Komentari na vest
Velikani čerupaju Njukasl: Arsenal spremio 70.000.000 evra za Bruna Gimaraesa
T
Tvrdjava
pre 11 minuta
Mnogp skupi igraci u premijer ligi,preterali
Alek
pre 22 minute
Vredi svaki cent
TheStefanK
pre oko 5 sati
Vredi svaku paru, majstor fudbala
M
Mirkoxx22
pre oko 5 sati
Bome momak vredi nema sta

Harley Davidson
pre oko 6 sati
Odličan igrač. Posebno sada blista na SP! Baš mi juče pade na pamet, dok sam gledao reprizu utakmice, kako će neki od ovih bogatih klubova da ga pazare za ogromne novce.
Max Dowman
pre oko 6 sati
ova ponuda je bila samo opipavanje terena, ako dodje do transfera verujem da neće ići ispod 100 miliona sigurno, Arsenalu zaista fali malo bezobrazluka na ovu finu ekipu, Bruno za sada igra savršeno sp, mislim da Arsenal ne treba da žali pare za njega, vezni red Rajs - Bruno ispred njih Rodžers zvuči sjajno, u ovom slučaju bi Merino bio prekomandovan na mesto rezervnog špica, Norgard je na prodaju i taman dopune u veznom redu ostaju Zubimendi i Skeli za sigurnost na lopti i kontrolu ritma.
S
Space Fun
pre oko 6 sati
A Edegar nista?
V
Vldblk9a
pre 4 minute
Covek ove godine puni 29 godina, tesko da ce iko dati 100m.
Marija Antic Stankovic
pre oko 7 sati
Ceo tim ce prodav
Stefanbiki95
pre oko 7 sati
I vise vredi posle sjajne 2 sezone
ofsajd
pre oko 7 sati
Šta je to s Njukaslom? Rasprodaja ponajboljih u jednoj sezoni ne miriše na dobro, ako su s ovima bili 12-ti, od jesenas ide borba za opstanak.Ili sam ja nešto propustio, jesu li gazde pobegli ?
p
plavacc
pre oko 6 sati
ne beže,ali što bi plaćali ove kao tobož zvezde 10-12 milja po sezoni ne igrali ni kup lilijane ronketi
D
Djordje Milev
pre oko 7 sati
Samo da ne ode iz Njukasla
M
Markovitz
pre oko 7 sati
Čudbo mi je malo to kako Njukastl još nije složio tim da se potuče za nešto više o PL. Razumem da neće inatant, nego dugoročan projekat, ali prodali su Isaka uzeli ogromne pare i nisu doveli igrača sličnog kalibra, sad i Gordona. Ako prodaju i Tonalija i Gordona ima da se kolju sledeće sezpne za deveto mesto sa Brajtonom.
p
plavacc
pre oko 6 sati
to bi bio lep pomak,pošto su bili 12ti
Prvo ograničava ih FFP, ne mogu da troše koliko hoće, gazde imaju puno novca ali nema nehanizma da ih tako lako uliju u klub. Promenilo se dosta toga vezano za regulativu u odnosu na vreme kad su Čelzi i Siti mogli trošiti novac vlasnika do mile volje. Njukastl je šta više i u problemima, zato prodaju.
Drugo, Njukastl nije među najpoželjnijim destinacijama za top igrače, više je odskočna daska za igrače koji tek treba da se u potpunosti afirmišu, prilika da igraju u dobrom klubu sa solidnim igričami, koji je u igri za evropska takmičenja i izlazak u evropu, ali ne i da se bore za trofeje. Ako gledamo igrače u cenovnom rangu sa Isakom, takvi igrači su dovoljno afirmisani i privlače pažnju jačih klubova koji su u igri za najveće trofeje. Zato Njukastl neće moći da ih dovede. Isak može iz Sosijedada preći u Njukastl kada vredi 60 miliona, ali Alverez npr. kojeg u ovom trenutku procenjuju na oko 150 miliona, sigurno neće. Igrač tog kalibra gleda ka Barseloni, Realu, PSG-u, Bajernu, Arsenalu, Sitiju, Liverpulu, osnisno timovima koji će mu odmah doneti borbu za titulu, LŠ, ogromnu platu i jake sponzorske ugovore, on želi ono što mu Njukastl ne može pružiti.
I
Ivan m
pre oko 7 sati
Platili smece sa maramom isto toliko
kako ce biti uzivanje gledat raspali arsenal.. Cigan madueke otpad iz celzija
J
Ja sam ja a ti?
pre oko 7 sati
Možeš samo kmečat

Arsosv02
pre oko 5 sati
ajde placi jace. gledaces odbranu titule sledece sezone i opet finale lige sampiona sa arsenalom.
9
999
pre oko 8 sati
Kako bi ovo bilo savrseno, tacno ona "divlja" glava, juznoamericka kao Inkapije. Kad pomislis da ce dva zadnja vezna Bruno i Rajs, iza njih Saliba i Gabriel, a onda iza Raya.. To bi bio pravi beton.
S
Saturn
pre oko 8 sati
Savrsen za Arsenalov presing , gledam ga u Brazilu ne staje momak , na svakoj je lopti
P
Peki30
pre oko 9 sati
Smesno je da nude ovakvu sicu za kapitena i najvaznijeg igraca tima iz lige sampiona! Njukastl ako ne mora sigurno nece prodati ni brunu ni tonalija nego ce naci zamenu za gordona na krilu, a ako su pametni da dovedu i vlahovica bili bi top tim
N
Nebitan10
pre oko 9 sati
Za sada igra solidno prvenstvo, ako Anderson vredi 140m onda Gimaraes vredi 170. Ne znam sta cekaju sa Krupijem, ambicije moraju ostati iste
P
PG/CG
pre oko 9 sati
Bas me cudi sto nije Siti odabrao prije Bruna od Andersona, jer je x puta bolji igrac. Vjerovatno da je ostao Pep uzeli bi brazilca ili cak obojicu. Ili su "morali" da imaju nekog engleza da igra u prve i da ga preplate da se ne "zamjeraju" centrali nego da balansiraju..Ako Arsenal uzme i Bruna imace vezni red za velika djela, samo da se oslobode "kapitena" Odegarda i ima da prodisu.
k
keciksdvaplus
pre oko 9 sati
kakvo potencijalno savršeno pojačanje za arsenal
kivekive
pre oko 9 sati
ako su odbili toliko za Tonalija, tek ce ovo lako odbiti
ineska
pre oko 9 sati
dobar igrac, jako dobar








