Komentari na vest

U srcu Meksiko Sitija... pod šatorima

Cujo Zarko

pre 15 dana

Meksiko moue Prodje grupu i sledecu fazu .
V

Vladica1983

pre 16 dana

Hqos svuda u svetu...ovo SP ako ekako prodje bez ludila bice dobro
n

neconi1122

pre 16 dana

Bice ovo ludo prvenstvp
d

dtadic12

pre 16 dana

fina ekipa, mozda gurnu preko grupe ali tesko dalje

Miloš (Мишке)

pre 16 dana

Meksiko minimum do osmine finala ima da dodje

Stevan

pre 16 dana

Meksiko lagano prolazi grupu
S

Srpski šator maestro

pre 16 dana

Kolika je dnevnica u Meksičkim šatorima? Naših 4000 dinara je 686 pezosa, šta se za te pare tamo može kupiti?
G

Gost89

pre 16 dana

Burito i par gvatemalanki..
S

Spasovski92

pre 16 dana

Navijaz za Meksiko da sto dalje doguraju od svih domacina ,zato sto su pravi domacini i znaju za fudbal a ne soker

Mirko Boc

pre 16 dana

Meksiko je dobra ekipa
A

Ambrozini

pre 16 dana

Svako svetsko ucetsvuju jer se kvalifikuju sigurno iz njihovih kvalifikacija kao i USA. I nikad nista , ne secam se da su nekad cetvrtfinale prosli a obicno ispadnu ranije. Takodje nema ih ni u klupskom fudbalu, ne pamtim da sam video meksikanca u polufinalu lige sampiona.
M

Mare 555

pre 16 dana

U Los Andjelesu je indenticna situacija kao u Meksiko sitiju, blizu centa Los Andjelesa su satori beskucnika , u delovima grada kao sto su Skid Row su kilometarske kolone beskucnika ne mozete trotoarmo da prodjete, moze na internetu da se nadju snimci, apokalipticno izgleda.
g

grof raclipov

pre 16 dana

Meksikanci koji žele da uče? Opremila ih država kako valja ili se sami snalaze?
T

Tako je na celom...

pre 16 dana

... zapadu, početak kraja te civilizacije, zapadnu elitu samo ratovi i profit zanimaju, za narod ih baš briga, svuda su instalirane vlasti koje nemaju podršku svojih građana!!! Tek će da bude sranja...

Slavko Ćosić

pre 16 dana

Zašto je čudno to je Meksiko . Tako je i kod nas , ovamo Beograd na vodi u drugom delu Karton siti ispod mostova uglavnom .
M

Mare 555

pre 16 dana

To nije istina nepostoji karton siti ispod mostova u Beogradu, raseljen je 2009., posle je napravljeno jos par kucica koje su uklonjene takodje. Neka se proseta neko i neka uveri ka nema karton sitija.
E

ELGRINGO

pre 16 dana

Ziveo u Meksiku 5 godina, najjaca zemlja u celoj Latinskoj Americi u svakom pogledu! Za dansnju Srbiju koja se moze porediti jedino sa Nikaragvom za vreme vladavine porodice Somoza je spejs satl! Korupcije ima, za sposobne ljude novca ima i nije uslov da se bude vlan vladajuce partuje, ali mesanja vlasti u sport nikako! Objavite komentar

Mirko Zlatanović

pre 16 dana

bice gusto ovih dana
V

VfB - ЗВЕЗДА

pre 16 dana

Напред Немачка и Ундав...
T

Tvrle

pre 16 dana

Odličan tekst. Fali samo podatak kolika je učiteljica plata?
t

tabarnak

pre 16 dana

pa kad bi obisli svaki drugi grad koji je domacin sp, imali bi na milione ovakvih clanaka. u americi pa i kanadi je jos gore nego se pravi neka vjestacka slika kako je sve super. glupo da razdvajamo domacine na ovaj nacin.

Jelena Malesic

pre 16 dana

To je realnost amerike
meksiko u finali

Vladan Maleṣ̌ić

pre 16 dana

Svaka cast haha
m

mmyyaat

pre 16 dana

Lagani pocetak ajmo francuzi
P

Popce

pre 16 dana

To sa šatorima ne bi trebalo nama u Srbiji da bude bizarno bilo gde da vidimo

Zivot je igra

pre 16 dana

pa dobro šta....

