Komentari na vest

Todoroski i Sivić izbacili svoj Spartak iz Mozzart Bet Superlige

Mihajlo_24

pre 2 meseca

...da ispadnu Radnik, Javor, IMT i Mladost! Nadam se da će bar Javor i Mladost ispasti iz lige!
B

Blagoje123b

pre 2 meseca

Steta sto su ispali ali valjda ce biti bolje.
N

Navijao sam da...

pre 2 meseca

...da ispadnu Radnik, Javor, IMT i Mladost! Nadam se da će bar Javor i Mladost ispasti iz lige!
S

Saša2233

pre 2 meseca

Steta, nadam se da se vracaju naredne sezone
N

Nisu...

pre 2 meseca

...ih izbacili Sivić i Todoroski, već Gajba Simović!
s

sabonis09

pre 2 meseca

Neverovatno da je Spartak ispao iz prve lige! Jak i stabilan klub koji je uvek bio nezgodan za večite! I dalje ne mogu da verujem?!

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Oprostio se subotički Spartak od elite, a ispraćaj mu je priredio lokalni rival iz komšiluka – TSC. Poveli su Subotičani, ponadali se da će borbu za opstanak produžiti makar još neko vreme, ali su im poslednje eksere u sanduk zakucali nekadašnji trener Tomislav Sivić

Lazar Cvetkovic

pre 2 meseca

Kakva jedna negativna prica

Ayahuasca

pre 2 meseca

Jak TSC iz sezone u sezonu
N

Nikola1992a

pre 2 meseca

Mnogo bitna vest
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

I nije neka razlika izmedju prve i druge lige 😂

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Liga neće biti zanimljiva bez golubova.

[email protected]

pre 2 meseca

nema toleta nema ni opstanka

[email protected]

pre 2 meseca

Oni ako se vrate u narednih pet godina da pevaju
D

Dekija92

pre 2 meseca

Spartak je dobro otvorio meč i poveo golom

Skorpion77777

pre 2 meseca

Spartak je od odlaska Gacinovica počeo da tone i evo sad je potonuo skroz srećno u || ligi Srbije
L

Leukemija

pre 2 meseca

Mozda I bolje u drugoj ligi bice opet vremena za prvu ligu

Uskekruske

pre 2 meseca

I ne zasluzuju da budu u prvoj ligi

Marko Kraljevic

pre 2 meseca

Oprostio se subotički Spartak od elite, a ispraćaj mu je priredio lokalni rival iz komšiluka – TSC. Poveli su Subotičani, ponadali se da će borbu za opstanak produžiti makar još neko vreme, ali su im poslednje eksere u sanduk zakucali nekadašnji trener Tomislav Sivić

Mirko Zlatanović

pre 2 meseca

ma nema veze bice u drugoj ligi bolje
n

nnovak

pre 2 meseca

Kad je Spartak poveo na početku,brže bolje sam peglao uživo Tsc sledeći gol do poluvremena...jer bilo je očigledno,zar ne?

Otac Makarije

pre 2 meseca

Steta da Subotica ne igra super ligu. Nadamo se brzom povratku

jovan1111

pre 2 meseca

za njim ce i TSC..ako ne ove onda sledece sezone
K

Kao gost valjda

pre 2 meseca

I neka je ispao, govorim ko Subotičanin! Dosta ih bilo vala, šta rade i na koji način + izbor igrača i povlačenje istih, a lokalni igrači ništa-uglavnom!?! Neko ovde napisao, ko da su privatan klub i odgovornosti nigde, nikome... Sramote! Možda jednom opet... Pozdrav

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Spartak je dobro otvorio meč i poveo golom Kvaku Bonsu Oseija, što je nakratko vratilo nadu domaćinu da može produžiti borbu za opstanak. Međutim, prelomni momenat bili su pad koncentracije i sopstvene greške, uključujući i isključenje, što je TSC znao brutalno da kazni 👌
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

Spartak je pretpostavljam privatan klub, pa se odgovornost uprave uopšte ne postavlja kao pitanje! BRUKA!

Jelena Radosav

pre 2 meseca

najgore je kad svoj presudi svome

Twow

pre 2 meseca

Sivic doktor igrr,bas je zajeban igrac 1 na 1.

