Komentari na vest

Velikani čerupaju Njukasl: Arsenal spremio 70.000.000 evra za Bruna Gimaraesa

ofsajd

pre 16 minuta

Šta je to s Njukaslom? Rasprodaja ponajboljih u jednoj sezoni ne miriše na dobro, ako su s ovima bili 12-ti, od jesenas ide borba za opstanak.Ili sam ja nešto propustio, jesu li gazde pobegli ?
D

Djordje Milev

pre 29 minuta

Samo da ne ode iz Njukasla
M

Markovitz

pre 38 minuta

Čudbo mi je malo to kako Njukastl još nije složio tim da se potuče za nešto više o PL. Razumem da neće inatant, nego dugoročan projekat, ali prodali su Isaka uzeli ogromne pare i nisu doveli igrača sličnog kalibra, sad i Gordona. Ako prodaju i Tonalija i Gordona ima da se kolju sledeće sezpne za deveto mesto sa Brajtonom.
I

Ivan m

pre oko 1 sat

Platili smece sa maramom isto toliko kako ce biti uzivanje gledat raspali arsenal.. Cigan madueke otpad iz celzija
J

Ja sam ja a ti?

pre 24 minute

Možeš samo kmečat
9

999

pre oko 1 sat

Kako bi ovo bilo savrseno, tacno ona "divlja" glava, juznoamericka kao Inkapije. Kad pomislis da ce dva zadnja vezna Bruno i Rajs, iza njih Saliba i Gabriel, a onda iza Raya.. To bi bio pravi beton.
S

Saturn

pre oko 2 sata

Savrsen za Arsenalov presing , gledam ga u Brazilu ne staje momak , na svakoj je lopti
P

Peki30

pre oko 2 sata

Smesno je da nude ovakvu sicu za kapitena i najvaznijeg igraca tima iz lige sampiona! Njukastl ako ne mora sigurno nece prodati ni brunu ni tonalija nego ce naci zamenu za gordona na krilu, a ako su pametni da dovedu i vlahovica bili bi top tim
N

Nebitan10

pre oko 2 sata

Za sada igra solidno prvenstvo, ako Anderson vredi 140m onda Gimaraes vredi 170. Ne znam sta cekaju sa Krupijem, ambicije moraju ostati iste
P

PG/CG

pre oko 2 sata

Bas me cudi sto nije Siti odabrao prije Bruna od Andersona, jer je x puta bolji igrac. Vjerovatno da je ostao Pep uzeli bi brazilca ili cak obojicu. Ili su "morali" da imaju nekog engleza da igra u prve i da ga preplate da se ne "zamjeraju" centrali nego da balansiraju..Ako Arsenal uzme i Bruna imace vezni red za velika djela, samo da se oslobode "kapitena" Odegarda i ima da prodisu.
k

keciksdvaplus

pre oko 2 sata

kakvo potencijalno savršeno pojačanje za arsenal

kivekive

pre oko 2 sata

ako su odbili toliko za Tonalija, tek ce ovo lako odbiti

ineska

pre oko 2 sata

dobar igrac, jako dobar