Komentari na vest

Vojvodina završila posao leta: Kapiten Zukić se vratio

Bojan Pavković

pre 10 dana

ozbiljno se pojacava Voša. ima šanse protiv Ferenca
Н

Нови Сад Фирмин Град

pre 11 dana

ЈЕДАН ЈЕ ЗУКА КАПИТЕН!
T

Trol

pre 11 dana

Odavno je proslo vreme kad su nasi igraci isli za parama u belgiju,austriju, madjarsku,poljsku, sto bi igrao tamo kad za iste a verovatno i vece pare igra kod svoje kuce
C

Cmoljo

pre 11 dana

Da ga je htio neko iz Bundes lige,koja crpi igrace iz Austrije,na rukama bi otisao tamo.Jednostavno,nije za ozbiljan fudbal dovoljno dobar.Ovo je slicna prica ko sa Miroslavom Radovicem prije 15tak god, kad je razvaljivao u Poljskoj, a nikad nije otisao na visi nivo,jer vide skauti da to nije to.
G

Gost0124

pre 11 dana

Hoće li neko, ko prati i ko je normalan, da mi objasni kako je on prošlo leto bio dabl-dabl igrač i spreman da pređe u neki osrednji tim jakih liga, a sad se vraća u Vošu?
@

@Gost0124

pre 11 dana

Evo ja ću. Čovek se dokazao, Volvsberger ga kupio; otišao i dokazao se još bolje. Bivši klub došao i ponudio mu uslove ličnih primanja koje mu drugi ne bi ponudili. On prihvatio, bivši i sadašnji klub se malo natezali oko zatvaranje konstrukcije. I, uspešno se dogovorili. I igrač se vratio gde se najbolje oseća. I ovi što navijaju za "blizanca" koji ima iste boje ko mi, ne može da shvati jer je to nešto što se u svemiru njihove nadmoći nikada ne bi moglo dogoditi. Ali, da dogodilo se. Još samo da se prihvati da je tako.
Б

Бот -виник

pre 11 dana

Нема рационалног објашњења за много тога у нашем фудбалу,па тако ни за ово ,жеља Збиљића ,а продали га малопре ,а никад одговор ни објашњење за питања која се намећу . Џон Мери нпр. прочитати вест од пре годину дана.?!?!???
L

Lusiliu

pre 11 dana

U austriji ,svici nema para zato i igraju samo ex yu,crna braca ili bas neko ako prodje ispod radara ili mu trebaju dve lakse sezone ako izlazi iz neke teze povrede,protocna liga la bundes ligi,seriji A ako imas kvalitet,Zukic ga nema,spor ,limitiran tako da bolje igrati kuci za 150k ,nego mlatiti u austrijskom selu za mozda 180k,dobar SLS igrac,za to im i treba posto ce evropu da zavrse ako ne s madjarima s tventeom sigurno.

Radojkovic Milos

pre 11 dana

Mozda je Tadic😂😂😂
P

Peroslav

pre 11 dana

Odlican posao kapitalno pojacanje to je nesto sto je potrebno za sledecu sezonu da se krene na titulu
G

Gost555

pre 11 dana

Pa koliko su ga na kraju platili?
L

Lulk

pre 11 dana

Vratiti Majstorovića, ionako je slobodan posle raskida sa Dinamom, i pustiti na desnog beka to dete iz omladinske škole koje je najveći talenat, i skockana ekipa.
G

Gost555

pre 11 dana

Djordje Majstorovic je kosarkas.

Natasa27

pre 11 dana

Takvi igraci donose kvalitet na terenu, ali i mnogo znace u svlacionici.

Veljaa13

pre 11 dana

Povratak Zukica je verovatno najbolja moguca vest za Vojvodinu ovog leta. Kao kapiten, dobro poznaje klub, saigrace i ono sto se od njega ocekuje.
G

Gosti

pre 11 dana

Zbiljiću otvori se još 10 miliona ako misliš da se ne brukaš,ovo nije Srbija pa za zelenim stolom osvojiš 2.mesto.Ovde se igra ozbiljan fudbal,još 2 reprezentativca,iz nekih zemalja sa SP,pa možda prodješ Ferencvaroš!
М

Ми

pre 11 dana

Још једно тракторче у везном реду.
S

Suzy91

pre 11 dana

Dobra vest za navijače Vojvodine
А

Ац0

pre 11 dana

Одлично појачање. Сад треба размипљати о бонусима. Идеално да буде штопер, да "не мора" татин син да глуми играча.

kiboooo

pre 11 dana

Koliko para i odakle pare.
m

mixaaa_

pre 11 dana

Veliko pojacanje za vojvodinu

M. K.

pre 11 dana

Top pojacanje. Vojvodina radi odlican posao, bravo.
R

Radovan 3

pre 11 dana

Vojvodina pravi ozbiljan tim,svaka cast Zbiljicu i ekipi...Vreme je da se srusi mezimica i da Vosa napadne titulu! I da se Novi Sad ne sramoti vise sa malim posetama za takav klub i grad!Svi na Karadjordje!!!
e

e

pre 11 dana

Ma nece biti ni dvadeset bodova razlike.Vi bi sa Zvezdinim rezervama i otpacima da se borite sa Zvezdom za titulu.Smesno.

