Komentari na vest

Vošin drim tim se istopio u Austriji: Rezervisti sprečili drugi poraz Lala na pripremama

В

Воша55

pre 39 minuta

Не могу да верујем ... Да нисмо довели штопера... Зашто???... То нам је најслабија позиција у тиму... Играће Синиша???... Катастрофа

Micabp

pre oko 4 sata

Ovakvi komentari Cigana i Grobara znači samo jedno,a to je strah od Voše.
K

Koventri1986

pre oko 6 sati

Vošin drim tim,ha,ha.Cirkus država,cirkus narod,cirkus liga.
H

Hmmm

pre oko 2 sata

Idi onda u Engleskoj i zaboravi na sve nas. Toksicni likovi.

Dragoljub Bojovic

pre oko 7 sati

Ozbiljne porbleme ce ove godine Vojvodina da pravi Partizanu i Zvezdi
P

Ples na tankoj žici

pre oko 9 sati

Trenutak istine 9. jula u samo 90 minuta. Biti ili ne biti za ceo klub. Ceo jedan ciklus od nekoliko godina planova,želja , znanja , mogućnosti i obećanja stalo pod jedan suncobran oivičen utakmicom sa Mađarima. Ili jesmo ili nismo, trenutak istine je pred nama. Ako ih ne prođemo , nije katastrofa ali sve postaje onda izlizano i zamlaćivanje navijača i javnosti , za bolje dane....ejjjj valjda za 10 godina...Nama je dobro ,a vi se nadajte...Mi smo u Evropi, traži se 90 minuta trčanja, bez stajanja, stalnog presinga i kretanja gore - dole, tečne i brze igre sa željom za pobedom do zadnjih atoma snage za klub , za navijače...ko ne može ili neće ili glumi zvezdu odmah OUT....Srećno i pamet u glavu ako može!

Asani Avni

pre oko 9 sati

toplo,kome do igranja fudbala
g

gost65172

pre oko 15 sati

Ovaj novinar ubi Vosu, sklanjajte ga, nit znanja nit icega u tekstovima, samo navlaci mrzitelje
Z

Zula

pre oko 15 sati

Nema mrzitelja,Vojvodina ce puci na prvoj prepreci.

Alek

pre oko 16 sati

Od vose samo evropu ocekujem

Bojan Pavković

pre oko 16 sati

namestiće se. srećno voša
n

novosadista

pre oko 17 sati

Sudeći po transfermarktu, Zlatomir Zagorčić je još slobodan... Galijani & Maradona, reagujte dok vam nije kasno!
Z

Zagor V

pre oko 14 sati

Je vrhunski trener i slobidan je. U NS je i ceka Vojvodinin poziv
V

VladimirNS

pre oko 18 sati

Pričate o utakmici u kojoj je Voša imala više šuteva na gol (5:2), više kornera (8:5), skoro 20% veći posed (59% : 41%), a tekst i komentari kao da ih je Ararat odučio od fudbala. Čemu? Uz to, Ararat je šampion svoje države, nije neki niželigaški klub tek da se popuni termin.
m

metalika moj dobar

pre oko 18 sati

snima li neko ovaj film ?? i zna li se ime filma ?? predpostavljam "nebo je granica I deo"
A

Ali kad

pre oko 18 sati

napisu VOSIN DRIM TIM... Tim od otpadaka iz Crvene zvezde i sumnjivih stranaca. Potpisali Zukica, kao da su Tadica doveli. Ekipa koja jeste verovatno bolja od Partizana ali od Zvezde je miljama daleko jos uvek.
S

Sky888

pre oko 18 sati

Mogu samo da kazem da su pripremne utakmice rezultatski nebitne,posebno prve 2-3.Ono sto je bitno je da se izbegnu povrede,da se tempira forma i uigraju sve linije tima.Siguran sam da Vosa moze protiv Ferenca!

