Komentari na vest

Tošić: Kad nema Srba, neka je Rus osvojio Ligu šampiona

Czbgd

pre 22 dana

Dokle više sa tom snishodljivošću prema autokratskim državama, posebno Ru. Mnogo smo glupi , zato tako i prolazimo. Naravno ne i fudbalerčiući sa svojim milionima , kao i političari i njihovi sektaši.

Sasa Maksimovic

pre 22 dana

dobro je bar je rus osvojio ligu sampiona a u oba tima nema srba
M

Mata12

pre 23 dana

a dobro se pokazao ajde da budemo realni
r

racko1234

pre 23 dana

vise i te price da su nam braca, bili su pre 30ak god
d

duskica12

pre 23 dana

na kraju je dobar golman bar po meni
b

boka12

pre 23 dana

kao da je bio igrac utakmice hahah, nista posebno
Исто кад ме питају, је л може пиво, нема ракија
M

Mnr1

pre 23 dana

Covek bukvalno nista nije radio na utakmic plus kriv kod gola Arsenala
@

@

pre 23 dana

Kriv kod gola? Decko ti nemas pojma o fudbalu

Aboubakar Oumarou

pre 23 dana

Pokazao se odličnim golmanom, a letos se pisalo da ide. Ševalije nije ni bleda senka onog golmana iz Lila...
M

Mile lale

pre 23 dana

Dobar jeste, ali dve zlatne lopte sigurno nije zasluzio. Sinoc ga nigde nije bilo. Bio je jedan od losijih igraca u oba tima. I nije mu prvi put ove sezone..
@

@

pre 23 dana

majko mila sta pisu ovi ljudi...

MiraGajic91

pre 23 dana

Nije odbranio penal, ali je odradio posao. I to se računa. 👏
M

M becks k

pre 23 dana

Ne bih navijao za ruse pa da su poslednji na svetu.
@

@

pre 23 dana

Takodje...Sta je on meni uradio da ja njega smatram bratom lol, ispijeni mozgovi