Komentari na vest

Uroš Kabić ide u DAC, OFK Beogradu oko 400.000 evra

N

Natakarije

pre 1 dan

Kabo, neka ti je sa srecom !!! Na put srece niko ne moze da ti stane. Zavidne duse mogu samo pod prozor da ti p....
p

pozajmica od sina

pre 1 dan

evo zasto je OFK ubacen u super ligu , malo im je bilo sto muljaju sa zvezdom nego jos koji klub da se otvori radi prodaje budjave robe. Za koju godinu i ovo ce im biti malo pa ce pored Graficara, OFK, Zvezde ubaciti jos nekog .Reprezentaciju su unistili zbog svog licnog dzepa , kojekakvi lazni mesiji i mimare su ostetili drzavu za milione a sebi ubacili iste svote u dzep. Sad gledamo raznorazna ostrva i obale na SP. Australiju,katar, kanadu, i ostale koji jos ni pravila ne znaju pa mora sudija preko razglasa da objasnjava da nije gol jel lopta nije presla liniju ,dok se oni i dalje raduju na tribini uz flekave majice od ketcapa i pomfrita
P

Peroslav

pre 1 dan

Običan transfer to je nešto što je potrebno za ovakvu ekipu i da emancipacija je zaista urodila plodom

Alek

pre 1 dan

Kakav je gol dao dok je bio u vosi u LE
P

Pfc

pre 2 dana

Ahahahahahahahahaha

Vuk

pre 2 dana

Колико иде Звезди, зна ли се?
m

metalika moj dobar

pre 1 dan

kako koliko ?? pa sve haha pa ofk je zvezda gde zivis ti ?kao druge su gazde , sta ??
m

milan.gudovic

pre 2 dana

Jedan od mnogih koji je obacavao na papiru a za par godina ce morati da menja profesiju....

Гоги-11

pre oko 20 sati

мислиш један од многих "татиних синчића"
B

Bar Kohba

pre 2 dana

Mozda prosto nije bio za Zvezdu i pritisak koji ona nosi u nasem okruzenju i uslovima. Ja mislim da je on solidan fudbaler i da je trebao ostati jos neki period u Vojvodini, a potom da je otisao u inostranstvo. U Zvezdi nije dobio pravu priliku, Torinu takodje, a Ofk i Čuka su mu tek pad i teret posle vecih klobova ici korak u nazad. Ne treba zaboraviti Nikolu Krstovica koji je imao slicnu situaciju i na kraju eksplodirao u istom timu DAC-DS. Mozda je ovo dobra opcija i liga da prokine, pri tom je mlad 22 godine. Srećno!
А

Ац0

pre 2 dana

Какве "таленте" је Звезда куповала. Где је и шта ради Сремчевић?
s

srbija ne sme da stane

pre 1 dan

koliko su obrnuli kroz kakve likove...a drzava cuti i gleda. Strasno
d

duka89

pre 2 dana

jos jedan sat za gospodina...
Y

Yt7jag

pre 2 dana

Kabić,Sremčević ,Ovusu...dali nam golove odma se trčalo po njih. Plaćeni i preplaćeni a zarada minimalac ili će za siću biti prodati . Nije svaki igrač koji nam da gol Kvalitet ,desilo se ne treba srljati . A i ova četvorica sada kupljenih po jučerašnjoj igri ,Mrka kapa . Jedino Fan što je nešto pokazao ,da može biti upotrebljiv . Ali ne i za Ligu šampiona..
A

Alberto Moreno

pre 2 dana

Pa i Krstović je kao otpadak Zvezde igrao za njih i gde je sad što da ne ovde je bio nedorečen u sva 4 kluba pa možda sada krene uzlaznom putanjom.. Srećno
T

Tako

pre 2 dana

To biva kad halavi tata i sin Kaba sa Limana umesto da nastave sa eadin 2 g su trazili gde da se uhlebe iako je i u Vojvodinu za tinejdzera imao odlicnu platu al su skauti Bilinje oratili tajni treninge i navike Kabe i videli da je mali zaintresovan da se usavrsava
U

Uncledrew

pre 2 dana

Znaci slovaci imaju jacu ligu samim tim i vise novca nego ovi nasi? 🤔🤔🤔
M

Mladic

pre 2 dana

Nije baš da je skroz rdjav,imalo je tu materijala ali ga pojedoše život menadžeri i ljudi gladni para…niko ga nije istrpeo kao klinca,pokazao mu pravi put,trening,spavanje,zdrava hrana,trening …nego daj odmah pare i posle ga gurni negde u stranu…ima milion klubova

rusbre

pre 2 dana

jel beše kad je dovođen kabić terza pomenuo srpski bajern

Marko Zigerige

pre 2 dana

Ne pomažu ni nameštena dva gola što je dao zvezdi hahahaha

Zoran Jeremic

pre 2 dana

A nekada ozbiljan talenat je bio
F

Flaki

pre 2 dana

Kad se pojavio kao klinac u prvom timu Voše skauti Lila su bili fascinirani i neko je momku punio glavu da je klasa, danas od fascinacije skauta Lila je došao do toga da je igrač za Lepušnicu.