[email protected]

pre oko 19 sati

ovi ce da zavrse takmicenjebu evropi u julu mesecu

Dr.Sasha Pavlovic

pre oko 19 sati

Dok se Srbi ne slože nema nama pomoći,pogledajte kako su svi bivši složni i svi ko jedan,imaju taj nacionalni ponos
A

Aco Gajta i galaktikosi

pre oko 18 sati

Radim u inostranstvu. Kada sam dobio posao generalna direktorka je bila nasa zena iz Panceva. Od prvog dana sam morao proci i sito i reseto bez trunke bilo kakve pomoci koju uostalom nisam ni trazio. Otisla je na porodiljsko i nije se vratila posle. Umesto nje stavili drugu iz Gruzije a pomocnik joj je Rus. Bogo moj, kako oni dovlace preko reda svoje i kako ih guraju to nije normalno. Srbin sam te me smatraju nizom rasom a kada me je ova iz Panceva skoro pitala kako ti je tamo i kada sam joj rekao, ona veli: pa ako ti se ne svidja ti trazi bolje. Njoj su svi drugi bolji, kao da se stidi svog porekla i umesto bar malo empatije da nadje za svoj narod ona velica nekog nabedjenog Rusa koji pakuje hranu sto drugi ne pojedu da nosi kuci. On joj je dobar kaze. Nestacemo kao narod jer kao da smo prokleti i da placamo neke grehove iz proslosti. Ne znam.

Emilija Emilijaaa

pre oko 20 sati

Vojvodina treba da uzme stopera iz reprezentacije Zelenortskih Ostrva.
n

nikolauuu

pre oko 20 sati

Nemate sudije! Ajd cao
j

jocy9933

pre oko 20 sati

Ja ne znam sta imate protiv Vojvodine

deki_72

pre oko 20 sati

Današnja utakmica, ako uzmemo u obzir vremenske uslove, samo ogoljuje surovu realnost koju Tanjga pokušava da ulepša svojim rečnikom i nerealnim izjavama kao da će se igra sama popraviti a Fradi doći da šeta po terenu i ode kući. Gospodo koja pokušavate da nas ubedite u ono "biće bolje", čekamo 9. i 16. jul da vidimo hoćemo li po onoj Tanjginoj staroj "Fudbal je to, šta da se radi?" pa ćemo onda sa Evropskih takmičenja da pređemo na borbu za titulu i tako u krug. Najpre, iz današnje igre mogli smo da vidimo da je igra u odbrani spora i ostavlja protivniku prostor za gol a vezni red i navala gotovo da nemaju ideje izuzev ponekog bljeska i šanse. Hteli to da priznamo ili ne, nismo se baš puno lepog fudbala i akcija nagledali. To Gospodo "stručnjaci" u Evropi ne prolazi. Zato nemojte odmah da tumačite izjave nas navijača koji razmišljamo svojom glavom i DOBRONAMERNO ukazujemo na mane u igri otvorenih očiju, kao da smo vaši neprijatelji i negativci koji manje od vas vole FK Vojvodinu. Uz dužno poštovanje svakog člana stručnog štaba, uprave i navijača ovo je nešto sa čim ćemo se pre ili kasnije suočiti pa se možda jednom i osvestiti da je vreme da se ovaj prelepi klub vrati pravim Vojvodinašima da ga vode i uređuju.
J

Jka

pre oko 21 sati

Ja ne kapiram kako ljudi misle da imaju dobar klub kad su ovi na vlasti i postavljaju svoje secikese i poltrone??!!!Pa mi tj Zvezda ove sezone mozda cemo igrati Le ako nam neki nesrecnici dodju pa ih jedva prodjemo i to ce se uskoro pokazati..Doveli neimara koji je oteran svugde posle nas i nadamo se nečemu??!!Nema braco ni od sporta nista a to se videlo jer najbitniju tekmu smo igrali u Leskovcu pred publikom koja je dobila sendvic i na papiru kako ide himna!
@

@JKa

pre oko 20 sati

Odleprsaj sa sve svojim pesimizmom.
H

Hmmm

pre oko 20 sati

Ti si mi nekako previse politicki isfrustriran...
E

Eseks

pre oko 20 sati

Svaka ti je ko u Njegosa!
U

Uvek komendija

pre oko 21 sati

Cuj drim tim hqhahahahabaha
M

Mitro87

pre oko 21 sati

Koje glupe komentare. Umijesto da navijate svi za Vošu protiv drugih timova u evropi svi joj žele neuspijeh. Mi srbi smo glup narod, nema složnosti nema ni ničega. A pljujemo sve druge. Mi smo kao najpametniji a ispada o najgluplji. Zato su svi iznad nas.
P

