Komentari na vest
Vlahović zimus dao reč Juventusu i održao je
Goran Jovic
pre 27 dana
Бољи од свих нападача тамо
U
United
pre 27 dana
Samo pare! Ko mu da više tu i ide.
Damir Jovic
pre 27 dana
Tako je Care Dušane,samo hrabro.
Neksaa
pre 27 dana
Treba da dođe u Arsenal, sampion premier lige i za 3 dana Evrope.
A
Anti.
pre 27 dana
Liče, prolaze ti godine a idi neđe, pod uslovom da te tamo žele, đe ćeš igrati minimum 1/4 finale LŠ, neđe đe se igra fudbal. Pa nek oni dovode onog crnca kolo nešto više ni ja nzm kako
J
JVPS
pre 28 dana
Mene više zanima šta će da rade sa ona dva panja koja su doveli prošlo leto i gde će da nađu nova dva napadača? Takođe šta će sa Zhegrovom i ostalim otpadom koji mora da se uvali nekome, makar na pozajmicu. Mnogo problema ima Juve oko prodaje tih amatera, dok se scouting pokazao užasan u prethodnih par sezona. Mislim da bi Vlahoviću trebali da daju makar 8 mil jer nema igrača na tržištu koji bi ga zamenio. Ako ponovo dovedu nekog novog Davida, možda prvi put ispadnu u Serie B igrom. :)
O
Old Jack
pre 28 dana
Najrealnije mi deluje Barsa,otiso je Leva,nemaju zamenu a ni novca za nekog novog napadaca. Ako moze jedan Rasford,Feran Tores da igraju u Barsi zasto ne bi mogao i Dusan koji je jos kvalitetniji od njih.
trilee93
pre 28 dana
Sad je Barsi potreban napadač pa mozda uleti
atisitaj?
pre 28 dana
bukvalno treba da odes, juventus je propao brate i ti ces sa njima ako ostanes tu
quaresmaaa
pre 28 dana
Bezi iz Juventusa dok još ima vremena
G
Gattuso
pre 28 dana
Dušane u Milan fali špic
Sele Fejzic
pre 28 dana
vlahovic dobar igrac sve pohvale za njega
daganma
pre 28 dana
Po meni treba da ide iz juvea
d
daka07
pre 28 dana
bezi iz juventusa dok nije kasno
P
PRDIMISEGUZICI
pre 28 dana
On je Vlahović...a Vlahovići kad nešto kažu onda je to tako!
S
Spasovski92
pre 28 dana
Begaj odatle dok je vreme,nema tu nista za tebe
B
Bacoglavac
pre 28 dana
Оставите му плату и имате шпица. Или спремајте паре за обештећење, плус за плату и МОЖДА добијете шпица
alexandar1987
pre 28 dana
Mislim da bi mu Nemačka dobro legla.....samo da je redovan
Bosque
pre 28 dana
Mogao bi malo da svratis do premier lige...
cikakure123
pre 28 dana
Realno, top bi mu legao Arsenal! Ali se u nemačkim medijima pojavila vest da je dogovor pao izmedju njega i Bajerna.
M
Menjaj nesto
pre 28 dana
Spanija je najbolji izbor za njega i mislim da bi se tu bas dobro snasao.
A
ASto
pre 28 dana
Pa verovatno i nije bilo nista primamlijvo, to je ko da kazem da necu i dati na najjaca cura u gradu, a ustvari ona i me ne zeli nit zna da postoim
Slobodan Milojkovic
pre 28 dana
Nesto ga i ne postuju u Juventusu, vreme je da promeni sredinu....Sigurno ima dosta zainteresovanih za njegove usluge.
Treba da ide. Voleo bih u Barsi da ga gledam.
P
Pwetarr1996
pre 28 dana
Laporta je javno reko posle izborq da Vlahovic nije opcija...
Ajmo Vlahoviću u Arsenal ili Man.utd.
Da malo odigra i premijer ligu.