Stefanbiki95

pre 11 dana

Veliko pojacanje vojvodine
G

Gostgost

pre 11 dana

Toliko pompe oko njegove statistike u Austriji, kad ono, od svih klubova, dosao ponovo u Vojvodinu

Miloš (Мишке)

pre 11 dana

Ako je Zukic onda nije ispod 2-3 miliona, a za Vojvodinu je to previse. Ali pojacanja su neophodna. Makar za LK
A

Aspera

pre 11 dana

verovatno jos nije ni isplacen u celosti pa su to prebili. Za slicne pare je i otisao, tako da nikom nista i idu dalje.

Marija Antic Stankovic

pre 11 dana

Bravoo veliko pojacanje
Ozbiljno je sad baš, bojim se za moj Partizan još više...
L

Look

pre 11 dana

Ja se bojim za moj Radnik iz Surdulice...
B

BokiZ

pre 11 dana

Iskorak u karijeri vratiti se u srpski fudbal u 23 godini sa ,,kvalitetom" Sve najbolje u karijeri!
G

Ganet

pre 11 dana

Dečko ima 25g, ne 23g.
F

Flaki

pre 11 dana

Okretan kao Kuzman Babeu, ovaj sporać nije nikakav garant i neko ko će da pravi razliku.

Bojan Pavković

pre 11 dana

ovo je vec ozboljno. opasno se pojacala voša
D

Dejan23

pre 11 dana

Vosa sve bolja i boljaaaaa

Nikola Milovanovic

pre 11 dana

Bez obzira na finansijske granice itd itd,vojvodina naajbolje osveženje 1 lige! Bice bolja od lacija neka tako nastavi!!!
L

Limanac

pre 11 dana

Još Tadić i dupla kruna je tu.
m

ma

pre 11 dana

Osvojite za pocetak bar kup Vojvodine.

Miloš Orošić

pre 11 dana

Biće Voša ozbiljna ove godine 💪⚽️

Alek

pre 11 dana

Ako je stvarno Zukic onda ce to biti odlican poso, ako je tadic jos bolje. Vosa nije bila ovako jaka jos od kad je Nikolic bio trener, mozda je sad i jaca
b

bojana23

pre 11 dana

Zvezda ga htela ??? steta
N

Neko ko zna

pre 11 dana

Nije Zukic, ali jeste bivsi kapiten
н

нс бој

pre 11 dana

Катаи.
G

Gost emisije

pre 11 dana

A da nije neko drugi u pitanju?
B

Bazuka Zuka

pre 11 dana

Htela ga je zvezda bila? Heeh
s

sigurno

pre 11 dana

Da je htela,igrao bi sad u Zvezdi.
P

Pero Kalimero

pre 11 dana

Pitaju se ljudi “zašto ne korak napred?”….sigurno je napravio iskorak po pitanju plate, a to će se verovatno saznati jednog lepog dana.
p

prijatelj

pre 11 dana

Valentin Antov je dostupan, pozajmica uz mogući otkup. Ako tata ne stopira.
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 11 dana

@prijatelj Odličan igrač, a jel znaš koliko košta takav igrač? I jel znaš koje su ambicije tog igrača? Pa naravno, da ostane u Italiji. Vojvodina ne može da isprati ambicije tog igrača, jer on hoće da igra u Italiji. Ona treba da se bazira na određene iskusnije igrače izvan liga 5 i da tu traži rešenje na poziciji štopera. Ne brini se dovešće tata još jednog štopera i napraviće još bolji rezultat sa Vojvodinom od prošlogodišnjeg. Najbolji prosek bodova u 21. veku, najviše izlaznih transfera u istoriji kluba, bolji međusobni skor u sezoni nad oba večita rivala. Lepo si rekao, Tata.
F

FM poznavalac

pre 11 dana

Tog igrača sam iz Empolija prodao Osasuni za 8 m. Ljudi koji rade FM, ne greše, ozbiljan igrač, neće taj u Vošu.
g

genijalno

pre 11 dana

Gledaću svaku utakmicu domaćeg prvenstva. Ovo će biti sjajna sezona.
I

Idemo Vosa

pre 11 dana

To Zukuic!!!! Zuka Bazukaaa!
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 11 dana

Одличан потез Војводине, он јесте појачање. Драго ми је кад се наши клубови појачавају са квалитетним играчима. Надам се да ће Војводина успети да уђе бар у ЛК, ЛЕ је велик залогај.