Pobeda je resenje

pre oko 21 sati

Vojvodina treba da uzme stopera iz reprezentacije Zelenortskih Ostrva.
m

markoncic

pre oko 21 sati

Vošin dream team je samo projekcija u glavama Vošinih vođa i navijača. Ferencvaroš nije nista posebno, ali ke dovoljno jak da rutinski bez mnogo znoja eliminiše Vošu. Jedan bod Voše bi bio veoma lep doprinos za srpski koeficijent. Ajax koji sledi posle toga je smrt za ekipe poput Voše, tu može biti i kataklizma scenario za Vošu. Konačno, mit o nekom dream teamu će pasti i u domaćem prvenstvu. Živi bili pa videli.
m

milos987

pre oko 21 sati

Rezultat na pripremnim mecevima je nebitan igraju kombinovani sastavi probaju se taktike ...
T

Trik

pre oko 21 sati

Treba njima jos nekih 200 miliona za pojacanja. Tek ce onda doci na neki ozbiljan nivo.
G

Gost555

pre oko 22 sata

Jel igrao Zukic od 2 miliona evra? Pitam za koleginicu.
E

Eseks

pre oko 22 sata

Ljudi zasto komentarisete nesto sto ne znate..Ja sam prosao preko 20 profi priprema(zimskih i letnjih) i ne mogu vam recima opisati kakve su to muke,upale i bolovi..U takvim stanju igrati utakmicu je pakao gde su noge tesko ko tegove da imas..Ujutru trening trcanja,posle rucka trening taktike gde se isto kidas i uvece teretana pa se jedva dovuces do sobe da spavas..Narednih par dana igraci vose ce raditi lagano kako bi sve doslo na svoje mesto i proci ce ferenc,zivi bili pa videli
V

VKV radnik

pre oko 21 sati

Mozemo da zamislimo koliko je tesko i naporno raditi te pripreme, ali profesionalni fudbaleri, recimo Vojvodine, imaju jednu utakmicu nedeljno, po 90 minuta, i to je to, ne moraju da rintaju 8 sati 5-6 puta nedeljno neki drugi, obican i svakodnevni posao, pritom imaju platu koju tu i ja necemo zaraditi za 5 godina. Ja za platu jednog prvotimca Vojvodine, moram da radim nekoliko meseci.
E

Eseks

pre oko 20 sati

Vkv radnice slazem se ja sa tobom,samo sto je moj komentar bio da se tokom priprema ne mogu ocekivati leprsave igre..I,veruj mi da je biti profi fudbaler prelepo ali i jako tesko..Moj drugar je igrao za MU,CSKA Moskvu,Keln i pricao mi je da je tamo trening ubistvo a trenirali su dnevno ukupno od 4 do 6 sati u zavisnosti od perioda godine..
S

Seydou Doumbia

pre oko 18 sati

#Eseks Da ti nije drugar Zoran Tosic? Jer je i on igrao upravo za te klubove koje si naveo. Jos ako ti je taj drugar igrao za kazahstanski Tobol, onda je zagonetka resena. :D
E

Eseks

pre oko 18 sati

Doumbia..Moze da bude,ne mora da znaci..U svakom slucaju ljudina kog uspeh nije promenio.
S

Sudija Picilkas

pre oko 22 sata

Dajte im jos jedan sleper pojacanja, dajte im 200 miliona, dajte im 300 miliona, samo da se sirota Vojvodina dobro pojaca... Ovo je Zeljko Pantic onomad rekao za Zvezdu, ali moze da se upotrtebi i u kontekstu Vojvodine.
K

Kisa

pre oko 21 sati

Pitaj svog pantica koliko je Zvezda u poslednjih pet godina zaradila ,a koliko tvoj pargizan.Onda se javi...
@

@sudija

pre oko 20 sati

Ako ti uzimas ZP za relevantnu osobu, onda...
N

Naselje

pre oko 20 sati

Grozim se ekipe ali Vojvodina je u poslednje dve godine od prodaje igrača zaradila 20ak miliona evra i sad po prvi put malo ozbiljnije plaćamo igrače (ni blizu koliko partizan a kamoli zvezda) i doveli smo pojačanja za 3,5 miliona. Nije baš da nas neko zatrpava parama
L

Lodii

pre oko 22 sata

Kakva olupina od ekipe,centarfor trom krila losa napadacki potencijal nula,Fradi ih rutinski resava.
G

Gost emisije

pre oko 22 sata

Gledam izjavu Tanjge posle utakmice, pa kaže, meni je važno da nismo izgubili igra mi nije važna, sjajno, isti taj stručnjak je u sredu rekao, nije mi važan rezultat već igra!!?????? Spektakl, pa i od njega je ovo neverovatno, ustvari, to je model kojega se drže u klubu a on je pričaj šta hoćeš radi kako ti volja i zbuni svakog ko se zbuniti da! Tako je u svim klubovima u svim sportovima i naravno šire.
V

