Komentari na vest

Velikani čerupaju Njukasl: Arsenal spremio 70.000.000 evra za Bruna Gimaraesa

T

Tvrdjava

pre 11 minuta

Mnogp skupi igraci u premijer ligi,preterali

Alek

pre 22 minute

Vredi svaki cent

TheStefanK

pre oko 5 sati

Vredi svaku paru, majstor fudbala
M

Mirkoxx22

pre oko 5 sati

Bome momak vredi nema sta

Harley Davidson

pre oko 6 sati

Odličan igrač. Posebno sada blista na SP! Baš mi juče pade na pamet, dok sam gledao reprizu utakmice, kako će neki od ovih bogatih klubova da ga pazare za ogromne novce.

Max Dowman

pre oko 6 sati

ova ponuda je bila samo opipavanje terena, ako dodje do transfera verujem da neće ići ispod 100 miliona sigurno, Arsenalu zaista fali malo bezobrazluka na ovu finu ekipu, Bruno za sada igra savršeno sp, mislim da Arsenal ne treba da žali pare za njega, vezni red Rajs - Bruno ispred njih Rodžers zvuči sjajno, u ovom slučaju bi Merino bio prekomandovan na mesto rezervnog špica, Norgard je na prodaju i taman dopune u veznom redu ostaju Zubimendi i Skeli za sigurnost na lopti i kontrolu ritma.
S

Space Fun

pre oko 6 sati

A Edegar nista?
V

Vldblk9a

pre 4 minute

Covek ove godine puni 29 godina, tesko da ce iko dati 100m.

Marija Antic Stankovic

pre oko 7 sati

Ceo tim ce prodav

Stefanbiki95

pre oko 7 sati

I vise vredi posle sjajne 2 sezone

ofsajd

pre oko 7 sati

Šta je to s Njukaslom? Rasprodaja ponajboljih u jednoj sezoni ne miriše na dobro, ako su s ovima bili 12-ti, od jesenas ide borba za opstanak.Ili sam ja nešto propustio, jesu li gazde pobegli ?
p

plavacc

pre oko 6 sati

ne beže,ali što bi plaćali ove kao tobož zvezde 10-12 milja po sezoni ne igrali ni kup lilijane ronketi
D

Djordje Milev

pre oko 7 sati

Samo da ne ode iz Njukasla
M

Markovitz

pre oko 7 sati

Čudbo mi je malo to kako Njukastl još nije složio tim da se potuče za nešto više o PL. Razumem da neće inatant, nego dugoročan projekat, ali prodali su Isaka uzeli ogromne pare i nisu doveli igrača sličnog kalibra, sad i Gordona. Ako prodaju i Tonalija i Gordona ima da se kolju sledeće sezpne za deveto mesto sa Brajtonom.
p

plavacc

pre oko 6 sati

to bi bio lep pomak,pošto su bili 12ti

[email protected]

pre oko 4 sata

Prvo ograničava ih FFP, ne mogu da troše koliko hoće, gazde imaju puno novca ali nema nehanizma da ih tako lako uliju u klub. Promenilo se dosta toga vezano za regulativu u odnosu na vreme kad su Čelzi i Siti mogli trošiti novac vlasnika do mile volje. Njukastl je šta više i u problemima, zato prodaju. Drugo, Njukastl nije među najpoželjnijim destinacijama za top igrače, više je odskočna daska za igrače koji tek treba da se u potpunosti afirmišu, prilika da igraju u dobrom klubu sa solidnim igričami, koji je u igri za evropska takmičenja i izlazak u evropu, ali ne i da se bore za trofeje. Ako gledamo igrače u cenovnom rangu sa Isakom, takvi igrači su dovoljno afirmisani i privlače pažnju jačih klubova koji su u igri za najveće trofeje. Zato Njukastl neće moći da ih dovede. Isak može iz Sosijedada preći u Njukastl kada vredi 60 miliona, ali Alverez npr. kojeg u ovom trenutku procenjuju na oko 150 miliona, sigurno neće. Igrač tog kalibra gleda ka Barseloni, Realu, PSG-u, Bajernu, Arsenalu, Sitiju, Liverpulu, osnisno timovima koji će mu odmah doneti borbu za titulu, LŠ, ogromnu platu i jake sponzorske ugovore, on želi ono što mu Njukastl ne može pružiti.
I

Ivan m

pre oko 7 sati

Platili smece sa maramom isto toliko kako ce biti uzivanje gledat raspali arsenal.. Cigan madueke otpad iz celzija
J

Ja sam ja a ti?

pre oko 7 sati

Možeš samo kmečat

Arsosv02

pre oko 5 sati

ajde placi jace. gledaces odbranu titule sledece sezone i opet finale lige sampiona sa arsenalom.
9

999

pre oko 8 sati

Kako bi ovo bilo savrseno, tacno ona "divlja" glava, juznoamericka kao Inkapije. Kad pomislis da ce dva zadnja vezna Bruno i Rajs, iza njih Saliba i Gabriel, a onda iza Raya.. To bi bio pravi beton.
S

Saturn

pre oko 8 sati

Savrsen za Arsenalov presing , gledam ga u Brazilu ne staje momak , na svakoj je lopti
P

Peki30

pre oko 9 sati

Smesno je da nude ovakvu sicu za kapitena i najvaznijeg igraca tima iz lige sampiona! Njukastl ako ne mora sigurno nece prodati ni brunu ni tonalija nego ce naci zamenu za gordona na krilu, a ako su pametni da dovedu i vlahovica bili bi top tim
N

Nebitan10

pre oko 9 sati

Za sada igra solidno prvenstvo, ako Anderson vredi 140m onda Gimaraes vredi 170. Ne znam sta cekaju sa Krupijem, ambicije moraju ostati iste
P

PG/CG

pre oko 9 sati

Bas me cudi sto nije Siti odabrao prije Bruna od Andersona, jer je x puta bolji igrac. Vjerovatno da je ostao Pep uzeli bi brazilca ili cak obojicu. Ili su "morali" da imaju nekog engleza da igra u prve i da ga preplate da se ne "zamjeraju" centrali nego da balansiraju..Ako Arsenal uzme i Bruna imace vezni red za velika djela, samo da se oslobode "kapitena" Odegarda i ima da prodisu.
k

keciksdvaplus

pre oko 9 sati

kakvo potencijalno savršeno pojačanje za arsenal

kivekive

pre oko 9 sati

ako su odbili toliko za Tonalija, tek ce ovo lako odbiti

ineska

pre oko 9 sati

dobar igrac, jako dobar