Komentari na vest

Vickasti Foden zavrteo Pepov rulet: U Mančesteru još tinja nada, gleda se i gol-razlika

[email protected]

pre oko 2 meseca

bice napeto do kraja navijam za Arsenal
P

Pazi šta želiš

pre oko 2 meseca

Bravo Gvardiole, igračino! 4 mjeseca nije zaigrao, imao teški prijelom kosti, i Pep ga zvodi odmah od početka (to nikada nije dozvolio Rodriju, De brujneu ili Halandu da startaju nakon veće ozlijede)…i uz to mu daje ulogu u veznom redu, a čovjek stoper 😂 Nema šta ta zvijer ne može da igra….Pozdrav za onog teletabisa koji je ovdje priželjkivao da Gvardiol više nikad ne zaigra i da je uništio karijeru…a Gvardiol se vratio u najrekordnikem roku…nije teletabis računao na zadarsko-velebitske kamene gene ❤️💪🏼
R

Redondoo

pre oko 2 meseca

Za drugi gol mnogo zasluzniji od Fodena je Gvardiol, koji prelepim dugim lobom prebacuje loptu na nogu Fodena koji je samo takne i preusmeri na Marmusa. Majstorski potez Gvardiola kao sto je bila majstorska petaFodena za prvi gol
T

Trololo

pre oko 2 meseca

Trenutno je bolja gol razlika, ali mnogo teza dva meca ima Siti od Arsenala. Arsenal bi morao da razmontira Burnley, za svaki slucaj, ako bas dodje do toga da se gleda gol razlika.
V

Vladica1983

pre oko 2 meseca

Tinka tinja ali nada....

Marko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Ajmo Siti......
F

Fanste933

pre oko 2 meseca

trebalo im vise da se razdrmaju jbg

Zika Zika

pre oko 2 meseca

titula je jos u igri
N

Nezzz63

pre oko 2 meseca

Foden propao ko žeton. Kakav je to igrač bio...
G

Gost555

pre oko 2 meseca

Druze, nema on 37 godina, pomesao si ga sa Raul Albiolom, ili Olivijeom Ziruom.

Slobodan Ristovic

pre oko 2 meseca

arsenal lagano zatvara
N

Ne, ne

pre oko 2 meseca

Ne Arsenal, nego PGMOL druže
S

Stanazivko

pre oko 2 meseca

Osvaja arsenal lagano kakav siti
P

PsihoBrt

pre oko 2 meseca

Osvojio Arsenal tituli ili ne, na kraju sezone treba da najuri Arteru!!
I

Ispravka

pre oko 2 meseca

"Na dve utakmice do kraja imaju i bolju gol-razliku - za sada +1, tako da ako kojim slučajem budu aktuelni šampion i tim iz severnog Londona bodovno izjednačeni, to će prelomiti ko će biti prvak." Siti nije aktuelni sampion vec Liverpul...
A

AlexV

pre oko 2 meseca

Titulu verovatno odlucuje mec sa Bornmutom. Siti ce odigrati nereseno i to je kraj.
B

Busi rupu

pre oko 2 meseca

Ma kakav smesni Bormnut primili su duplo vise golova od Sitija ove sezone, preko 50. Busi to ko pozeli, a Sitiju su redovna musterija i uvek prime bar po 3 komada

Mirko Petkovic

pre oko 2 meseca

Сити до титуле.Арсенал вицешампион

cikakure123

pre oko 2 meseca

Vala ako Arsenal ovo ne osvoji, biće ogromno iznenadjenje!
A

Artur2

pre oko 2 meseca

Na vrijeme se probudio,u 36kolo.glupan engleski

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Arsenal osvaja lagano

Vojin Denic

pre oko 2 meseca

arsenal osvaja lagano.

vaalent

pre oko 2 meseca

Napred siti nadam se da ce pre arsenala
G

Gunnersi

pre oko 2 meseca

Arsenal kuci sa Barnlijem i u gostima sa Palasom. Palas 3 dana posle tog meca igra finale Lige Konferencina. Pored toga, Palas ima klauzulu u Ezeovom ugovoru da im sleduje bonus od 10 miliona ako Arsenal osvoji titulu. Bilo bi ludi pored svega ovoga da zapnu u tom mecu, a na tabeli svakako ne mogu ni gore ni dole, sigurni su. Ajmo Arsenale, sve se crta za tu titulu konacno. Sad ili nikad!
o

odbitak

pre oko 2 meseca

U redu je, uzece titulu Arsenal, bice najkilaviji prvak Premijer lige u istoriji.

