Komentari na vest

Zbiljić kao Piksi: Kako, bre, da ne uđemo u Ligu Evrope; o Zukićevom povratku će se snimati filmovi

M

Micabp

pre 2 dana

Čitam komentare i nemogu da verujem koliko ima zlobe od grobara. Kad su vratili Zdjelara to je bilo uredu, Voša vratila Zukića, otkud pare, nije on nikakav igrač. E sad da dovedu još jednog štopera sa iskustvom i to je to.

mozzart-gost

pre 3 dana

Zbiljić postaje najveći predsednik Voše u 21. veku.
c

czbgd1

pre 3 dana

Kakve reči, to čuo od gazde, pa vezao konja. Napisaće i knjigu kako je pobedio...
S

Smehotres

pre 3 dana

Proci ces kao i Piksi !

dejanera

pre 2 dana

Bas ce mu biti lose! Taj Piksi je kao igrac postao Zvezdina zvezda, a u Nagoji ima ulicu koja nosi njegovo ime, citava tribina i posebno ulaz broj 10 nose njegovo ime na stadionu na kom je igrao. Odigrao je i 84 utakmice za reprezentaciju. Kao funkcioner, za dve sezone u Zvezdi, osvoio je dve duple krune i oba puta igrao u Kupu UEFA! Kao trener doneo je jedinu titulu Nagoji u njihovoj istoriji. Kao selektor Srbije odveo nas je na svetsko prvenstvo 2022 u Kataru i na evropsko u Nemackoj 2024. Uveo nas je i u A diviziju lige nacija. Nije uspeo da nas odvede na ovaj Mundijal pa je podneo ostavku. E sad imao je on nekoliko teskih poraza ali ne secam se bas da je gubio od Zelenortskih ostrva i takvih veleseila. A ako Zbiljic uspe da napravi samo deo onoga sto je uradio Piksi i on ce postati legenda Vojvodine. E sad sta si ti postigao u zivotu pa prozivas Piksija i Zbiljica? Ili ti mama i dalje daje pare za kafu?
В

Воша55

pre 3 dana

Без бар још једног квалитетног штопера ући у сезону је самоубиство... Синиша ће играти???...

Zeljko Markovic

pre 3 dana

Jeste da ponekad priča glupost, ali Vojvodina pravi ozbiljan tim za srpske prilike : Petrovic, Djakovac, Zukic, Ranđelović, Mitrovic, Sič, Rosić... jači su od Partizana na papiru. Jedino što nisu imali sreće na zrebu.
P

Pdčsčs

pre 3 dana

Čovek da se smeje ali nije za smejanje kad je ovako ozbiljna situacija u Srbiji. A kad počne ovako da priča nešto što ni sam ne veruje niti je moguće
C

Chiske

pre 3 dana

Cim krene da najavljuje ovako odma znam da cemo da zaser…mo! Bukv uvek nas izbaksuzira…
н

нс бој

pre 2 dana

Ал увек,после његовог хвалисања и ложења иде потоп,па га онда нема нигде,тада се опоравимо.

Bojan Ivanovic

pre 3 dana

Gde bre da prodjete dajte ljudi
D

Djapex

pre 3 dana

Jeste da ponekad priča glupost, ali Vojvodina pravi ozbiljan tim za srpske prilike : Petrovic, Djakovac, Zukic, Ranđelović, Mitrovic, Sič, Rosić... jači su od Partizana na papiru. Jedino što nisu imali sreće na zrebu.
R

Rel

pre 3 dana

Kakve Partizan ima veze sa bilo cim? Jaci su i od Mladosti iz Lucana...
@

@Rel

pre 3 dana

Dečko time hoće da kaže da padate na treće mesto!
A

Ajde ozbiljnosti malo

pre 3 dana

Da li se znaju članovi upravnog odbora sa kojima se planira ta Evropa? Da li Vojvodina ima sportskog direktora? I da li treba komentaristi likove poput Duleta Daltona, Bake Praseta i Tome Grobara. Sa ovim likovima u Ebropu???? Molim vas.
н

нс бој

pre 2 dana

Шта лупаш.Дуле Далтон и Тома су велики навијачи Војводине што је најважније.
S

Stariji zapad

pre 3 dana

U SEPTEMBRU IDE SMENA TRENERA. Od evrope nema nista jer ti fali barem jos 3 igraca . Krivica ide na trenera. 0dgovornost nula
L