Milos Radosavljevic

pre 2 meseca

Ko ce koga ako ne svoj svoga...
D

Dusseldorf

pre 2 meseca

Spartak potonuo!
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

Срећан пут Спартаку и Напретку у другу лигу и да нам се што пре врате. Напредак има прави фудбалски стадион, а Спартак би могао/морао да среди свој.

Marija Janjic

pre 2 meseca

Toma Sivić, ubedljivo najbolji trener u Srbiji! Gde god je radio, uvek je imao dobre rezultate! Voleo bih da jednom sedne na klubu Partizana ili Crvene Zvezde!
N

Nini3112

pre 2 meseca

Sivic podize TSC,iskreno nisam se nadao bas su losa ekipa ove sezone

[email protected]

pre 2 meseca

Igrali su jako slabo, sada su se nešto probudili ali to je nedovoljno.

Semir88

pre 2 meseca

Sivić još 2 ili 3 pobede, posle će da zaređa nekoliko poraza i odmah otkaz. 😅
M

Marconato

pre 2 meseca

Ne moze tako, prosle sezone se izvukli ove nisu i tjt, i veci klubovi dugo nisu bili, na primer Zemun

Seksiformylife

pre 2 meseca

Ko ce koga nego svoj svoga

Kostur

pre 2 meseca

Spartak je očajan ove godine

Novi

pre 2 meseca

Zao mi zbog Spartaka steta gotivio sam ih bas
D

Djordje Milev

pre 2 meseca

Todoroski igračina

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Vratite se Spartak brzo

Ognjen Radulovic

pre 2 meseca

Nisu trebali svoj Spartak bas da izbace haha

Hombre Cansado

pre 2 meseca

najgore je kad svoj presudi svome :)
L

LeoLuka

pre 2 meseca

Naravno da ce ih Sivic spasiti
R

RendiOrton13

pre 2 meseca

Spartak zasluženo ispao. Loša sezona, puno loših odluka i loših igrača, ali bi bilo lepo da se vrate brzo.

Lalala

pre 2 meseca

Sivic radi dobro svoj posao..
p

pozajmica od sina

pre 2 meseca

Ma da bre izbacuj Napredak i Spartak koj će nam , nemamo nikakvu korist od njih . Daj Grafičar, Ofk , IMT i Ušce da se kinta obrće

PERΛ GΛNG

pre 2 meseca

Au pa gde to da urade svom proslom timu
B

Batistuta1

pre 2 meseca

Spartak ispao,bitno da ostaju lucani,pancevo ,javor sve nekada velika imena po opstinskim ligama u jugi
J

Jsjajsb

pre 2 meseca

Pa ovo nije jugoslavija nego Srbija!
g

guta123

pre 2 meseca

TSC mnogo ozbiljnija ekipa od ovih

Kaki

pre 2 meseca

Po meni je ono cist crveni tsc mogu reci i zasluzeno dobio ocekivao sam vise od njih ove sezone ali okej.
N

Nebojshha

pre 2 meseca

Nas fudbal je katastrofa
p

pujaduba20

pre 2 meseca

Si ic legenda, drago mi je sto je ovaj odvratni klub ispao
N

Nemanja30

pre 2 meseca

Spartak je očajan ove godine

Rosavi

pre 2 meseca

Šteta što će TSC opstati u ligi
m

mixica

pre 2 meseca

Bravo Sivicu svaka cast na pobedi nad drugim najgorim timom u super ligi Srbije
Г

Гост Рајдер

pre 2 meseca

Ако неко, и даље мисли да тренер није битан, нека пита за мишљење бившег тренера ТСЦ-а... Како беше?

perazdera6

pre 2 meseca

Majstor sivic ostaje TSC lagano

[email protected]

pre 2 meseca

napredak i spartak su vec bili sigurni a za jos dva mesta bice žestoka borba
T

Tata Martino

pre 2 meseca

Toma Sivić, ubedljivo najbolji trener u Srbiji! Gde god je radio, uvek je imao dobre rezultate! Voleo bih da jednom sedne na klubu Partizana ili Crvene Zvezde!
A

Astoria

pre 2 meseca

Menjaj dobavljača robe.
J

Jolika1985

pre 2 meseca

Ko ce koga nego svoj svoga