Voditelj emisije

pre oko 22 sata

Pa coveku je bitna igra, sta ti je tu tacno cudno?
P

Pero Kalimero

pre oko 22 sata

Nemam ja kristalnu kuglu ili magični štapić, ali imam oči kao i mnogi drugi, a one jasno ukazuju da su krila Stefan Mitrović i Ranđelović promašaj. Mitrovića nije trebalo dovesti, a Ranđelovića treba pustiti na istok. Sukačeva zadržati, dovesti još jedno krili, a Mitrović da zasluži mesto sa klupe…Vidosavljević može da odigra ozbiljno na desnom krilu i treba mu dati sanšu…novi štoper pored Suča koji zna da igra nogom i uliva poverenje ostatku tima. Ovako, nema ništa od prolaza dalje.
S

Smiljce

pre oko 20 sati

Smesan si, bice ovo jak tim
N

Nenad Petrovic

pre oko 23 sata

Svi danas 8graju fudbal...
J

Jaa

pre oko 22 sata

Osim Vojvodine.
M

Mile led

pre oko 23 sata

Hahahahaha pa nije vam ovo liga tigra sa rajka i da vam se svi sklanjaju a samo protiv Partizana ds grizete...
ф

фкв

pre oko 22 sata

Војводина је једини тим у лиги који је против звезде имао позитиван скор прошле године, тако да ти све пада у воду што си написао
L

Logitech

pre oko 21 sati

#fkv I sta sad, zbog tog pozitivnog skora sa Zvezdom zasluzujete da direktno udjete u grupu LE, i da imate zagarantovano finale kupa? Mrzim Zvezdu vise nego ikoga i ista na svetu, ali budi malo realan, ne mozes to stalno da uzimas kao argument u konverzaciji.
H

Hmmm

pre oko 21 sati

Ocajni ste. Degutantno je citati ovakve komentare.
@

@logitech

pre oko 21 sati

Kako mislis zagarantovano finale kupa? Ispali ste od Macve, ne razumem sta si hteo?
П

Па...

pre oko 23 sata

...не знам, мислим да смо ми једини народ који се бави резултатима припремних утакмица 😂😂😂 Чуј, нерешено?!? Па не, него ће да темпирају форму за 27. јун 😂😂😂
U

Urke17

pre oko 23 sata

Nebo je granica.
B

Bojan19919

pre oko 23 sata

Ovo su ipak pripremne utakmice, igra se u izmenjenom sastavu, tesko da su svi ginuli, da su dali 100% sebe, da su rizikovali neku povredu, ovo nije takmicarska utakmica, a verovatno i strucni stab Ferencvarosa prati Vosine pripremne utakmice s'obzirom da su im protivnici.Najbolje bi bilo sada da je Vosa pokazala odma maksimum.Prosle sezone zasluzeno drugo mesto, nisu valjda za mesec dana zaboravili da igraju fudbal...bice to sve dobro, a dali ce biti dovoljno za prolazak, to cemo videti...Ferencvaros svakako favorit, ali Vosa sigurno nije bez sanse.
G

GOST 510

pre oko 23 sata

Veoma uspešan rezultat za Vojvodinu protiv kluba koji je šampion Jemenije ispred Noah-a ( Noe ) koja je u LK pokazala da je daleko kvalitetnija od Vojvodine.
B

Blaki

pre oko 23 sata

Nema ništa ni ove sezone, lagana pobeda Fradija. A neće bolje biti ni u Ligi konferencije.
n

navijač czv

pre oko 23 sata

NAPRAVIĆE FERENCVAROŠ PITU GUŽVARU OD NJIH....
n

navijač czv

pre oko 23 sata

Nzm čemu toliki hajp o Vojvodini prosečna ekipa i ništa više neće ništa uraditi u kvalifikacijama jednostavno naš fudbal je užasan liga nam je jedna od najjgorih u evropi to što mediji pumpaju kako nam liga raste veze nemaju evropa sve pokaže sem nas(Zvezde) pitanje da li će iko biti u igri za jesen u evropi Partizan mora proći 3.kola nema prava na kiks Vojvodina lagano ispada od Fradija i Ajaksa a Železničar će primiti dvocifren broj golova od Brage u 2 meča zato mediji smanjite hajp od Vojvodine nema ništa kvalitet nemaju....
s

spitfire

pre oko 23 sata

kako ce vreme 09. jula u novom safu biti drugacije od ovog sad moze samo vise stepeni da bude
v

vosale

pre oko 22 sata

a inače je isto igrati utakmicu u 21.00 i u 10.30

Marko Zigerige

pre oko 24 sata

Bolje na pripreme ovako nego kad krene sezona.

