Komentari na vest

Vesti sa prvoligaške pijace: Već drugi trener ovog leta u Boru, trio novajlija na Krovu

Stefan Nikolic

pre oko 5 sati

kakva senzacija svaka cast
Z

Zokileooo

pre oko 6 sati

Vi iz Bora,ako malo pratite fudbal..imate sto posto najboljeg trenera!A vas!Pratio sam njegov rad..zna da radi i po meni je medju 5 nasih najboljih trenera..cudime da mu niko ne da sansu..IVAN GVOZDENOVIC!

Branislav Jovanovic

pre oko 12 sati

Fali vam to da je i Javor zpoceo sezonu
Z

Zvlat BG

pre oko 12 sati

Rijaliti. Epizoda "GDE JE PEČAT, GDE JE PASSWORD" ... SAOPŠTENJE ZA JAVNOST, FK BOR 1919 – NOVA UPRAVA KLUBA. FK Bor 1919 obaveštava sportsku javnost, navijače, roditelje, igrače, trenere, nadležne saveze i sve prijatelje kluba da je nova uprava, izabrana na vanrednoj sednici Skupštine kluba dana 09.06.2026. godine, preuzela obavezu da klub vodi zakonito, odgovorno, transparentno i u interesu sporta, igrača, omladinske škole i grada Bora. Nova uprava FK Bor 1919 ima jasan cilj da se klub stabilizuje, da se uvede red u funkcionisanje kluba, da se zaštiti klupska imovina, dokumentacija i sportski interes, kao i da se posebna pažnja posveti deci, mladim igračima i razvoju omladinske škole. Nažalost, odmah nakon preuzimanja odgovornosti za rad kluba, nova uprava suočila se sa ozbiljnim pokušajima opstrukcije, ometanja rada kluba i izazivanja sportske i organizacione štete. Posebno obaveštavamo javnost da je u vezi sa utakmicom odigranom u nedelju, 14.06.2026. godine, između FK Bor 1919 i FK Vlasina, došlo do radnji koje nova uprava smatra direktnim pokušajem sabotaže utakmice i destabilizacije kluba. Prema dokumentaciji i odgovoru koji je FK Bor 1919 dobio od Fudbalskog saveza grada Bora, dana 14.06.2026. godine, u periodu od 15:30 do 15:43 časova, sa zvaničnog COMET naloga FK Bor 1919 zatražena je terminacija za pet igrača FK Bor 1919, i to: Miodrag Pantović, Đorđe Colić. Nikola Todorić, Rastko Nikolić, Miloš Janković. Komisija za registraciju igrača je, po tako podnetim zahtevima, istog dana izvršila brisanje navedenih igrača iz članstva kluba, na osnovu Pravilnika o registraciji, statusu i transferu igrača FSS. Nova uprava FK Bor 1919 posebno ukazuje da je navedeni zahtev za terminaciju podnet neposredno pred utakmicu, u izuzetno kratkom vremenskom periodu, putem zvaničnog COMET naloga kluba, što jasno ukazuje na osnovanu sumnju u zloupotrebu pristupnih podataka, odnosno šifre za COMET sistem. Posebno ističemo da su svi navedeni igrači bili prisutni na prijemu medalja i pehara, čime su jasno pokazali da nisu odbili nastup za FK Bor 1919, niti su bili protiv toga da igraju utakmicu. Upravo ta činjenica dodatno potvrđuje sumnju da terminacija nije izvršena na osnovu njihove stvarne volje, već mimo sportskog interesa igrača i kluba. Ovakvo postupanje nova uprava FK Bor 1919 smatra ozbiljnom zloupotrebom i direktnim pokušajem opstrukcije utakmice, jer je zahtev za terminaciju igrača podnet neposredno pre odigravanja utakmice, sa očiglednom posledicom da se FK Bor 1919 nanese sportska, organizaciona i reputaciona šteta. FK Bor 1919 obaveštava javnost da su sve uočene zloupotrebe, uključujući zloupotrebu COMET naloga, neovlašćeno postupanje u ime kluba, pokušaje destabilizacije rada kluba, kao i sve druge radnje koje mogu imati elemente protivpravnog postupanja, prijavljene nadležnim organima i sportskim institucijama radi utvrđivanja pune odgovornosti. Klub će nadležnim organima dostaviti svu raspoloživu dokumentaciju, uključujući odgovor Fudbalskog saveza grada Bora, službene beleške, dokaze i prateću dokumentaciju, kako bi se utvrdilo ko je, po čijem nalogu i na osnovu kog ovlašćenja pristupio COMET nalogu FK Bor 1919 i zatražio terminaciju navedenih igrača. FK Bor 1919 jasno poručuje da bilo kakva zloupotreba COMET naloga, pečata, potpisa, dokumentacije, klupske imovine ili ovlašćenja neće biti tolerisana. Naglašavamo da cilj nove uprave nije sukob, već zaštita kluba, igrača, trenera, roditelja, navijača i zakonitog rada FK Bor 1919. Klub ne sme biti talac pojedinaca, niti bilo čijih ličnih interesa. Pozivamo sve članove kluba, igrače, roditelje, trenere, navijače i prijatelje FK Bor 1919 da ostanu mirni, dostojanstveni i uz klub, da ne podležu pritiscima i neproverenim informacijama, već da zajedno doprinesemo smirivanju situacije i očuvanju sportskog duha. Nova uprava FK Bor 1919 nastaviće da preduzima sve pravne, organizacione i sportske korake kako bi klub nastavio da funkcioniše redovno, zakonito i u interesu svih svojih članova. FK Bor 1919 pripada igračima, deci, navijačima i gradu Boru. FK Bor 1919 nastavlja dalje — stabilno, zakonito i odgovorno."
x

