Komentari na vest

Tanjga: Ferencvaroš po meri Vojvodine

I

I trener

pre 10 dana

Bi trebali da bude po Meri Vojvodine. Al ga je ovaj oterao. Kao tralalatije pre 10 g. Vojvodina ima upravu po neri njihovih kasa. Kad ce doci dani i godine kad su Vojvodinu vodili i trenirali iskreni a sposobni ko nekad pre 40 50 60 70 100 godina tad ce Vojvodina ponobo biti velika

Asani Avni

pre 10 dana

jako tezak protivnik za prvo kolo
V

Vladislav966

pre 10 dana

Nema sanse jaci su od vose
c

civ

pre 10 dana

baba Tanjga jbt... personifikacija fudbala u srbiji. nema dalje

M Nalog

pre 10 dana

e bas mi je zao e
M

MlađoL

pre 10 dana

Po meri čega čoveče Ferenc će razbiti Vojvodinu bez ikakvih muka

nenad japundzic

pre 10 dana

Losa sreca za Vojvodinu.
m

milan62611

pre 10 dana

Tu su negde po kvalitetu
D

Dzemaili00

pre 10 dana

Tesko Vosa moze ovo da prodje. Voleo bih da gresim ali stvarnoo nisu imali srece sa zrebom.

Nikola

pre 10 dana

Tesko da vojvodina pobedi

cikakure123

pre 10 dana

Pa realno i jeste. Mogu da se prodju!
В

Воша55

pre 11 dana

Штопера и Зукића под хитно... Ако опет уђемо са два штопера у сезони ... Следи распад... Да ли је могуће да ће Тањига опет гурати сина???... Има ли неко у клубу да му објасни каква је то глупост!!!
m

menkopenko

pre 11 dana

Dobra ekipa srećno

Aleksandar3006

pre 11 dana

Nije Voša imala sreće na žrebu.U mnogo lošu poziciju nas je dovelo ulaganje u jedan klub i favorizovanje istog. Taj klub donosi regulative, radi kako hoće i kako njemu odgovara kada mu je odgovaralo da Partizan nema filijalu u drugom rangu takmičenja doneli su regulativu, kada se odlučuje o broju klubova u Superligi opet oni odlučuju i sad kad su sveli ligu na to da naši klubovi u prvim kolima u Evropi dobijaju aždaje e sad su svi drugi krivi osim njih.
н

нс бој

pre 11 dana

Шта је то Тањга изјавио нереално,читали сте само наслов или шта?Каже нисам желео ал смо добили, спремићемо се па шта буде.Не прети,не радује се,не лети,ал ни не предаје се унапред.

MisoK

pre 11 dana

CANNE Nadam se da ce Vojvodina iz dvomeca izaci kao pobednik, ali moram napomenuti da je Ferencvaros jako, jako dobar tim i bice tesko.
n

navijač czv

pre 11 dana

MIROSLAVE BOLJE ĆUTI KADA VAS BUDU NAPUNILI KAO PUNJENU PAPRIKU ZAĆUTAĆEŠ BRZO AKO ISPADNETE U SEZONI KUPANJA IMA DA ZAREĐATE KIKSEVE U SLS I ONDA LETIŠ....

Savo Vukovic

pre 11 dana

Sa takim stručnjakom sigurno prolaze
m

mousemircale

pre 11 dana

sta izjavi ovaj,ferencvaros je ozbiljna ekipa

Miloš Savić

pre 11 dana

Nisi realan Tanjga, za klasu je iznad, kad je poslednji put voša igrala grupe nekog evropskog takmičenja?
Z

Zera666

pre 11 dana

Kako po meri fener je ozbiljna ekipa

Rakun07

pre 11 dana

Nije lak protivnik sta ovaj rece i osta ziv.😂😂😂

Mis011

pre 11 dana

Realno gledano tu ce se pokazati gde je Vosa
z

zaks

pre 11 dana

Šanse Voše su oko 30 % za prolazak.
н

нс бој

pre 11 dana

Тако је,што значи нисмо без шансе и то треба искористити.
S

Sabahudin62S

pre 11 dana

Za razliku od mog voljenog kluba koji redovno ispada u prvim kolima kvalifikacija Voša ce sigurno proci Ferenc. Mada je za njih bolje da ispadnu i nastave u LK gde bi imali vece sanse da doguraju do proleca.
D

Djapex

pre 11 dana

Nije bolje, jer ako Vosa prodje, igrace u drugom kolu protiv slabijeg jer za drugo kola ce imati koeficijent Ferencvarosa. Izvlacenje je pre prvog kola.
G

Gost1234

pre 11 dana

Vi ste druze vec ispali!!! Nema potrebe za ovim filozofiranjem zaista. Ferencvaros je za dve klase bolji tim od Vojvodine nazalost.....
С

Салајка89

pre 11 dana

Близанац, миран
B

Bojan19919

pre 11 dana

Jedino mogu da se slozim da je Ferencvaros favorit.Msm realno Zvezda je takodje 2 klase ispred Vose pa ih je Vosa pobedila 2X i to ne tako sto su parkirali autobus i igrali na kontre, pa da kazemo da ih je sreca pogledala, vec su jednostavno igrali fudbal.Msm ni Ferencvaros nije u samom vrhu najboljih klubova, nisu nepobedivi tako da, videcemo...
т

тако је бојане

pre 11 dana

и то је један од наших адута,зато се не треба предати унапред него искрено веровати у себе,одиграти храбро из све снаге и можемо проћи
F

Fanste933

pre 11 dana

svima dobro dodje promena pa tako i njima
Апсолутно идентична изјава свих тренера пред старт квалификација. Противник по мери, а онда 5 комада у мрежи од неке просечне екипе.
a

alex88

pre 11 dana

druze daleko je to od toga da je rival po meri,spusti se na zemlju,ne pravi lazan hype.mnogo su kvalitetniji od vas
н

нс бој

pre 11 dana

Шта да изјави,идемо да попијемо пет комада.
g

giop

pre 11 dana

A ko ce sedeti na klupi, ovaj matori nema licencu?

Vladimir Pavlovic

pre 11 dana

Biće povuci potegni.

Igor Markovič

pre 11 dana

Bolje bi bilo da su dobili šerifa
m

milos987

pre 11 dana

Ovaj se drogira , sta izjavi covek
I

IzzyGo

pre 11 dana

Sad će da se vidi kakav si zapravo trener i koliko pojma nemaš, tanjga jr u prvu postavu ide sigurno.
I

Irac66

pre 11 dana

Sezona kupanja pocinje.
P

Play

pre 11 dana

Ukantaće vas...po meri.

djole.

pre 11 dana

Po meri da vas oleše.