Zivot je igra

pre 16 dana

full originalni
F

FK Korumpirana Suma

pre 16 dana

U prvi mah pomislih BG...Jel I ovde ovo ogradjeno kao kod nas? Ipak imamo dosta slicnosti sa Meksikom nego sto sam mislio...
D

DraganKojic

pre 16 dana

Bas kao i Filadelfija,Sijelt,LA,Njujork itd. prodjite i tamo malo
D

DosijeX

pre 16 dana

A tek kad vidite šatore u LA..

Milica03

pre 16 dana

To ti je realnost Amerike

M Nalog

pre 16 dana

hahahah pa dobro sta treba malo

Nikola Malešić

pre 16 dana

Pa dobro malo romantike haha

Stojan Bušatović

pre 16 dana

I ovde se najbolje stvari dešavaju pod šatorima 🤣🤣
M

Marko206

pre 16 dana

Lepo se dosetili ljudi sta da urade
S

Slaviša Trifunović

pre 16 dana

Pa dobro,malo romantika.😁

bugarinov

pre 16 dana

To ti je realnost Amerike
i

iveljaaa

pre 16 dana

Zanimljiv teskt jako, svaka cast

bez_EU4ije

pre 16 dana

Hvala za ovaj tekst. Podrška prosvetnim radnicima.
D

Djordje135

pre 16 dana

Bice vrhunsko svwtsko jedno od boljih

jovan1111

pre 16 dana

Vinisijus gusi Real..misli da se sve oko njega vrti
S

Scaloneta

pre 16 dana

Sirotinjo i Bogu si teška
B

Bale89

pre 16 dana

To je igra siromaha i bogataša!

Biba978

pre 16 dana

Pa zna covek da je Real najjaci klub.💯

Milos Kostic

pre 16 dana

Dobra ekipa,do finala

Izbistanin

pre 16 dana

meksiko do finala
M

Meksiko

pre 16 dana

Svaka čast za autora teksta. Potrebno je da vidimo i drugu stranu medalje i širu sliku. Sa jedne strane šalje se slika da je sve super, a sa druge strane jasno je da je Meksiko država puna siromaštva, kriminala ,podjele i društvene nepravde.

wizard 1987

pre 16 dana

a sto je sad potrebno da vidis i tu neku drugu stranu...koga briga pocinje SVETSKO PRVENSTVO....ta druga strana je u 80 posto ljudske populacije...a ovaj portal se ne bavi ekonomijom vec sportom
M

Meksiko :odgovor Wizard

pre 16 dana

Potrebno je baš zbog toga, jer da nije bilo ovog teksta i Svjetskog prvenstva ja ne bih ni znao da tamo ljudi protestvuju jer su im ugrožena prava. Koliko god ja volio sport i fudbal, ne mogu a da se ne zapitam koliko je realan i opravdan novac koji zaruđuju fudbaleri dok obični ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem.
D

Dr Sokrates

pre 16 dana

Bravo! Pitanje za novinare koji su u Meksiku, što ne prave reportaže o štrajkovima tih istih prosvetara, poljoprivrednika i ostalih u svojoj zemlji nego se kurče po Meksiku! Pustite komentar
E

Eseks

pre 16 dana

Zato sto bi dobili otkaz,jednostavno..Smenjuju doktore,hirurge,vrhunske strucnjake svetskog nivoa i sve druge koji su protiv rezima.To se zove diktatura.Objavite i meni komentar,ipak je vesto socijalno ekonomskog karaktera
R

Realnost

pre 16 dana

Pa valjda jer je sportski novinar....

SLR

pre 16 dana

ljudi tako zive i srecni, zadovoljni.

chicharito9800

pre 16 dana

IMA JOS JEDAN GRAD SA SATORIMA DRUGE NAMENE...
m

mikuli

pre 16 dana

Srecniji su od kompleksasa koji zive na dedinju i vracaru
J

Jadno

pre 16 dana

I tuzno... ljudi muku muce , uci ti dijete i na kraju nekako nepravnda... Daj Bože da izadju kao pravi pobjednici
A

Apokalipsa

pre 16 dana

Dali jos vaze ona pravila u Americi u vezi grmljavine?kolko se secam prosle kod na SP za klubove kad je zagrmilo oni su odlozili utakmicu za pola sata,pa ako u tih pola opet zagrmi oni odlazu jos pola sata..tako je bilo cini mi se za utk Benfica-Celzi.Ako moze vise o tim pravilima!?

Radojkovic Milos

pre 16 dana

Kako lep grad....