Komentari na vest

Uroš Kabić ide u DAC, OFK Beogradu oko 400.000 evra

n

navijač czv

pre 10 minuta

Pranje love klasično momak nema kvalitet ni za N Pazar....
G

Gostyyy

pre 31 minuta

Secam se, kad sam ga prvi put video u mladjim kategorijama, odusevio sam se. Ali nakon toga, propao skroz. Dokaz da za karijeru u sportu samo talenat nije dovoljan, da treba i puno rada, a i da ti glava bude na mestu.

Спира

pre 35 minuta

А зашто штета? Па у том ДАЦ-у је експолдирао Крстовић мали и ево га сад у Аталанти...
K

Komri

pre 40 minuta

prosečan igrač ali nikad u životu se neće napit hladne vode, uspeo je u životu. To što je on zaradio do sada vi i ja nećemo za ceo život tako da je sve samo ne promašaj

Marija Antic Stankovic

pre 42 minute

I treba pokusati
S

Slanina

pre oko 1 sat

Decko nikada nista veliko zapravo nije ni nagovestio dok je bio u Vojvodini. Imao onaj lob protiv ne znam vise ni koga, Letonci valjda neki i to je to. Gurka na max tako da je i DAC odlicno kako je prosao.
D

Djordje Milev

pre oko 1 sat

Igrač ništa specijalno

No name

pre oko 1 sat

kakvi npoc momenti

Ivan L

pre oko 1 sat

Kakav pad, od onakvog talenta, već počelo seljakanje po regionu.
A

Astoria

pre oko 1 sat

Mnogo je obećavao, malo pokazao. Bojim se da će slično biti i sa Sukačevim za kojeg je CZV pokazala interesovanje. Nije on jedini ozbiljniji promašaj, tu su i Sremčević koji je plaćen čitavih 2M, a nije pokazao ništa. Sve je izglednije da će sličnu sudbinu imati i Owusu. Što se tiče Kabića, možda se desi čudo i oživi karijeru u DAC-u poput Nikole Krstovića koji je potom ostvario transfer u Leće, a odatle u Atalantu.
M

MakROSN

pre oko 2 sata

Pobegao iz Vojvodine u Zvezdu, odleteo u neke imaginarne visine, umislio da je za Ligu Šampiona. Neka sada, isključivi krivac su menadžeri i roditelji, uništena karijera.
b

bad

pre oko 1 sat

ti pobegao iz laze,isključivi krivci za tvoju muku i ljubomoru su samo tvoji roditelji,koji te i dan danas izdržavaju i ako ti je40+
B

BokiUSA

pre oko 1 sat

Kako unistena? Prvo on nije kapacitet. Sanse je dobijao. Za OFK 27 utakmica 1 gol. Pokusano u Torinu I corak. Jedino je Vosa dobro prosla. 800k za promasaj.
S

SegeMega89

pre oko 2 sata

Kako Terza voli sinu da ubaci lovu u dzep,mladjani Terzić nit oro nit kopo 400 soma…malo li je na ovu krizu

RodjenLoš

pre oko 1 sat

de malo rođače, taman će da potroše za vikend
K

Kako da ne

pre oko 2 sata

Uspeh je 95% rad. talenat 5%. Kad je video kako rade žabari, znao je da je nesposoban za profesionalni fudbal.
B

Boginjo

pre oko 2 sata

5 golova u seniorskoj karijeri kao krilo, igrač u rangu Stefana Mitrovića samo što su ovog drugog gurali u reprezentaciju.
I

IzzyGo

pre oko 2 sata

Svaka čast menadžeru.
Г

Гос'

pre oko 2 sata

Кад је одлучио да дође у Звезду, сам себи "пуцао" у обе ноге..

Gatsby82

pre oko 2 sata

Dobar menadžer. Guraju ga strašno, slab igrač
B

Blaki

pre oko 2 sata

Jedno veliko ništa.

Bojan Pavković

pre oko 2 sata

očekivano više od njega!
O

Ok

pre oko 2 sata

Bravo Terzicu. Tesko je izdrzavati dvoje dece a kamo li FK poklonjen sinu. Prvo Enem pa sad Kabic. Tako je to onim bananama.
J

Jack Sparrow.

pre oko 2 sata

Mislim da znajuci kakav je talenat (stvarno je mogao mnogo), a koliko se uzdigao nakon odlaska u zvezdu pa i u italiju i koliko malo radi na sebi, najbolji komentar za njega je “Radonjic za siromasne” . :D

kivekive

pre oko 2 sata

Kakav propali talenat, steta…