Komentari na vest

Više se neće pričati o finansijskom kolapsu i ludom šejku Al Taniju: Malaga se vratila

TheStefanK

pre 1 dan

Konacno se vratili

pre 2 dana

Vremešni štoper Muriljo,čovek je 2001 godište,šta vi pišete ????

mozzart-gost

pre 2 dana

Malaga mnogo gotivan klub i grad.
d

dokile

pre 2 dana

Zasluzena pobeda i povratak u Primeru,posle mnogo godina...

henryhuver

pre 2 dana

Bravo za Malagu, uspeli su se vratiti.

Meda74

pre 2 dana

Drago mi je da se vratila Malaga

Zeljko Markovic

pre 2 dana

Konačno. Mislio sam da je nemoguće , ali ove godine sam navijao da Malaga i Deportivo udju u najviši rang. Ipak su to dva velikana koja su nekada igrala LS i koga su se najveći klubovi pribojavali
b

bad

pre 1 dan

pa čekaj jesi li željko ili željana?

Željana Bućinac

pre 2 dana

Konačno. Mislio sam da je nemoguće , ali ove godine sam navijao da Malaga i Deportivo udju u najviši rang. Ipak su to dva velikana koja su nekada igrala LS i koga su se najveći klubovi pribojavali
b

bad

pre 1 dan

čekaj bre željana jesi navijala ili si navijao?
m

menkopenko

pre 2 dana

Vraca se sa seikom

Nikola Domosljan

pre 2 dana

Ozbiljan klub,nadam se uspehu u prvoj ligi
D

Djape45||

pre 2 dana

Malaga fudbalska romantika. Samo pre 3 godine su posle ispadanja u 3. ligu navijači napravili onaj video sa nasumičnim turistom na aerodromu kao da je potpisao za njih kao protest protiv vlasnika što nisu dovodili igrače a evo ih već danas nazad u prvoj ligi.

bgdbgd

pre 2 dana

Kabaljero, Isko, Eliseu, Roki Santa Kruz, jako zanimljiva ekipa i neverovatno da je proslo 13-14 godina od zanimljive trke u Ligi Sampiona, vreme leti a mi sve stariji
B

Benito

pre 2 dana

Moze li ljepse...Lakorunja, Rasing i Malaga. Jos da ispadne Getafe i da se vrati velika Saragosa
G

GOST 510

pre 2 dana

Šteta za Brašanca, ističe mu ugovor i ostaje bez kluba a ni u Malagi nije skoro uopšte igrao.

Macak99

pre 2 dana

Ozbiljna ekipa bila pre 15 god

Igor Zdravkovic

pre 2 dana

posle svega sto ih je zadesilo ogroman uspeh za Malagu, srecno u primeri
n

nuki63

pre 2 dana

Čestitke za Malagu i Brašanc

Elvis Fejzic

pre 2 dana

Drago mi je zbog Malage, zaslužuje da igra u Primeri
P

Predrag Petrovic

pre 2 dana

posle svega sto ih je zadesilo ogroman uspeh za Malagu, srecno u primeri

Zivot je igra

pre 2 dana

sjajni kvalitet španski fudbalski

Zivot je igra

pre 2 dana

zasluženo realno..

Zivot je igra

pre 2 dana

svaka čast zadužili su
D

Dejanii

pre 2 dana

Konačno. Mislio sam da je nemoguće , ali ove godine sam navijao da Malaga i Deportivo udju u najviši rang. Ipak su to dva velikana koja su nekada igrala LS i koga su se najveći klubovi pribojavali
a

amuntos

pre 2 dana

Malaga je ispala 2018 iz La lige a ne 2017. Povratak u Segundu su izborili 2024 a ne pre 12 meseci. Amaterizam …
r

romano321

pre 2 dana

Romantika za prave ljubitelje fudbala, ušli u ligu Santander, Deportivo i Malaga