Crnipanter3

pre oko 2 meseca

Ma sta ima tu da se gleda

nenanena2

pre oko 2 meseca

Izdržaće Arsenal sav ovaj pritisak i osvojiće duplu krunu na kraju!!!

Sasa Milosevic

pre oko 2 meseca

Arsenal ce za vikend da kiksne, City opet osvaja ligu.
T

ThierryHenry14

pre oko 2 meseca

Slažem se, kiksaju za vikend 100 %. A da, igraju u ponedjeljak...
P

PL 5

pre oko 2 meseca

$$$$aleeee,opusti se...dugo je prvenstvo,ima jos dosta da se igra...bice kako ti kazes...
N

N1204

pre oko 2 meseca

Arsenal ima Barnli kuci i Palas na strani koji nakon te tekme za 3 dana igra finale LK i verovatno ce izaci sa kombinovanim timom,teško da ce to i ovakav nesigurni Arsenal to propustiti

Pa dodo sam

pre oko 2 meseca

Kvota da Siti osvaja 4.5, znajući taj luzerski mentalitet Arsenala, vredi probati. Ajde Barnli kući ok, trebali bi da ih zgaze, ali ne znam što im se tako lako upisuje pobeda u gostima protiv Kristal Palasa.
N

N1204

pre oko 2 meseca

Pa zato što Palas tri dana nakon toga finale LK ili ti istorijski verovatno najbitniji mec za klub.

Pa dodo sam

pre oko 2 meseca

Ma sve to stoji, al neće sigurno da izađu sa omladincima i da kažu evo naguzite nas...Arsenal po meni baš loše igra u zadnje vreme, jedva da uspevaju da postignu gol po utakmici..
G

Goguu

pre oko 2 meseca

@Pa dodo sam, Ne zaboraviti da Palas dobija 10 miliona funti bonus ako Arsenal osvoji Premijer Ligu na ime transfera Ezea. Nisu to slucajno ubacili, znali su u trenutku transfera da na kraju sezone gostuju tamo. Nije bas da je nebitna suma novca cak ni na nivou PL.

Zeljko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Bice zanimljivo do samoga kraja...
R

Redsi

pre oko 2 meseca

nije ovo gotivo još

djole.

pre oko 2 meseca

Ništa fali mi još jedan komentar,aj vozdra.
M

Mozda ove sezone

pre oko 2 meseca

Siti nece biti sampion iz raznoraznih razloga,ali u narednim sezonama ako pep ostane nece imati konkurenciju.
J

Jobbet

pre oko 2 meseca

Arsenal ako ne osvoji neka se odmah ugasi. Barnli kući i Palas sa B timom 3 dana pred njihovo evropsko finale. Pogotovo što u klauzuli o transferu Ezea stoji da dobijaju još 10 miliona evra bonus, ako Eze osvoji PL sa Arsenalom. Zanimljiva informacija. Ne kažem da će ih pustiti, ali realno B tim.
A

Ako palas

pre oko 2 meseca

U zadnjem kolu zapne a dace im arapi stimulaciju mos misliti sjebace arsenala za titulu.Najgore po arsenal sto siti bije gol razliku vec ih je prestigao da mu ni remi nece igrati nista.
f

fuaf787

pre oko 2 meseca

Kako Siti sad samara po 3 0 kad je lagano kad nije do njih kao nekad arsenal , kad nema pritiska a kad je bilo da se preuzme 1.mjesto protiv evertona odma kiks.
g

grohot

pre oko 2 meseca

Klub koji je uzeo sest titula za devet godina padne pod pritiskom, a eto Arsenal posle 22 godine nije 😂😂😂