Komentari na vest

Ubiparip: Moramo da vratimo DNK Spartaka

C

Choka

pre 11 dana

Nikola ako je pametan da pusti Voju i Savu da sami rade svoj posao, da im se ne mesa, prosla sezona mu govori zasto...
Г

Гос'

pre 12 dana

Војо добар лик био и играч, сад ће видимо какав ће бити директор. Дал ће се нешто уопште питати и дал ће нешто променити. Јел Торба још у клубу или.:)?
Z

Zvlat BG

pre 12 dana

"Imali smo više od 40 fudbalera pod ugovorom, a danas je taj broj smanjen na 32." Ali ... "U narednim danima nas očekuju još pojačanja ..." STRAŠNO! Za novi DNK su potrebni novi ljudi, nova energija, nova vizija, novi plan, novi stadion ...

50 miliona razloga

pre 12 dana

47 igraca pod ugovorima... Ko da su Celsi
срамога да немају већу подршку града
K

KPK

pre 12 dana

A koji je to DNK Spartaka?!
B

Banex40

pre 11 dana

Deca iz svoje akole,to je DNK!