Komentari na vest
Tejlgejting = roštilj i zabava, a na prvom mestu – zarada! Kako Ameri doživljavaju fudbal
Milica03
pre 10 dana
Uzivaju ljudi sta ih briga
S
Sofronije Jr.
pre 10 dana
Jel bila Zoraaannaahhh?
L
Luba
pre 10 dana
Konačno da neko kaže ISTINU o nama i gdje je problem.
HVALAAAA
Nikada ni nece zaziveti na severu kao sto je ju juznoj americi fudbal. A sto se tice organizacija lepo je i cuti i videti da to postoji gde ne organizuje jedan sve vec se sakupe vise njih i zajedno ucestvuju u svemu.
D
Drina.
pre 10 dana
Nece ni kod nas kao sto je u Juznoj Americi! Gledamo u druge, a ni kod nas ne valja
Nikola Milicevic
pre 10 dana
Americki rostilj je upitnog kvaliteta,nema bokje od domaceg
Malilija031
pre 10 dana
Uzivaju ljudi sta ih briga
D
Dzi
pre 10 dana
amerikanci ne dozivljavaju nista to je severna koreja severne amerike ali bez orgsnizovane diktature nego se jos svako snalazi u koju ce glupost da veruje....
najtuznija drzava na svetu
4
499595
pre 10 dana
Cuj ovoga 😂 poz sa Floride 🍻
A
Aco Gajta i galaktikosi
pre 10 dana
Brate jel radis muving kod Voja? Dosao bih sa svojom ekipom, sve jaki momci. Engleski mi nije jaca strana tako da nisam nesto za basboja ili konobara. Apropo ove price gore, malo ga je brat okitio, nema tu neke srece sa Amerima, Venecuelancima, Italijanima ili sta ti ja znam. Sve je samo interes, dok ima para dobri smo a kad ponestane onda svako gleda samo svoje *upe i okrece ledja kako hoces. Kao svako je doneo ponesto ali samo gleda da pojede i popije sto vise moze da isplati ono sto je potrosio. Tuzno ali tako je, sta ces.
Stefannnbgd
pre 10 dana
Mnogo teska igra za pogoditi ali ne i nemoguca bas steta sto nije i ovo doslo.
Igor Markovič
pre 10 dana
Klint Dempsi odličan igrač bio u svoje vreme
K
Kostakis
pre 10 dana
Тужно је видети како се наши људи утркују по коментарима да хвале туђе,а кад је реч о нама самима бљују ватру и причају све најгоре. Срам вас било све искрено.
E
Eseks
pre 10 dana
Ljudi su samo realni.Sve oblasti drustva dotakle su dno pa tako i fudbal.
K
Kostakis
pre 10 dana
Није,највећи кривци су људи из ФБИ-а што неки опасно велики огромни клуб се као "уништава" и онда гледају кроз ту призму па као све је пропаст,а реална прича је да је тај клуб смејурија једна обична увек био,е до тога је , ти људи су само огорчени и ништа више
G
Gost 1984
pre 10 dana
Stadioni su im dobri, samo su mogli da se pozabave sa toaletima na njima, sve im je neuredno bez sapuna i papira, jer je neko sklon da krade, plus pisace na plocicama, neko snimao wc i okacio na instagramu. Drugo imaju smeca i spavaca na ulicama, to je kod njih normalno jer su prljava i aljkava nacija. U Nemackoj i Kataru se znala cistoca i red.
A
A jel
pre 10 dana
si bio ti u Srbiji?
Jelena Malesic
pre 10 dana
Uzivaju ljudi nema sta
Denis Miljkovic
pre 10 dana
Oni i ne znaju sva pravila a idu da gledaju
G
GeOs
pre 10 dana
Pod koliko naloga si napisao ovu jednu recenicu.
Da , ne znaju,samo ti znas.
Zato sto ne znaju su uvek dalje od nas otisli na SP.
Koliko ima vas zaglavljenih u proslom veku ?
"ah ta prokleta amerika"....
K
Kostakis
pre 10 dana
Геосе не брини,добићеш визу
Denis Miljkovic
pre 10 dana
ne dozivljavaju ga uopste cak sta vise ne zanima ih
T
Tvrdjava
pre 10 dana
Rostilj,pivo,tekma,uzivaju ljudi za sve pare
i
iskreno
pre 10 dana
top organizirano prvenstvo, samo sto su karte skuplje nego inace, a stadione vrh i opsto organizacija
Leukemija
pre 10 dana
Oni i ne znaju sva pravila a idu da gledaju
djole.
pre 10 dana
Oni u njihovoj ligi imaju krcate stadione,po 30 000,40 000 ljudi a ne da ne znaju pravila.Amerika nije zemlja Amerikanaca vec Južnomaerikanaca,Evropljana Afrikanaca,Azijaca a svi oni žive za fudbal.
Milan Lukic
pre 10 dana
mislim da amerika nije dobar organizator mundijala
C
Cuculj
pre 10 dana
O čemu ovaj priča. Pa kod nas već dvadeset godina nema besplatnog treninga fudbala. Tereni gde možeš da igraš zjape prazni jer to nije kul. U po leta se igra u balonu i to za paprene cene. Treneri, posebna priča, kakvi crni hiljadu eura, svi prodaju neke dresove, kopačke, opremu, putovanja turniri svaki vikend, kombi prevozi... Sve je to ukalkulisano. A tek nepotizam i roditelji, to je šira priča. Zašto smo tu gde jesmo, da li mogu svi to da poplaćaju?

Miloš Milovanović
pre 10 dana
Oni i ne znaju sva pravila a idu da gledaju
T
Tata Martino
pre 10 dana
U Kaliforniji, Teksasu i Arizoni je fudbal izuzetno popularan, jer ima mnogo Latinosa! Ženski fudbal je baš razvijen svuda u SAD-u! Devojčice masovno treniraju ovaj sport! MLS ima ogroman potencijal, stadioni su puni, jedino sistem takmičenja je nezanimljiv i loš, i to mora da se menja. Reprezentacija im je nikada jača, očekujem da stignu do četvrtfinala!
P
Predikat
pre 10 dana
ne dozivljavaju ga uopste cak sta vise ne zanima ih
Veljaa13
pre 10 dana
Tejlgejting je postao deo tradicije i mnogima je druzenje jednako vazno kao i sama utakmica.
Natasa27
pre 10 dana
Ameri sport dozivljavaju malo drugacije i od njega prave pravi celodnevni dogadjaj.
1
1.9.9.2.
pre 10 dana
Jer su pametni. Svjesni da je to zabava i cirkus, a ne pitanje života i smrti.





.png.webp)


.jpg.webp)
