Komentari na vest

Vulvsi ne planiraju da se zadržavaju u Čempionšipu: Himenez ponovo na mestu na kojem ga cene

TheStefanK

pre 14 dana

Kakva je to masina za golove bila pre povrede glave
N

Nenad Petrovic

pre 14 dana

.. Pa neka je sa srećom.....
B

Bojan1231

pre 14 dana

Vulverhempton nikad gora ekipa

perazdera6

pre 14 dana

Mnogo mi je krivo za ovog decka zbog one povrede pakao od igraca je mogao da bude

crvene beretke

pre 14 dana

sto to nisu radili ranije da ne ispadaju dzabe

Daddy M

pre 14 dana

Vraćaju se lagano
m

mousemircale

pre 14 dana

ja mislim da se vracaju ekspresno
M

Musti

pre 14 dana

Bolje da su se pojacali ranije da ne ispadnu

Nikolina Simic

pre 14 dana

vracanje u ligu ide lagano, nadam se da ce zaigrati kao pre sto su umeli!
S

SegaMega89

pre 14 dana

Zamisli koliko ne znas kad napises da je Tripije dosao iz Totenhema
v

voja12

pre 14 dana

nisu oni vise ona stara ekipa, ni blizu
c

cjofa12

pre 14 dana

iskreno skroz su okej tim ali u poslednje vreme im nesto fali, nisu vise tako uigrani

Vladimir Jovanovic

pre 14 dana

Ekspresni povratak u Premijer ligu