Komentari na vest
Više se neće pričati o finansijskom kolapsu i ludom šejku Al Taniju: Malaga se vratila
TheStefanK
pre 1 dan
Konacno se vratili

pre 2 dana
Vremešni štoper Muriljo,čovek je 2001 godište,šta vi pišete ????
mozzart-gost
pre 2 dana
Malaga mnogo gotivan klub i grad.
d
dokile
pre 2 dana
Zasluzena pobeda i povratak u Primeru,posle mnogo godina...
henryhuver
pre 2 dana
Bravo za Malagu, uspeli su se vratiti.

Meda74
pre 2 dana
Drago mi je da se vratila Malaga
Zeljko Markovic
pre 2 dana
Konačno. Mislio sam da je nemoguće , ali ove godine sam navijao da Malaga i Deportivo udju u najviši rang. Ipak su to dva velikana koja su nekada igrala LS i koga su se najveći klubovi pribojavali
b
bad
pre 1 dan
pa čekaj jesi li željko ili željana?
Željana Bućinac
pre 2 dana
Konačno. Mislio sam da je nemoguće , ali ove godine sam navijao da Malaga i Deportivo udju u najviši rang. Ipak su to dva velikana koja su nekada igrala LS i koga su se najveći klubovi pribojavali
b
bad
pre 1 dan
čekaj bre željana jesi navijala ili si navijao?
m
menkopenko
pre 2 dana
Vraca se sa seikom
Nikola Domosljan
pre 2 dana
Ozbiljan klub,nadam se uspehu u prvoj ligi
D
Djape45||
pre 2 dana
Malaga fudbalska romantika. Samo pre 3 godine su posle ispadanja u 3. ligu navijači napravili onaj video sa nasumičnim turistom na aerodromu kao da je potpisao za njih kao protest protiv vlasnika što nisu dovodili igrače a evo ih već danas nazad u prvoj ligi.
bgdbgd
pre 2 dana
Kabaljero, Isko, Eliseu, Roki Santa Kruz, jako zanimljiva ekipa i neverovatno da je proslo 13-14 godina od zanimljive trke u Ligi Sampiona, vreme leti a mi sve stariji
B
Benito
pre 2 dana
Moze li ljepse...Lakorunja, Rasing i Malaga. Jos da ispadne Getafe i da se vrati velika Saragosa
G
GOST 510
pre 2 dana
Šteta za Brašanca, ističe mu ugovor i ostaje bez kluba a ni u Malagi nije skoro uopšte igrao.
Macak99
pre 2 dana
Ozbiljna ekipa bila pre 15 god
Igor Zdravkovic
pre 2 dana
posle svega sto ih je zadesilo ogroman uspeh za Malagu, srecno u primeri
n
nuki63
pre 2 dana
Čestitke za Malagu i Brašanc
Elvis Fejzic
pre 2 dana
Drago mi je zbog Malage, zaslužuje da igra u Primeri
P
Predrag Petrovic
pre 2 dana
posle svega sto ih je zadesilo ogroman uspeh za Malagu, srecno u primeri
Zivot je igra
pre 2 dana
sjajni kvalitet španski fudbalski
Zivot je igra
pre 2 dana
zasluženo realno..
Zivot je igra
pre 2 dana
svaka čast zadužili su
D
Dejanii
pre 2 dana
Konačno. Mislio sam da je nemoguće , ali ove godine sam navijao da Malaga i Deportivo udju u najviši rang. Ipak su to dva velikana koja su nekada igrala LS i koga su se najveći klubovi pribojavali
a
amuntos
pre 2 dana
Malaga je ispala 2018 iz La lige a ne 2017.
Povratak u Segundu su izborili 2024 a ne pre 12 meseci.
Amaterizam …
r
romano321
pre 2 dana
Romantika za prave ljubitelje fudbala, ušli u ligu Santander, Deportivo i Malaga