Noki71

pre 2 dana

Strpljenje,šansa,decko je ok igrac,ozivece karijeru kao Gavric u Deru,samo treba dati sansu.
A

Augusto Batioha

pre 2 dana

Koliko godina Gavrić igra tamo kakvo oživljavanje karijere pristao je na potpuni prosek to što je protiv Vojvodine dobro igrao ne znači da je razvio i 10% svog starog potencijala

Golub86

pre 2 dana

stvarno šteta za njega što nije dobio pravu priliku u zbezdi.. obećavao je mnogo
Š

Šiljokuran

pre 2 dana

Kako je nekada dr.Terzić pričao za Kabića da je vanserijski talenat da je da samo njega dovede u Zvezdu,platio je 800000 a on uopšte nije zaigrao.Kako je čovek mogao toliko da promaši a bio je fudbaler.Pa nije samo Kabić,ne može niko ako udje po 10' da nešto pokaže,tako je isto i Zvezdin MODRIĆ nije se dokazao pa je sada na Kipru!Treba im dati 5 utakmica u kontinuitetu bar po 60' videti može li ili ne.Ovako ko će za 10' nešto da pokaže.
M

Mirkoxx22

pre 2 dana

Uros je sjajan igrac.
m

metalika moj dobar

pre 2 dana

klasika srpskog fudbala.Samo prodaja obrtanje love u licne dzepove. Ovi igraci su roba u rukama menadzera koji ih guraju po raznim destinacijama gde imaju kombinacije

Kaki

pre 2 dana

Ma trebao se on vratiti u zvezdu i jos da se razvija tu mlad je decko ima potencijala.
G

Gost Željko

pre 2 dana

50% Zvezdi! 200000 evra Zvezdi!
m

milos987

pre 2 dana

Toliko obecavao I na kraju nista
n

navijač czv

pre 2 dana

Pranje love klasično momak nema kvalitet ni za N Pazar....
G

Gostyyy

pre 2 dana

Secam se, kad sam ga prvi put video u mladjim kategorijama, odusevio sam se. Ali nakon toga, propao skroz. Dokaz da za karijeru u sportu samo talenat nije dovoljan, da treba i puno rada, a i da ti glava bude na mestu.

Спира

pre 2 dana

А зашто штета? Па у том ДАЦ-у је експолдирао Крстовић мали и ево га сад у Аталанти...

Petar Kesic

pre 2 dana

samo to je drugo krstovic je napadac,davao golove i doveli ga
K

Komri

pre 2 dana

prosečan igrač ali nikad u životu se neće napit hladne vode, uspeo je u životu. To što je on zaradio do sada vi i ja nećemo za ceo život tako da je sve samo ne promašaj
M

Mladic

pre 2 dana

Tako je.Svi plaćaju ne rad,samo se pojaviš na treningu.

Marija Antic Stankovic

pre 2 dana

I treba pokusati
S

Slanina

pre 2 dana

Decko nikada nista veliko zapravo nije ni nagovestio dok je bio u Vojvodini. Imao onaj lob protiv ne znam vise ni koga, Letonci valjda neki i to je to. Gurka na max tako da je i DAC odlicno kako je prosao.
B

Bojan19919

pre 2 dana

Slazem se, ali opet u Vosi je od te svoje generacije bio najbolji, podigao se hajp, delovalo je da mozda moze od njega nesto da se napravi...Dobio poziv od Zvezde, zaneo se, poleteo, veci klub, Liga Sampiona, bolja zarada i na kraju zavrsio kao vecina.Sad decko mozda izgubio i volju, realno mora 5X vise da trenira i sve da bi mozda uspeo nesto.Otisao u Slovacku, to mu je po meni pametan potez, tamo ce verovatno dobijati minutazu, mora da zapne vise nego ikad i da postigne sto vise golova i asistencija pa posle ko zna.Na njemu je sve, ako planira da uradi nesto ovo mu je mozda poslednja prilika...
@

