Komentari na vest

Veliko spremanje u Kragujevcu - petorica otišla

Mihajlo_24

pre 8 dana

Uzese li neke pare za sve ove silne transfere? Pogotovo za ove tamnopute?

ledesma247

pre 8 dana

Uzese li neke pare za sve ove silne transfere? Pogotovo za ove tamnopute?
V

Vladislav966

pre 8 dana

Samo spremajte, da budete na sredini tabele

Branislav Jovanovic

pre 8 dana

Sad da vidimo da li ce i ove godine veze da rade za opstnak
l

luka kg

pre 8 dana

Mora pod hitno novi golman ako lijeskic ostane ispadamo
н

нс бој

pre 8 dana

А нико не купи играче из Спартака,Јавора,Напредка и Тсц.Предвиђало се да ће смањене лиге концентрисати квалитет у мањем броју клубова па ће клубови бити јачи и занимљивије првенство.Од тога нема ништа јер клубови који немају пара не доводе никог већ овако као Раднички нешто раскидају уговоре,па доводе бесплатне играче на кило,па ако неко проради продају га за сићу.Да видимо хоће ли неко довести Томовића,Престижа,Крсмановића,Дакуреа,Скока,Мајдевца,Вулића,Лутовца,Мезеиа,Босића,....тешко а нпр кад би дошли у Пазар,Крагујевац,Ниш били би права појачања. А колико видим и клубови који имају пара нпр Жеља,Чука,Имт,Офка,Сурдулица не доводе нека појачања већ продају шта имају и опет раде на стварању нових играча за продају.То само спушта квалитет.Нема фудбала без пара,док не уђе нека лова од маркетинга,приватизације,можемо смањивати лигу на 4 клуба,нема то везе са животом.
M

MT

pre 8 dana

Pa, i za ocekivati je da se navedeni igraci prodaju u inostranstvo a ne da pojacaju klubove u Superligi. Osim Zvezde, Partizana i Vojvodine, svi ostali klubovi su tu da otkriju nekog mladog igraca i da ga sto pre prodaju i zarade neki dinar. 99% fudbalera u Srbiji igra fudbal ovde razmisljajuci kako da se prodaju a klubove ne zanima rezultat vec samo i iskljucivo da prodaju igrace. Tako je sada a tako ce biti i kada se privatizuju, primeri (Cuke, TSC-a, IMT, Vozdovac).
i

ime gosta osta osta

pre 8 dana

Ovaj lik isti Brat Pelin

mladen misic

pre 8 dana

Žali Bože što su oni igrali Evropu

CrazyHappy

pre 8 dana

Švedska - Tunis 4:1 /Ajari 7, Isak 30, Đekereš 59, Svanberg 87 - Rekik 43/

sladja89

pre 8 dana

I treba da naprave cistku igracs,da dovedu bolja pojacanje

Steksus123

pre 8 dana

Svake godine ista prica, prodaj najbolje, dovedi misteriju i prosek, i ajmo jovo nanovo. Nama fudbal nikada nece da zazivi. U Evropi jedino Zvezda ako udje u grupnu fazu zbog novca, i položaja na tabeli u vidu kvalifikacija ostali sezona kupanja
m

mr.mrki90

pre 8 dana

Nema leba od njih...bacanje para.

Nalog Mozzart

pre 8 dana

doci ce oni do lige evrope

beba2217 beba

pre 8 dana

Mozda je dosta preneo ali su mnogi i otisli
M

Mala vaga

pre 8 dana

17000 evra gradskih para za platu trenera u Kragujevcu dok vozimo po rupčagama
@

@Mala Vaga

pre 8 dana

Vozili smo po rupčagama i pre Fedje, vozićemo na žalost i posle njega. Lokalna vlast je nesposobna, nema to veze sa fudbalom. Ali se slažem da su nam ulice u katastrofalnom stanju, to samo idiot nece da prizna.

mama Mama

pre 8 dana

Tamo je bolje da se ovaj trener vratio nego ovaj da ostane
d

dragiludi

pre 8 dana

Bas je to sto treba Kragujevackom Radnickom. Uvek dobro dodje promena.

Nebojsa Antic

pre 8 dana

daj da vidimo taj radnicki kg kako mu dolikuje
d

djuka2025

pre 8 dana

bice oni kandidati i ove godine za ispadanje liga se opet smanjuje

mozzart-gost

pre 8 dana

radnički zaslužuje bolje igrače

HamzatCimaev

pre 8 dana

i vreme je da Radnicki renovira ekipu, to je potrebno Kragujevcu
g

gosttt

pre 8 dana

Vreme je da Kragujevac renovira one rupcage po gradu

Daki1 Daki1

pre 8 dana

Bas .i je drago da radnički ppbedio
D

Drale1998

pre 8 dana

Ove godine evropa...

Kanidja99100

pre 8 dana

ben hasin nije los igrac

Kosta Caran

pre 8 dana

Svake sezone vise od pola lige ode na remont, nije ni cudo sto niko skoro nikada ne napravi rezultat

Batina1

pre 8 dana

Pa normalno da je remont kad su jedva ostali u ligi.
S

Staniša Žugić

pre 8 dana

Realno od ove petorice samo su Ćosić i Ben hasin bili manje više standardni u timu ali daleko od onih igara iz prethodnog perioda
R

Rakija444

pre 8 dana

Krenuo je kao da ga renovira Adaptacija Savic. Hahahaha
S

Stanazivko

pre 8 dana

Kakav kragujevac koga to zanjma
r

rfk_1923

pre 8 dana

Ал' си ипак прочитао 😀 комплекси су чудо!

marko Lapadatovic

pre 8 dana

Remont u radnički zaslužuje
R

RADNIČKI IDE

pre 8 dana

Na pripreme u Limasol. Radnički i ništa više.
O

Ono...

pre 8 dana

To nije dobro, na Kipar idu uglavnom ekipe koje se pripremaju za drugi nacionalni rang.
e

elmatadorrr

pre 8 dana

Samo Levi Miletic!
d

dekismeki

pre 8 dana

Fedja je dobar trener, biće u gornjem delu tabele

Bojan Ivanovic

pre 8 dana

Bice opet dobra ekipa
A

Alex 982

pre 8 dana

Realno od ove petorice samo su Ćosić i Ben hasin bili manje više standardni u timu ali daleko od onih igara iz prethodnog perioda, o Evandru da ne pričam, ništa nije pokazao, bleda senka onog igrača kada je Dudić bio trener.
m

milan62611

pre 9 dana

Spremaju dobru ekipu, bice zanimljiva sezona
F

Fanste933

pre 9 dana

sve se izmenilo i promenilo očigledno

Acaredstar1

pre 9 dana

prodaju petoro kupe dvoje gorih i onda ocekuju nesto
Z

Zivko57

pre 9 dana

Ma kakav kragujevac to je smesno
r

rfk_1923

pre 8 dana

Овде си једино смешан ти.