Komentari na vest
Taras Bondarenko opet u Mozzart Bet Superligi
P
Plavobeli
pre 18 dana
Dal neko od vas kapira da neko ima ogranicen budzet i da na osnovu toga dovodi igrace???
Срећно свима који славе!

Aleksandar3006
pre 19 dana
Matoraći ovaj put ima da zveknete u prvu ligu i teško će te se iz nje izvući
Noki71
pre 19 dana
Neki put se stvarno divim gospodinu Nesku,sjajan koncept.
Marko Racanovic
pre 19 dana
e jakog mi fudbalera
m
metalika moj dobar
pre 19 dana
nasa liga kao ostava za stare stvari,ono kad ne znas sta ces sa nekim lavorom pa guraj unutra
L
Lucanci
pre 19 dana
Dokle vise ovako…
z
zecpripovedac
pre 19 dana
Sta se radi u nasem fudbalu.. Ukinuti ligu na 10 godina pa ispocetka.
n
nbg
pre 19 dana
Znaci za sad za ispadanje:Novi Pazar,Mladost Lucani.
idemo dalje...
G
GostMeraklija
pre 19 dana
Dobro je, taman sam se uplasio da je dosao ponovo u Radnicki
N
Nenad1246
pre 19 dana
Još napornije? Prvenstvo ima manje utakmica, a napornije? Kojom logikom amateri će igrati više.
k
kikica1971
pre 19 dana
Ove sezone lucanci su se izvukli ali sledece sezone najverovatnije ispadaju ima mnogo jacih i boljih ekipa
Slavko Ćosić
pre 19 dana
Lučanci da bi opstali u ligi , treba će vam nsjmanje 15 kvalitetnih igrača , inače sigurno sleduje niži rang . Sve manje ima boranije gde se vadili bodovi . Samo ne brinite i ostalima isto tako trebaju igrači dobrog kalibra . Kako stoji situacija 4 ili 5 klubova trenutno to može obezbediti . Biće paklena borba koji će klubovi da se sele u niži rang .
n
nišššš
pre 19 dana
Pazar, Lučani, Kragujevac ispadanje u najavi
Ikebana
pre 19 dana
Mladost ce imati najstariju ekipu u Mocart Bet super ligi
I
Ijo
pre 19 dana
U evropi,a ne kod nas,cak verujem da neki veteranski klub ima manji prosek god
henryhuver
pre 19 dana
Odlican je Taras Bondarenko, dobro je sto se vratio
M
Mata12
pre 19 dana
mislim da mu fali malo godina hahaha
Dramaturg89
pre 19 dana
Veterani ostavljaju u ligi. :) To je Nešku dovoljno.
r
racko1234
pre 19 dana
nije mi nesto iskreno, mnogo to bolje moze
S
Scout13
pre 19 dana
Taras ima kontinuitet igara i utakmica, desna noga, čvrst igrač. Loša forma celog tima pred kraj sezone je donekle kumovala ispadanju, mislim da može da bude korektan u Lučanima, iako sam zagovornik igrača do 26-28 godina.
Z
Zvlat BG
pre 19 dana
Ništa ispod 30! Prebrzo je to za ove od 40! Potreban je 1 na "suvo iskustvo" od 50!
v
vukasin2015ks
pre 19 dana
evo mogu i mene da kontaktiraju,imam 42 godine,ali mogu jos da igram..
nek nesko kontaktira mog menadzera..
lako cemo se dogovoriti..
0
011bgd
pre 19 dana
Pavle Ninkov i Brigel Ignjatijevic su slobodni igraci.
Nesko cuj me.
Z
Zvlat BG
pre 19 dana
Pusta mladost! Samo 33 godine! Kako će se uklopiti! Muke su to!
.jpg.webp)




.jpg.webp)