@Bojan19919

pre 2 dana

Nadam se da je sazreo u glavi jer mi nikada nije delovao kao veliki radnik.
D

Djordje Milev

pre 2 dana

Igrač ništa specijalno

No name

pre 2 dana

kakvi npoc momenti

Ivan L

pre 2 dana

Kakav pad, od onakvog talenta, već počelo seljakanje po regionu.
A

Astoria

pre 2 dana

Mnogo je obećavao, malo pokazao. Bojim se da će slično biti i sa Sukačevim za kojeg je CZV pokazala interesovanje. Nije on jedini ozbiljniji promašaj, tu su i Sremčević koji je plaćen čitavih 2M, a nije pokazao ništa. Sve je izglednije da će sličnu sudbinu imati i Owusu. Što se tiče Kabića, možda se desi čudo i oživi karijeru u DAC-u poput Nikole Krstovića koji je potom ostvario transfer u Leće, a odatle u Atalantu.
m

metalika moj dobar

pre 2 dana

klasican marketing ,uhvate nekog momka, stanu iza njega ,guraju , promovisu, reprezentacija i normalno pojavi se interesovanje preko .Zavale ga on na prvi avion vec nazad. Bumerang igraci gde god ih posaljes oni se vrate nazad jer nema kvaliteta. Al bole ih stojko,kroz ovog malog i on i menadzeri obrnuli su ozbiljnu lovu a to je danas poenta srpskog fudbala
M

MakROSN

pre 2 dana

Pobegao iz Vojvodine u Zvezdu, odleteo u neke imaginarne visine, umislio da je za Ligu Šampiona. Neka sada, isključivi krivac su menadžeri i roditelji, uništena karijera.
b

bad

pre 2 dana

ti pobegao iz laze,isključivi krivci za tvoju muku i ljubomoru su samo tvoji roditelji,koji te i dan danas izdržavaju i ako ti je40+
B

BokiUSA

pre 2 dana

Kako unistena? Prvo on nije kapacitet. Sanse je dobijao. Za OFK 27 utakmica 1 gol. Pokusano u Torinu I corak. Jedino je Vosa dobro prosla. 800k za promasaj.
L

LeksoNije

pre 2 dana

*bad Od kada je pobegao ( za parama ) iz Vojvodine, on je kao napadac dao ukupno 4 gola. ČETIRI. Zavrsio u OFK, iz Cukaruckog presao. Sa 23 godine zavrsio u nekom ostednjem Slovackom klubu. Sad ti mozes da vredjas koliko zelis, to je stvar vaspitanja izlazi iz kuće, ali ovo su činjenice. Ovde nema nilakve karijere vise. A bio je mladi reprezentativac, dao dva gola za Vosu u Evropi. Bilo je sve prednjim, mogao je da bira. Izabrao je. Sada je kasno da se ispravljaju greske
S

SegeMega89

pre 2 dana

Kako Terza voli sinu da ubaci lovu u dzep,mladjani Terzić nit oro nit kopo 400 soma…malo li je na ovu krizu

RodjenLoš

pre 2 dana

de malo rođače, taman će da potroše za vikend
K

Kako da ne

pre 2 dana

Uspeh je 95% rad. talenat 5%. Kad je video kako rade žabari, znao je da je nesposoban za profesionalni fudbal.
B

Boginjo

pre 2 dana

5 golova u seniorskoj karijeri kao krilo, igrač u rangu Stefana Mitrovića samo što su ovog drugog gurali u reprezentaciju.
I

IzzyGo

pre 2 dana

Svaka čast menadžeru.
Г

Гос'

pre 2 dana

Кад је одлучио да дође у Звезду, сам себи "пуцао" у обе ноге..

Gatsby82

pre 2 dana

Dobar menadžer. Guraju ga strašno, slab igrač
B

Blaki

pre 2 dana

Jedno veliko ništa.

Bojan Pavković

pre 2 dana

očekivano više od njega!
O

Ok

pre 2 dana

Bravo Terzicu. Tesko je izdrzavati dvoje dece a kamo li FK poklonjen sinu. Prvo Enem pa sad Kabic. Tako je to onim bananama.
J

Jack Sparrow.

pre 2 dana

Mislim da znajuci kakav je talenat (stvarno je mogao mnogo), a koliko se uzdigao nakon odlaska u zvezdu pa i u italiju i koliko malo radi na sebi, najbolji komentar za njega je “Radonjic za siromasne” . :D

kivekive

pre 2 dana

Kakav propali talenat, steta…