LekNasla

pre 3 dana

Ko ti je treći štoper sa kojim planiraš da igraš grupnu fazu u Evropi? SIN OD TRENERA. Momak koji je zalutao u seniorski fudbal, u sastavu je samo zbog tate. Ko ti je trener? Koje skole je zavrsio, kada je polozio za licencu, i da li je? Ovo je sve samo nije ozbiljan klub. TRENER STRANAC UZ JOS DVA STOPERA

Acaredstar1

pre 3 dana

dal je moguce sta je covek izjavio i ostao ziv
M

MrkOs

pre 3 dana

Bas napredno razmislja

nenad japundzic

pre 3 dana

Nisu imali srece na zrebanju.

Sele Fejzic

pre 3 dana

Ma ajmo liga evrope bice lepo nadam se !!!
F

Fanste933

pre 3 dana

hmm... pretpostavka da je sve to tako

Esstld Masa

pre 3 dana

niko kao DRAGAN TKD STOJKOVIĆ
N

Nisam ja on je

pre 3 dana

Au Zbiljic kao baba Vanga, procenjuje vrednost vec za sledecu godinu a jos ni ova pocela nije, hrabro nema sta.
Z

Zvlat BG

pre 3 dana

Ko god sa Donom srpskog fudbala, bar jednom, ode na ručak, taj posle leti visoko! Kamioni, avoni, sega, mega, turbo ... Ili odleti iz kluba ili igra Ligu Evrope! Treće su (namešteni) tenderi! Jahači u magli!
P

Podrska za Upravu

pre 3 dana

Pozdravio vas sve dr.Terza sa 3:0 + 3:0 u zadnja dva derbija! 🤫
P

Partymaker

pre 3 dana

Kako je njemu dobro...
G

Gospodin popara

pre 3 dana

Mnogo zuji, malo meda daje… svakako sa srecom protiv ferenca

Salleee

pre 3 dana

Ma hoće sigurno da se snima film. Ništa to nije zdrava priča, sve je to veliki veštački balon koji će morati da pukne, a posle toga…

KuukYY

pre 3 dana

Bbaakaaapeasee opop

human

pre 3 dana

Stvarno bih voleo da još neki naš klub osvoji neki bod u Evropi
C

Ccc6⁶z8

pre 3 dana

Novi stadion nista, ha Sad samo severna tribina.
Z

Zvlat BG

pre 3 dana

Vlasnik stadiona je Grad Novi Sad! Vojvodina je samo korisnik! Vojvodina radi samo održavanje! Za novi stadion se pitaju Grad, Pokrajina, Republika! Cene su od 30 do 100 miliona evra, u zavisnosti od projekta! To bez Republike Srbije nije izvodljivo!

Спира

pre 3 dana

Господин ћелафуто се мало занео у стилу некада Берлусконија... Бомбастична појачања, Европа под обавезно, борба за титулу, сређивање инфраструктуре, стадиона, рад са млађим категоријама... Истина или пропаганда питање је сад?!?
V

VladaNS

pre 3 dana

Drago mi je zbog Zuke, znam koliko mu je bilo stalo da se cela priča o njegovom dolasku završi upravo ovako kao što se to danas desilo. Sad se posvetiti terenu i pokazati svima zbog čega smo ovako optimistični s njim kao kapitenom u timu. A ovi silni pljuvački blizanački komentari, nekih koji u poslednje vreme izgleda ne rade ništa nego samo čitaju i komentarišu vesti iz FKV, govore samo jedno. Na dobrom smo putu i zbog toga se nadam da će ova pljuvačina narednih dana i meseci biti još jača😄

Bosque

pre 3 dana

Hahaha pa stvarno bre. Evo ja vec kupio kartu za film.
С

Сале2323

pre 3 dana

Колико видим, сви ћацији пате од лудила, мегаломанства, илузија, ма ретко која шизофрена дијагноза их је мимоишла... Чуј, филмови о њима, ово, оно, аууу брате, где ми живимо човече!?!
D

Djani85

pre 3 dana

Ma igraćete Ligu šampiona, toliko ste jaki da vas se svi plaše...
B

Boskov

pre 3 dana

Zbilja neozbiljno.
a

armija85

pre 3 dana

Steta za ovakav klub da ne moze da se izdigne iznad seoskog. Prvo Baka Prase, pa trener alibi sa sincicem, onaj sto prvo laje pa posle se izvinjava. Nisu izgubili nijednu utakmicu a da se nisu zalili. Sad ce oko Zukica da se snimaju filmovu? Gde zivi ovaj kineski Palma?
S

