Komentari na vest

Trampov izaslanik predložio Infantinu: Neka Italija igra umesto Irana na Mundijalu

Y

Yt7jag

pre 2 meseca

Oduzeti Fašističkoj Anerici organizaciju Svetskog prvenstva . A Italijani ako imaju karakter ne bi trebali da prihvate ponudu ....ali sve je moguće ,mislim po sili Jačega
T

Trololo

pre 2 meseca

A sta je sa novim pedigreom Italije, onim gde se nisu plasirali na SP vec 3 puta? Nemaju vise igrace kao nekad i bila bi sramota da na osnovu istorije i onakvih igraca, sada kao dobiju ucesce na SP.
B

Bot 2.0

pre 2 meseca

Šta kaže Vule na to?
T

Ta

pre 2 meseca

Gluposti nek igra koje izgubio.Sramota...
K

Kao gost valjda

pre 2 meseca

Imamo i mi navijači iz čitavog sveta jedan predlog; Sjedinjenim Jevrejskim Državama oduzeti prvenstvo!!! Mogu to i Kanada i Mexico bez vas da organizuju. Biće negledljivo i najgore do sada, u najavi, ubedljivo! No, leto će biti pa dosta drugih aktivnosti ima 😎

Kristina Rajkovic

pre 2 meseca

Ne moze Italija nikad zameniti Iran
M

Mara992

pre 2 meseca

Nadamo se da se vas predlog neuvažava.
A

Alexx

pre 2 meseca

Iran će igrati i treba da igra.
N

Nataas99

pre 2 meseca

Da da pazi da se ne provuku na foru do svetskog nema od toga nista
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Najpostenije je da ide drugi iz njihove grupe a zabari oborili milijardu tiketa na svetu a nagrada je specijalna pozivnica,uzas
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Ако Иран одустане, треба да пошаљу Италијане, сигурно би прошли групу и врв дошли до 1/8 финала, чисто да се појаже који је ово циркус с 48 екипа

Dajana09

pre 2 meseca

Jesmo zaključili i shvatili i bas nas bide u oci

Slavko61

pre 2 meseca

Ovo je smešno i pročitati

Djomla 011

pre 2 meseca

Ma politika u sve mora da se mesa
T

Teodora284

pre 2 meseca

Ovi na sve nacine pokusavaju da odu na to svetsko ali Italijani nije vam sudjeno pomirite se sa tim

zivka ivanovic

pre 2 meseca

Ma da odmah ih posalhite u finale
k

krcma4

pre 2 meseca

nema sanse igrace iran svetsko
m

makakkslalalaslslsls

pre 2 meseca

kad je već takva situacija da Iran neće igrati,najbolje da se organizuje turnir svih ekipa koje nisu prošle kroz baraž i da najbolji tim ide umesto Irana.

markinjos4

pre 2 meseca

sta drugo ocekivati od amera ovo prvenstvo ce nazalost biti ubedljivo najgore koje cemo gledati,pauze usred poluvremena,cene karata uz to verovatno neki cirkus na otvaranju prvenstva to je zagarantovano ocekujm nesto slicno kao u parizu na olimpijskim igrama
P

Pedjast3

pre 2 meseca

Nije ni Danska 1992.g.,pa je osvojila.Ako vec nije pravilo da prva ekipa po plasmanu iza Irana u Azijskim kvalifikacijama ,ide na SP,i da Fifa ima pravo poziva prema svom izboru onda je Italija sasvim prirodno najbolje rijesenje.Ako se krse pravila onda nisam za to.

kia111

pre 2 meseca

Eee ako ovako na kraju bude igrala Italian na sp, ne treba ni da se odrzava bojkotovati ga
G

Gdg

pre 2 meseca

Na SP se ide kad prodjes kvalifikacije a ne sa pozivom. Ovo bi bio neregularno prvenstvo onda.
M

Mirsen

pre 2 meseca

Mora li da se Trampovo ime pominje svugde?
Д

Деда Сава

pre 2 meseca

Без њега ништа, нажалост са њим нема већег зла...
j

jokicvv.

pre 2 meseca

Nemoj oni, nemaju pojma.

Sasa Milosevic

pre 2 meseca

Na ovaj nacin bi da prodju na prvenstvo, na osnovu starih rezultata, ne zato sto stvarno zaslužuju, uzas

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

Ovo kako je krenulo bice najblamantnije Svetsko prvenstvo, cak i od Katara gde jeste bilo sjajnih meceva, ali je po meni cista nebuloza da se SP igra u sred klupske sezone.

