Komentari na vest

Verder našao zamenu za Miloševića u drugoj ligi

g

gostivar

pre 28 minuta

zar nisu oni ispali u trecu ligu, kako drugoligas

AkiAkicaa99

pre 41 minuta

Po meni bolji od njega

medabagljas

pre oko 1 sat

Mozda cak i bolji od njega

kivekive

pre oko 1 sat

sa konja na magarca ahaha

vaalent

pre oko 1 sat

Mozda cak i bolji od njega
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Neka se vrati u Partizan, najbolje za njega i klub.
N

Nikola2

pre oko 2 sata

Taj Iten mi je uvek delovao kao solidan napadac, iznenadio sam se da je slobodan igrac
D

DjolePartizan12

pre oko 2 sata

Nije nekadašnji reprezentativac, igra za Švajcarsku i na ovom prvenstvu.
P

Pa dobro...

pre oko 2 sata

Jel niste nijednu drugu Itenovu sliku mogli da okacite? Tacno sve radite samo da biste provocirali i izazivali reakcije. Ako ga toliko volite, pa pozovite ga u goste, vodite ga u kafanu
s

srpska posla

pre 34 minute

šta sad ne valja? čemu plakanje i kukanje? Posle plačemo da nas svi mrze

wizard 1987

pre oko 2 sata

protiv lozajmice??? pa neka sedi onda tamo i ceka platu samo....