Komentari na vest
Vošin drim tim se istopio u Austriji: Rezervisti sprečili drugi poraz Lala na pripremama
P
Pero Kalimero
pre 12 minuta
Nemam ja kristalnu kuglu ili magični štapić, ali imam oči kao i mnogi drugi, a one jasno ukazuju da su krila Stefan Mitrović i Ranđelović promašaj. Mitrovića nije trebalo dovesti, a Ranđelovića treba pustiti na istok. Sukačeva zadržati, dovesti još jedno krili, a Mitrović da zasluži mesto sa klupe…Vidosavljević može da odigra ozbiljno na desnom krilu i treba mu dati sanšu…novi štoper pored Suča koji zna da igra nogom i uliva poverenje ostatku tima.
Ovako, nema ništa od prolaza dalje.
N
Nenad Petrovic
pre 15 minuta
Svi danas 8graju fudbal...
M
Mile led
pre 18 minuta
Hahahahaha pa nije vam ovo liga tigra sa rajka i da vam se svi sklanjaju a samo protiv Partizana ds grizete...
П
Па...
pre 21 minuta
...не знам, мислим да смо ми једини народ који се бави резултатима припремних утакмица 😂😂😂 Чуј, нерешено?!? Па не, него ће да темпирају форму за 27. јун 😂😂😂
U
Urke17
pre 41 minuta
Nebo je granica.
B
Bojan19919
pre oko 1 sat
Ovo su ipak pripremne utakmice, igra se u izmenjenom sastavu, tesko da su svi ginuli, da su dali 100% sebe, da su rizikovali neku povredu, ovo nije takmicarska utakmica, a verovatno i strucni stab Ferencvarosa prati Vosine pripremne utakmice s'obzirom da su im protivnici.Najbolje bi bilo sada da je Vosa pokazala odma maksimum.Prosle sezone zasluzeno drugo mesto, nisu valjda za mesec dana zaboravili da igraju fudbal...bice to sve dobro, a dali ce biti dovoljno za prolazak, to cemo videti...Ferencvaros svakako favorit, ali Vosa sigurno nije bez sanse.
G
GOST 510
pre oko 1 sat
Veoma uspešan rezultat za Vojvodinu protiv kluba koji je šampion Jemenije ispred Noah-a ( Noe ) koja je u LK pokazala da je daleko kvalitetnija od Vojvodine.
B
Blaki
pre oko 1 sat
Nema ništa ni ove sezone, lagana pobeda Fradija. A neće bolje biti ni u Ligi konferencije.
n
navijač czv
pre oko 1 sat
NAPRAVIĆE FERENCVAROŠ PITU GUŽVARU OD NJIH....
n
navijač czv
pre oko 1 sat
Nzm čemu toliki hajp o Vojvodini prosečna ekipa i ništa više neće ništa uraditi u kvalifikacijama jednostavno naš fudbal je užasan liga nam je jedna od najjgorih u evropi to što mediji pumpaju kako nam liga raste veze nemaju evropa sve pokaže sem nas(Zvezde) pitanje da li će iko biti u igri za jesen u evropi Partizan mora proći 3.kola nema prava na kiks Vojvodina lagano ispada od Fradija i Ajaksa a Železničar će primiti dvocifren broj golova od Brage u 2 meča zato mediji smanjite hajp od Vojvodine nema ništa kvalitet nemaju....
s
spitfire
pre oko 1 sat
kako ce vreme 09. jula u novom safu biti drugacije od ovog sad moze samo vise stepeni da bude

Marko Zigerige
pre oko 1 sat
Bolje na pripreme ovako nego kad krene sezona.
ZIVAND
pre oko 1 sat
Vojvodina ide uzlaznom linijom, samo da se uigraju i krenu....
human
pre oko 1 sat
i ja mislim da je ovaj tim zaslužio nekog boljeg trenera
ђ
ђорђе
pre oko 1 sat
Ђаковац би морао да скине вишак килограма, овако делује као рекреативац, који игра за пиво. Младеновић и Тањга сигурно нису предвиђени за џокере - гол играче, кад оно...Увођење клинаца на крају показало је да има места и забаве и за родитеље са децом. По лошем времену и на лошим теренима играли смо против шампиона две државе. Надам се да ће последњу утакмицу играти са тимом којим намерава да игра против Ференцвароша. А искрено - чекам тим који ће почети првенство.
Noki71
pre oko 1 sat
Morace Tanjga da nade prosto za Sukaceva.
н
нс бој
pre oko 1 sat
Не би да браним,ал мало ако се погледа статистика посед наш 60-40,ударци у оквир гола,корнери,све на нашој страни,гол смо примили из кикса голмана,јер се то лагано брани,њему је прешла преко руке.Термин у 11 пре подне.
Ок конкретнији је био Арарат,ал смо им ми оставили простора јер смо јурили резултат.Опет је показана ширина ростера и боља игра друге поставе,на све се може рачунати и сви ће одиграти неке своје улоге,доста младих играча је такође наступило.Надам се да ће Младеновић и Кокановић добити већу шансу и озбиљнију улогу у тиму.
Слажем се да треба критиковати ал не треба нешто превише ни очекивати после недељу дана.
L
Lolol
pre oko 1 sat
Xaxaxa drim tim??!?
Zašto novine uopšte ovako pišu tekstove? Koji drim tim? Ako dodju do 3 kola da udaraju nogom u dupe
Radojkovic Milos
pre oko 2 sata
Nemojte da se zavaravamo...Ferencvaros nista specijalno ekipa, ali ce Vojvodina ispasti od njih, nasi klubovi su očajni, niti su konkurenti u Evropi.
G
Goxxx902
pre oko 2 sata
"Drim tim"????? 😂😂😂
M. K.
pre oko 2 sata
Treba se sve to uklopiti,dosta novih igraca.
T
Telep78
pre oko 2 sata
Mladjenovicu moze li nekad neki pozitivan naslov? Celu proslu sezonu citam sta pises i imam utisak da je najgora sezona do sad, jasno favorizovanje pojedinih a nekih od glavih igraca koji su izneli sezonu nema ni na mapi, ne znam ko te drzi al meni ne bi bio tu da se pitam nesto

Lalatov_Prsluk
pre oko 2 sata
ne treba brinuti, tek su počele pripreme. puna podrška momcima
g
gospodaizgrada
pre oko 2 sata
Nema ovo nikave veze na to kako će ići Vošina sezona. Samo da ne bude uložilo se najviše, vratio se Zuka, dovedena dobra pojačanja i na kraju ništa. Jer ko je Vojvodini uopšte davao šanse prošle sezone da budu medju prvih 4? Niko. A momci su završili kao drugi. Nadamo se da će ova sezona otići u sjajnom pravcu
M
MarkOns
pre oko 2 sata
Tanjga nije trener. Neko ko za 62g nije uspeo za profi licencu da polozi, stvarno nema sta da trazi na nasoj klupi. Ovo je tragedija od fudbala
T
Thiu
pre oko 2 sata
Jako lose ,mora mnogo bolje