Dalibor Maric

pre 2 meseca

Au šta je ovo, zašto ne igra Srbija na svjetskom onda? Zašto bas Italija ovo nije realno šta Amerika radi
h

hellokcs2

pre 2 meseca

Izgleda da politika naređuje.
M

Marija22

pre 2 meseca

Italija nije zaslužila da ide na mundijal!
G

Gost Steva

pre 2 meseca

Sad ce Amerika I ucesnike SP da odredjuje ?

Stefannnbgd

pre 2 meseca

A sto da ne igra Bolivija npr sto moraju zabari,ili Paragvaj ubacite neku reprezentaciju iz Juzne Amerike.
A

Aleksejko

pre 2 meseca

Iranci jos nisu odustali, ako ih izbace pravila su jasna ide ekipa iz Azije koja je bila odmah iza Irana a to su Ujedinjeni Arapski Emirati.

cone1312

pre 2 meseca

I amerika i iran da se izbace

pika557

pre 2 meseca

Nazalost, politika je jaca od sporta i rezultata na terenu
I

Ilijajakim02

pre 2 meseca

Treba izbaciti Iran i Ameriku, kao što su Rusi izbačeni
B

Bnm

pre 2 meseca

MA ZASLUZUJU, 3X NAPUSENI U BARAZU I OSRAMOCENI ZNACI IMAJU ZASLUGE
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ma i da odu nema nista od toga mnogo su losi
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Svaka čast Azurima na dosadašnjim rezultatima i na klupskom i reprezentativnom nivou ali nisu zaslužili da idu na Mundijalu...

Manujel1234

pre 2 meseca

Italija nije zaslužila da ide na mundijal!

Ikebana

pre 2 meseca

Hahahaha tacno sam znao da ce gurati Italijane kad nisi na terenu mogli,i sto osecam da bi prosli grupu i dogurali daleko
N

Nini3112

pre 2 meseca

Zasto politika mora da se mesa gde joj nije mesto i da kvari i lepe stvari?
m

milos987

pre 2 meseca

Najbolje da bude Americi oduzeta organizacija

Nemanja Simic

pre 2 meseca

Bice velika nepravda ako se to desi.
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Na žalost pravda ne postoji,i našoj bivšoj Jugoslaviji su svetski moćnici zabranili učešće na Evropskom prvenstvu a naša zamena Danska je osvojila titulu, većina nas je i navijala za njih i dičili smo se da bi mi bili Šampioni,jel Bože moj,ovi su kao drugi iz grupe,naša zamena...

Nikola Veljković

pre 2 meseca

apsolutno nepravedno, imali su šansu u kvalifikacijama

Natasa27

pre 2 meseca

Predlog zvuci vise kao politicka poruka nego realna opcija

Ilija

pre 2 meseca

Realno treba izbaciti Iran i Ameriku
E

ETF

pre 2 meseca

Zasto Iran?! Idiotizam.
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Zašto Iran?,što je legalno stekao pravo da učestvuju na Mundijalu i što brane njihovu zemlju...

Veljaa13

pre 2 meseca

tesko da bi prihvatio tako nesto
F

FM

pre 2 meseca

Bolje da ubace Dance, oni ipak imaju tu istoriju "ubacivanja".

Mmrvic

pre 2 meseca

Kakva je to pravda samo me zanima
D

Djordje Milev

pre 2 meseca

Politika ne treba da se dovodi u pitanja vezana za sport.
С

Свашта

pre 2 meseca

Друже плашим се да могу да гурају САД до полуфинала или можда до финала

[email protected]

pre 2 meseca

Sta se on mesa u fudbal i svetsko prvenstvo
k

kordelio23

pre 2 meseca

Nisu zaslužili na terenu, ne treba ni da igraju.
B

Bojan1231

pre 2 meseca

Jeste, neka predlozi Kambodzu da ide

Goran Ivanovic

pre 2 meseca

Po cemu oni da igraju
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

Пара врти где бургија неће + политика. Фифа и Уефа пропагирају да се политика не меша у спорт а почело је мешање још 1992. када су Југославију избацили са ЕП и Шведској.
M

Mile456

pre 2 meseca

Druže, Musolini je bukvalno svojeručno pribavio 2 svetske titule za Italiju 30ih, mnogo je to starije od '92.
M

Markomare1982

pre 2 meseca

Zar ste nesto drugacije i ocekivali?Banda,mafija.
m

miki.mocart

pre 2 meseca

Ovo je moglo da se pretpostavi.. a iskreno lepse gledati svetsko sa jakim reprezentacijama.. malo ko voli da gleda Iran. 😅

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

Italija je sa drugog kontinenta .
M

Mike ✨

pre 2 meseca

Bolje Danska 😊😊😊

Goja Ivanovic

pre 2 meseca

Ma kako da ne cime su to oni zasluzili
M

Milicak2006

pre 2 meseca

Iskreno,svetsko prvenstvo nije to bez Italije...ali,sa druge strane nisu uspeli da se izbore za ucesce.