ZIVAND

pre oko 24 sata

Vojvodina ide uzlaznom linijom, samo da se uigraju i krenu....

human

pre oko 24 sata

i ja mislim da je ovaj tim zaslužio nekog boljeg trenera
ђ

ђорђе

pre oko 24 sata

Ђаковац би морао да скине вишак килограма, овако делује као рекреативац, који игра за пиво. Младеновић и Тањга сигурно нису предвиђени за џокере - гол играче, кад оно...Увођење клинаца на крају показало је да има места и забаве и за родитеље са децом. По лошем времену и на лошим теренима играли смо против шампиона две државе. Надам се да ће последњу утакмицу играти са тимом којим намерава да игра против Ференцвароша. А искрено - чекам тим који ће почети првенство.

Noki71

pre oko 24 sata

Morace Tanjga da nade prosto za Sukaceva.
н

нс бој

pre oko 24 sata

Не би да браним,ал мало ако се погледа статистика посед наш 60-40,ударци у оквир гола,корнери,све на нашој страни,гол смо примили из кикса голмана,јер се то лагано брани,њему је прешла преко руке.Термин у 11 пре подне. Ок конкретнији је био Арарат,ал смо им ми оставили простора јер смо јурили резултат.Опет је показана ширина ростера и боља игра друге поставе,на све се може рачунати и сви ће одиграти неке своје улоге,доста младих играча је такође наступило.Надам се да ће Младеновић и Кокановић добити већу шансу и озбиљнију улогу у тиму. Слажем се да треба критиковати ал не треба нешто превише ни очекивати после недељу дана.
L

Lolol

pre oko 24 sata

Xaxaxa drim tim??!? Zašto novine uopšte ovako pišu tekstove? Koji drim tim? Ako dodju do 3 kola da udaraju nogom u dupe

Radojkovic Milos

pre oko 24 sata

Nemojte da se zavaravamo...Ferencvaros nista specijalno ekipa, ali ce Vojvodina ispasti od njih, nasi klubovi su očajni, niti su konkurenti u Evropi.
C

Classico

pre oko 20 sati

Bolesnik unistio celu ligu zbog jednog kluba.
@

@classico

pre oko 19 sati

A pre tog bolesnika i zvezdine dominacije vojvodina je igrala polufinale lige evrope? Bolje da se vrate vremena kada sampion srbije gubi od samroka i kada nema kluba koji ima redovne plate…
U

Uf uf

pre oko 18 sati

koliko plitkih ljudi na jednom mestu.Brzo se zaboravlja Boris,Ivica,Tole i partizanova "dominacija" u Evropi iz tog perioda!!! Zvezda za 3 klase ispred svih u svakom smislu a za razliku od drugih veci deo novca prihoduje od uefe i transfera!!!
G

Goxxx902

pre oko 24 sata

"Drim tim"????? 😂😂😂

M. K.

pre 1 dan

Treba se sve to uklopiti,dosta novih igraca.
T

Telep78

pre 1 dan

Mladjenovicu moze li nekad neki pozitivan naslov? Celu proslu sezonu citam sta pises i imam utisak da je najgora sezona do sad, jasno favorizovanje pojedinih a nekih od glavih igraca koji su izneli sezonu nema ni na mapi, ne znam ko te drzi al meni ne bi bio tu da se pitam nesto

Lalatov_Prsluk

pre 1 dan

ne treba brinuti, tek su počele pripreme. puna podrška momcima
g

gospodaizgrada

pre 1 dan

Nema ovo nikave veze na to kako će ići Vošina sezona. Samo da ne bude uložilo se najviše, vratio se Zuka, dovedena dobra pojačanja i na kraju ništa. Jer ko je Vojvodini uopšte davao šanse prošle sezone da budu medju prvih 4? Niko. A momci su završili kao drugi. Nadamo se da će ova sezona otići u sjajnom pravcu
M

MarkOns

pre 1 dan

Tanjga nije trener. Neko ko za 62g nije uspeo za profi licencu da polozi, stvarno nema sta da trazi na nasoj klupi. Ovo je tragedija od fudbala
T

Thiu

pre 1 dan

Jako lose ,mora mnogo bolje