastavite od mladih nam sve zavisi a ne od arnautovica i ostale kompanije
I

Ilic Pavle

pre oko 2 sata

Da li ima jos nesto na Terzinoj tezgi?

Scaloneta

pre oko 2 sata

Ne valja kad igraju, ne valja kad ne igraju..