stefanaa14

pre 11 dana

bugari bugari, lelelelele
v

vule ilic

pre 11 dana

Igrac za koga se prosle godine prica da briljira u Austriji i da mora da igra u reprezentaciji vraca se u Vojvodinu da igra u Evropi do sezone kupanja.Daj Boze da gresim,ali nista mi nije jasno.
e

eh terzicu

pre 11 dana

zukic je za onog bugarina igracina!
e

e

pre 11 dana

Oce to.Mozda u bocanju.
B

Bolest

pre 11 dana

Pa ne sluša vas, vi ste uspeli u životu i znate sve, jedino on i agenti ne znaju ništa. Što nas ne spasite? Pretpostavljam da znate baš sve ali nama treba malo, pa ako vam nije problem...
1

18

pre 11 dana

isto tako je i Njegosu bio korak nazad, pa sa vredi 4 milke i ima ponude lige petice
M

Miksea

pre 11 dana

Malo čudan potez u karijeri posle dve pristojne godine u Austriji, da ne može neki korak gore da se napravi, nego nazad u Vojvodinu.
g

gost99

pre 11 dana

Kakva bomba alal vera
R

Riki97

pre 11 dana

dobar trqnsfer za vojvodinu iskusan fudbqler.

Pule

pre 11 dana

Jos neko brzo krilo ili napadac i top realno evropu bez brzih krila i napadaca tesko da mozes da igras
B

Baća Espino

pre 11 dana

Jedan levo, desno dva Jedan napred, nazad sad... E moj Zukiću. 🤦‍♂️ Kakavo pucanje sebi u koleno i sunovrat karijere.
g

ghost11

pre 11 dana

Bravo Vošo, još kad bi došao Čumić.
n

navijač czv

pre 11 dana

Igraš top u odličnom Austrijskom prvenstvu i koji te đavo tera da se vraćaš 3 razreda unazad i više povratkom u Srbiju koja je logika....???
н

нс бој

pre 11 dana

Јел би тако писао да је дошао код вас.
S

Sta je problem

pre 11 dana

Ne bi naravno pisao tako da je dosao kod njih, ljubomora ubija, i dalje misle da svi zele tu i da niko nema ljubav prema klubu. Nikada vam nece doci ni Tadic ni Zukic, a uzivajte u prodanim dusama Ivanica i Kataia
Z

Zivela SRBIJA

pre 11 dana

Mozda si ti 3 iznad, ali Srbija nije!
Z

Zivel Srbija

pre 11 dana

mislio sam ispot, unazad
1

1914 wie rise

pre 11 dana

Srbija je Majka, to vi Titovi blizanci ne razumete. Vratio se jer je svatio sta znaci biti sa svojima i u Srbij ima mnogo dobrog, ali nergativic kao ti sve vide samo kroz novac ili licne komplekse. Inace Vosa je nastala na srpskom patriotizmom, tako menoj da nas ucis ista. Tek cemo vas pobedzivati.Bez mrznje.Pozz

Mali

pre 11 dana

Nije se taj nesto pokazao preko, da jeste ne bi se vracao a godine prolaze, tesko ce opet preko. Za Vosu dobar potez, zalosno je sto novi sad nema stadion, opwt ce se putovati na evropske utakmice
e

e moj ti

pre 11 dana

nemas ti pojma. wolfsberger je pre pocetka prosle sezone odbio 5 miliona iz mls-a za njega...
f

fudbalicaaaa

pre 11 dana

da mnogo je los bio da je i zvezda bila zainteresovana za njega i procenila da bi bio najbolja zamena za Ivanica ali polako momci, neko je Ivanic a neki Zuka kapiten, neko je samo broj a neko ce biti upisan u istoriju
н

нс бој

pre 11 dana

Боомбаааа!!!!
L

Luka muka

pre 11 dana

Svaka cast! Vosa opasno kuva i zelim im sve najbolje sledece sezone !
O

Ovo nije

pre 11 dana

Korak unazad. Nego, 2 kilometra unazad...
B

Bazuka

pre 11 dana

Ne trebao je u zvjezdu doci. Samo lokal !
T

To pogotovo

pre 11 dana

Nisam prizeljkivao, Zvezda je za njega real madrid. Nek je decko dosao. Nek bude zanimljivija liga, drugo mjesto vam zelim od srca i da osvojite evropsko takmicenje koje god budete igrali. Samo mi je cudno da posle dobre 2 sezone u austriji nije otisao u belgiju, holandiju...ali ja ipak podrzavam povratak u Srbiju pa makar bilo i 10km unazad sto se tice njegove igracke karijere
b

boze boze

pre 11 dana

kakvu glupost covek napravi, umesto da dalje napreduje u karijeri, on se vraca u ovaj brlog

Sterlings Braunfels

pre 11 dana

Verovatno da je dobio platu koja se ne odbija možda ceo milion po sezoni.