Slavuj

pre 3 dana

Zbiljićeva priča o ulasku u grupnu fazu LE izgleda kao da Vojvodina svake druge godine igra u Evropi i to bar grupnu fazu, a oni nisu to takmičenje vidjeli osim na TV. Toliko samohvale, nerealnog optimizma , precjenjivanja još nije viđeno u Srbiji. Izgleda kao Terzić na steroidima. Da priča o Tadiću, kao sada o Zukiću, bilo bi previše. Platio je igrača 2,5 miliona, koji je prije 2 godine otišao za 900k eura i još priča kako je dobro prošao, a Austrijanci su, gle čuda, odbili duplo veću ponudu!! Oni su baš poznati po tome što poklanjaju 2,5 miliona i to baš Zbiljiću. Valjda hoće da pokaže kako je dobar pregovarač.Čovječe pričaš o grupnoj fazi LE, prijetiš Fradiju i Tventeu, a nisi napunio stadion bar 4 godine, a samo dva puta si vidio plej of nekog takmičenja u Evropi i što je najgore imaš trenera tima, koji još nema profi licencu , a ima 62 godine i cijeli život je u fudbalu. Tu prestaje sva priča o veličini kluba i njegovim dometima. Baš me interesuje ko će režirati film o povratku Zukića legende Wolksbergera i Vojvodine. Ove godine ste bili drugi ne zato što ste to igrama zaslužili, već zato što su amateri u Partizanu prosuli 8 bodova prednosti igrajući baš kao amateri. Daj Bože da se u Srbiji pojavi još neko ko će donijeti bar neki bod za koeficijent, a sa ovom pričom i loženjem , teško. Grupnu fazu su igrali TSC i Čuka i to zahvaljujući bodovima za koeficijent koje je osvojio Partizan u sezoni koja je prethodila toj famoznoj u kojoj je i CZ igrala grupnu fazu LŠ bez kvalifikacija. Od kad Partizan ne igra Evropu nema i bodova za koeficijent, što je osjetila i CZ, koja počinje kvalifikacije od drugog kola i ostali učesnici , među kojima i Voša, koji su zbog slabog koeficijenta, nepovlašteni od početka kvalifikacija do kraja. Za Zbiljića i ostale poruka, manje priče i samohvale, a više rada, jer treba izaći pred navijače ako ne bude Evrope, kako opravdati skoro 5 miliona uloženih u tim, i kako to nadoknaditi osim da Srbija gas radi u tri smjene. Može to Bajatović doživotni direktor, koji pored svoji desetak funkcija, nađe vremena i za Vojvodinu.
f

ferudo

pre 3 dana

Svaka ti na mestu.
M

Mihajlo322

pre 3 dana

Srecnoo vojvodini …

KuukYY

pre 3 dana

Opaaaaaaaaaaaa ima I toga
н

нс бој

pre 3 dana

Не схватате Збиљић хоће да размрда Нови Сад,да привуче људе на Карађорђе. Па на све начине ложи и закувава.Увек даје такве изјаве у том циљу,он је човек маркетинга.Добро је и овај трансфер Зукића искористио пет дана се сваки дан писало о томе.Раније Војводина није медијски постојала,а сад причају људи о хајпу,ложењу,слично,поента је у привлачењу пажње.Реално мале су нам шансе против Ференца,још мање у домену теорије против Твентеа и Ајакса,ал ако не верујеш онда се сигурно неће десити.
b

bad

pre 3 dana

on i krme su baš uspeli u tome,do 500 ljudi na stadion,malo li je na ovu cenu prasića!!
@

@bad

pre 3 dana

Није успео јер у Новом Саду је велико неповерење у Збиљића,таквих и свакаквих смо се нагледали.Сада тек кад се стекне поверење да се ради искрено,а најбоље је преко резултата онда тек иде подршка ширег слоја људи.Џабе сва појачања ако се у првих 7 кола 4 пута киксне,биће празан стадион.Нпр са Батом се кликнуло,имао је подршку јер је терао инат свима,близанцима није продавао играче,што је нама баш панкерски.Збиљић који се лиже са близанцима,снс порекло,све је то нешто што људи не прихватају,ма колико он нешто добро направио.
N

