Komentari na vest
Uroš Kabić ide u DAC, OFK Beogradu oko 400.000 evra
n
navijač czv
pre 10 minuta
Pranje love klasično momak nema kvalitet ni za N Pazar....
G
Gostyyy
pre 31 minuta
Secam se, kad sam ga prvi put video u mladjim kategorijama, odusevio sam se. Ali nakon toga, propao skroz. Dokaz da za karijeru u sportu samo talenat nije dovoljan, da treba i puno rada, a i da ti glava bude na mestu.
Спира
pre 35 minuta
А зашто штета? Па у том ДАЦ-у је експолдирао Крстовић мали и ево га сад у Аталанти...
K
Komri
pre 40 minuta
prosečan igrač ali nikad u životu se neće napit hladne vode, uspeo je u životu. To što je on zaradio do sada vi i ja nećemo za ceo život tako da je sve samo ne promašaj
Marija Antic Stankovic
pre 42 minute
I treba pokusati
S
Slanina
pre oko 1 sat
Decko nikada nista veliko zapravo nije ni nagovestio dok je bio u Vojvodini. Imao onaj lob protiv ne znam vise ni koga, Letonci valjda neki i to je to. Gurka na max tako da je i DAC odlicno kako je prosao.
D
Djordje Milev
pre oko 1 sat
Igrač ništa specijalno
No name
pre oko 1 sat
kakvi npoc momenti
Ivan L
pre oko 1 sat
Kakav pad, od onakvog talenta, već počelo seljakanje po regionu.
A
Astoria
pre oko 1 sat
Mnogo je obećavao, malo pokazao. Bojim se da će slično biti i sa Sukačevim za kojeg je CZV pokazala interesovanje. Nije on jedini ozbiljniji promašaj, tu su i Sremčević koji je plaćen čitavih 2M, a nije pokazao ništa. Sve je izglednije da će sličnu sudbinu imati i Owusu. Što se tiče Kabića, možda se desi čudo i oživi karijeru u DAC-u poput Nikole Krstovića koji je potom ostvario transfer u Leće, a odatle u Atalantu.
M
MakROSN
pre oko 2 sata
Pobegao iz Vojvodine u Zvezdu, odleteo u neke imaginarne visine, umislio da je za Ligu Šampiona.
Neka sada, isključivi krivac su menadžeri i roditelji, uništena karijera.
b
bad
pre oko 1 sat
ti pobegao iz laze,isključivi krivci za tvoju muku i ljubomoru su samo tvoji roditelji,koji te i dan danas izdržavaju i ako ti je40+
B
BokiUSA
pre oko 1 sat
Kako unistena? Prvo on nije kapacitet. Sanse je dobijao. Za OFK 27 utakmica 1 gol. Pokusano u Torinu I corak. Jedino je Vosa dobro prosla. 800k za promasaj.
S
SegeMega89
pre oko 2 sata
Kako Terza voli sinu da ubaci lovu u dzep,mladjani Terzić nit oro nit kopo 400 soma…malo li je na ovu krizu

RodjenLoš
pre oko 1 sat
de malo rođače, taman će da potroše za vikend
K
Kako da ne
pre oko 2 sata
Uspeh je 95% rad. talenat 5%.
Kad je video kako rade žabari, znao je da je nesposoban za profesionalni fudbal.
B
Boginjo
pre oko 2 sata
5 golova u seniorskoj karijeri kao krilo, igrač u rangu Stefana Mitrovića samo što su ovog drugog gurali u reprezentaciju.
I
IzzyGo
pre oko 2 sata
Svaka čast menadžeru.
Г
Гос'
pre oko 2 sata
Кад је одлучио да дође у Звезду, сам себи "пуцао" у обе ноге..
Gatsby82
pre oko 2 sata
Dobar menadžer. Guraju ga strašno, slab igrač
B
Blaki
pre oko 2 sata
Jedno veliko ništa.
Bojan Pavković
pre oko 2 sata
očekivano više od njega!
O
Ok
pre oko 2 sata
Bravo Terzicu. Tesko je izdrzavati dvoje dece a kamo li FK poklonjen sinu. Prvo Enem pa sad Kabic. Tako je to onim bananama.
J
Jack Sparrow.
pre oko 2 sata
Mislim da znajuci kakav je talenat (stvarno je mogao mnogo), a koliko se uzdigao nakon odlaska u zvezdu pa i u italiju i koliko malo radi na sebi, najbolji komentar za njega je “Radonjic za siromasne” . :D
kivekive
pre oko 2 sata
Kakav propali talenat, steta…







_Cropped.jpg.webp)
.jpeg.webp)