xoxo

pre oko 15 sati

Dobar izbor Bora. Odlican trener! Samo napred
d

djurekalo

pre oko 15 sati

ja msl. neki kinez
M

Meraja

pre oko 17 sati

Loznica se pojačava igračima timova koji su ispali iz PLS. Meni to govori da se spremaju za opstanak i da je jasno da pored Spartaka, TSC-a i Javora neće videti borbu za Super ligu. Iako se govorilo da je igrački sastav prošle sezone sa 30 igrača bio preglomazan i da će se ove godine dovoditi isključivo kvalitet, odstupilo se od te ideje. Ponovo gomilanje igrača upitnog kvaliteta, a ekipa je slabija nego prošle sezone. Jedina dobra vest je povratak predsednika Markovića u klub što govori da se se neke strasti smirile.
n

nikolauuu

pre oko 18 sati

Samo JAVOR! Ljuljaj!

Dajana09

pre oko 23 sata

Drugi trener ahah bit će I treci

mozzart-gost

pre 1 dan

Bor sledeće sezone u Superligi. Što pare blizancima kad može FK Bor?!
R

RendiOrton13

pre 1 dan

Mislim da im je bolja opcija bila da su ostavili Dodica jer im treba iskustvo da ne ispadnu odma
U

UEFA nacionalna

pre 1 dan

Ljudi moji da li neko prati ovaj domaći fudbal . Ovaj Djurović dečko promenio 10 klubova . Vise je klubova promenio nego sto je bodova sakupio . Jasno se vidi da mu je Lalat namestio Bor ali šta je sa prethodnim klubovima .?! Dečko je u svim kombinacijama.
N

Nacionalna klasa

pre 1 dan

Imaš jedan krug trenera kome i on pripada koji imaju iste mentore i samo ih guraju..nebitni rezultati,važno je da nisu skupi i zahtevni,da slušaju,daju povratnu i ne sastavljaju tim!!!Pogledaj zadnje 2 sezone pls i sve ti jasno...isto je i u super ligi...Da,naravno ..prodavanje magle sa modernim načinom treninga,stranim izrazima ...a fudbal nam sve gori i gori!!! Još neko gostovanje na areni...i samo vozi...
v

vukasin2015ks

pre 1 dan

sve su to igraci koji idu iz kluba u klub istog ranga i nemaju neki veci kvalitet od tog gde igraju..
V

Vrteška

pre 1 dan

Samo treneri iz kombinacija...ovaj najmladji,onaj najtalentovaniji,onaj najmoderniji...4 kola i jaoooj..😀