NIO

pre 3 dana

Ovaj priča kao da su vratili Neymara, čovek je odlepio totalno ko je ovaj Zukić uopšte niko živi ga nije hteo ovi Austrijanci ga oterali brže bolje da iščupaju pare što su pukli
L

Ledeni

pre 3 dana

Znaci ispadaju na prvoj prepreci od Fradija, a posle ispadaju odmah od sledece ekipe i to bi bilo to od Evrope. Za sve nase ekipe sem Zvezde, svaka ekipa je favorit, bilo da su sa Farskih ostva, Islanda, Azerbejdzana, Latvije, Finske... jedino mozda neki San Marino, mada i tu bi bilo tesno.

dejanera

pre 3 dana

Nece dugo proci do sredine avgusta. Meni se cini da ce Vojvodina na Tvente. A obzirom na to da, kada bi Zvezda igrala sa Tventeom, svi bi ocekivali da Zvezda prodje vise-manje lagano zasto mislite da Vojvodina ne moze da prodje pa makar sa mukom? To je ista ona Vojvodina koja je, pre mesec dana, vodila 2-0 u finalu kupa na poluvremenu utakmice a primila je gol u 90+8 minutu nadoknade kojim je Zvezda izjednacila. A sada je Vojvodina jaca nego pre mesec dana....
i ispadanje iz Evrope u vreme godisnjih odmora
Š

Šiljokuran

pre 3 dana

Lepo je to što se Vojvodina pojačala iskazala ambicije da nešto napravi u Evropi i uz Partizan koji dovodi neke igrače i uz malu sreću u žrebu uz Zvezdu bi mogli da naprave neki pozitivan rezultat za fudbalsku Srbiju.Zbiljić priča o Zukiću kao da je Mesi,kakav film šta je taj dosada pokazao,čini mi se da nije bio ni na spisku reprezentacije kod Piksija i sada Veljka?!Lako je Zbilljiću kada uzima pola Srbije da radi,EPS je u njegovim rukama.Biće para od ovih poreskih obveznika!?
M

MilanKS

pre 3 dana

Kako ce da ih izbaci prvo Ferencvaros, a onda i Ajax.... hahahahaha :D
G

Gost emisije

pre 3 dana

Klasičan slatkorečivi manipulator!
B

Belgrano

pre 3 dana

Pitam se samo na kojoj osnovi Vojvodina ima pravo da preti Ferencvarosu, onako iskreno i ozbiljno se to pitam...Kakva komedija, kakve blamante izjave. Zavrsavate sa Evropom u drugom kolu kvalifikacija za LK, imala je Vojvodina svoje sanse da udje u Evropu, najvise onu protiv Serifa i takva sansa se nece vratiti tako lako.
S

SJ skaut

pre 3 dana

Daj Bože da se obestini, ali mislim da od toga nema ništa, preozbiljne su to ambicije jer ima daleko ozbiljnijih timova u kvalifikacijama. Svaka čast na samopouzdanju i Zbiljića i Tanjge, ali realnost će biti drugačija. U LK mogu ući u grupnu fazu takmičenja, ali tim preteranim samopouzdanjem sebi stvaraju dodatni pritisak i očekivanja kod navijača.
H

Hahahahhahahahahah

pre 3 dana

I opet svi ispadaju samo ce Zvezda da igra grupnu fazu
N

Nenad Petrovic

pre 3 dana

... Haha.. Svasta se nagleda...
S

Sh

pre 3 dana

Bilans Vojvodine na kraju sezone - ispala od Ferencvaroša u prvom kolu, treća ili četvrta na tabeli, u kupu ispada u drugom kolu od nekog drugoligaša na penale u gostima. Vojvodina kada god krene ovako da se loži, deceniiama unazad, uvek ima komičnu sezonu, doveli igrača iz ekipe koja je igrala baraž za opstanak u austrijskoj ligi, kao da su Messija doveli lično.
G

Gosttttt

pre 3 dana

"Za Njegoša Petrovića imamo preozbiljnu ponudu na stolu i na ovaj način javno apelujem da se strpi do kraja jula..." pitam se cija li je ponuda....
M