Bogdan2803

pre 2 meseca

Izbacite ameriku sa svetskog!
t

tamara94493

pre 2 meseca

Sada ce verovatno i igrati

trilee93

pre 2 meseca

Italija bas nije zasluzila, ako Iran ne ode ima mnogo reprezentacija koje su više zaslužile nego Italija

stevanovicjr

pre 2 meseca

Evo jedan predlog: neka se italija malo potrudi da izbaci repke koje su van top 30 i tako se kandiduje na svetsko

Милош Гроздановић

pre 2 meseca

Sramota!
R

RendiOrton13

pre 2 meseca

Prilicno besmislena vest, na besmisleni savet. Nebitan lik predlozio Infantinu nesto. Ako stvarno Iran odustane i ubaci se Italija umesto njih, bice potpuno narusen ugled SP.
V

Vanjaxd

pre 2 meseca

Sada bi cudo bilo da ne igraju

Izbistanin

pre 2 meseca

Teška nepravda baš sramota.

Vanja Mladenovic

pre 2 meseca

Pravo je čudo kako se nisu Italijani plasirali na svetsko prvenstvo, zanimljivije je sa njima

Dragan Peric

pre 2 meseca

To bio bio jedan od vecih presedana u fudbalu, sramota...
R

Rezzapereca

pre 2 meseca

Tako ce i biti na kraju, al bolje oni nego Emirati
m

miile

pre 2 meseca

ako ima neke pravde, izbacite i SAD...zašto se tamo uopšte i igra?

Kurcslus

pre 2 meseca

Italijani ako odu na SP bice najomrazenija selekcija tamo.

ljiljana63636363

pre 2 meseca

Neka igra ali umesto Amerike
s

salata

pre 2 meseca

Sramota i licemerje koje dolazi sa zapada je nemerljivo. Zapadna kabala je umešana u sve aspekte života i to mu je to. Mala grupa ljudi kontroliše ceo svet. Plebs živi u matriksu a kad će i da li će da se osvesti to je veliko pitanje.

Marko Ostojic

pre 2 meseca

Nece da moze! Ne ove noci!
I

IGT

pre 2 meseca

Kako (kao zamena) moze da igra neko ko nije iz Azije? Nema nikakvog smisla, cemu onda kvote po konfederacijama ako ce diskreciono pa i pausalno da bude odluceno o tome? Nisam mogao da razumem kako to da Iranci mozda i zele da igraju, ali sad bih bas jako voleo da ne odustanu i ogole stvar do kraja.

[email protected]

pre 2 meseca

ma da Teampa ce poslusati.zna se ko treba da ide umesto irana .onaj koji je bio dfugi u toj grupi

VW87

pre 2 meseca

Bravo!Ispravna odluka.Italija na kup.Iran stop.

Predo8

pre 2 meseca

Kakav besmisao, valjda iz Azije onda treba neko da ide
Z

ZaRkOoO

pre 2 meseca

Treba da ide neko iz Azije, zašto bi išla Italija? Nisu se kvalifikovali pa je svima žao, gluposti i ne može da ide Italija, nema logike

[email protected]

pre 2 meseca

treba ubaciti ekipu koja jebila prva ispod Irana u Aziji

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Дал има уопште смисла и правде у данашњем свету. Уместо да се цени јунаштво, храброст,част и остале врлине данашњи свет цени све супротно правог спорта и тачкмичарског духа...
P

Pixy

pre 2 meseca

Ma...dajte Italiji, Španiji, Engleskoj, Nemačkoj, Francuskoj, USA, Brazilu i Argentini sigurno učešće...ionako to sve je samo biznis, sporta je tu malo.

Dalibor Arifovic

pre 2 meseca

Nisu obezbedili vizu na terenu i samim tim je nisu zaslužili. Međutim, nepuna dva meseca pre početka Svetskog prvenstva javila se mogućnost da Italijani ipak budu deo planetarnog fudbalskog spektakla.L
T

TFW

pre 2 meseca

Zasto samo prepisujes iz ovog teksta, jesi li ti debil neki?
G

Gost2789

pre 2 meseca

Puno se pojavilo botova na komentare pre par dana svaka vest sad ima previse komentara i to sve slicni komentari i slicna imena
T

TFW

pre 2 meseca

Znam. MS to nije smeo da dozvoli, time je ubijen duh.