Mladic

pre 3 dana

Ponuda je od Dečić -Tuzi

Uskekruske

pre 3 dana

Srecno za Vosu..
D

DosijeX

pre 3 dana

Ja do juce nisam ni čuo za tog lika
L

Lolol

pre 3 dana

Terzic 2! Šta drugo
I

IZA GOLA

pre 3 dana

Zukicu,trepni 2 puta ako si otet

ЗоранАГТ+

pre 3 dana

Баш бих волео да уђу у ЛЕ.
M

Mladic

pre 3 dana

Ja bih voleo da igram u Atletik Bilbao …ali oni samo hoće domaće igrače ,a voLeo bi’

Igor Zdravkovic

pre 3 dana

o Zukicevom povratku ce se snimati filmovi ..dalje nisam citao
m

milos987

pre 3 dana

Samo jos i filmove da pocnu da snimaju
K

Komri

pre 3 dana

au kakvo lozenje, a on nista bolji od Njegosa ili Vukana. Daleko da nije pojacanje ali previse para za nista. Zbiljic sam sebi skace u stomak da ce godinu zavrsiti u minusu ako ne udje u grupe a sanse stvarno nisu velike jer treba proci 3 kruga protiv jasih timova a dva imena su prevelika
H

Hdhdhdh

pre 3 dana

Nije ni cudo sto je Zbiljicu koji ima 50g idol jutuber Baka prase

Zvezdas1989

pre 3 dana

Izvinjavam se al ne bih nikog da omalovazavam koje Zukic na fudbalskoj mapi.Jer on u rangu Dusana Tadica.Perisica.Arnautovica.Sase Ilica,Nina.Pricas o njemu ko god da se posle bogate karijere vratio u Vojvodinu.a jok iz Wolsbergera.Ovo je smesno sto su ovakvi ljudi u fudbalu prvo nemaju pojma o istom.a drugo nemaju pojma i sta pricaju.Cuj da se pravi film.

Bojan Pavković

pre 3 dana

napred Voša! ozbiljno se pojačala. srećno
G

Gost preksinoc

pre 3 dana

Naši političari i generalno figure u privredi i društvu su veoma specifičan mentalni sklop, neverovatna obećanja i puvanje a baš malo ili uopšte bez ikakvih rezultata u prošlosti
X

XD

pre 3 dana

Koja glava. Šta to govori o nama kao narodu kada dozvoljavamo da nas ovakvi vode na svim poljima. Mi smo stado ovaca.
m

metalika moj dobar

pre 3 dana

slazeeeem seeee
M

MrZrex

pre 3 dana

Tačno onako kako smo i zaslužili. Bolji, lepši i pametniji pođoše boljima, lepšima i pametnijima...
P

Peroslav

pre 3 dana

Da potpuno je kao Stojkovic pun je njegovih manira i skola mu je na istom nivo sta reci

Pajko666

pre 3 dana

Ispadaju u predsezoni kupanja
R

Rilu

pre 3 dana

Nisam skoro pratio Zukica,je l taj igrac stvarno toliko dobar da je svaka druga vest o njemu? Pretpostavljam da ce ih ivesti u LE citajuci Zbiljin intervju da ce se filmovi snimati
P

Prti

pre 3 dana

Strasan igrac uspeo je u Austriji sa ekipom nekako u barazu da izbori opstanak.
н

нс бој

pre 3 dana

То је поента да се пише о Војводини.
P

Prti

pre 3 dana

Ovaj cacika ce da ugasi klub.
К

Ко ће да га наследи

pre 3 dana

Ти нацика? Тешко…
m

metalika moj dobar

pre 3 dana

o Zukicevom povratku ce se snimati filmovi ..dalje nisam citao
b

bad

pre 3 dana

mentalika +igor to su srca dva!!
f

ff

pre 3 dana

Pre 6 meseci mja najveca i prva želja Čumic, pa onda u nekom podkastu Tadic, pa onda Gacinvic, a sada Zukic😂

Ivan L

pre 3 dana

Na kakvim olupinama od stadiona sam gledao utakmice lige evrope, nikada mi nije bilo jasno zasto Vojvodini nije dozvoljeno da igra na svom stadionu.

Pa dodo sam

pre 3 dana

Pretpostavljam tehničke stvari tipa manjak službenih prostorija, svlačionica, prostorija za medije itd, po tom pitanju su zahtevni i striktni
b

bad

pre 3 dana

snimati filmovi švedski akcioni ili?