Komentari na vest
Zukić poslao poruku saigračima: Nebo nam je granica
C
Cmoljo
pre 17 minuta
U najboljim godinama se vratio u srpsku ligu u raspalu Vosu.Te Atalanta,te bundesligasi, kad ono povratak na srpske pasnjake, jer ga prosto niko nije htio, pa makar iz Holandije.Lik okretan ko doner, a to ne prolazi na ozbiljnom nivou.Da su normalne okolnosti ovim bi zatvorio vrata reprezentacije, ali znajuci Pauna i forsiranje ojebina od 25 plus iz Super lige, Zuka ce biti redovan na spiskovima.
m
markoncic
pre 25 minuta
I kad si se probudio ruka u. ..
Granica je prvi nastup u LE..
U prvenstvu Srbije do trećeg mesta.
Zavisi od Partizana i Železničara.
Prvo mesto je zauzeo.
i
ime gosta osta osta
pre 25 minuta
Ljudi da li ste svestni da kada se resimo Tanjge ostaje nam drugi tatin sin Djokanovic, ciji tata je treci covek kluba i koji ce da se gura sledeci preko veze.
s
sandrasandrq
pre 38 minuta
Previse samopouzdanja 😃
А
Ац0
pre oko 1 sat
Ако испадну од Ференцвароша, играју против Ајакса за Конфернеције?! Онда највероватније испљдају без победе. Штета, заиста претежак жреб. Онда је утакмица са Мађарима бити или не бити. Ту постоје неке шансе.
L
LekOvS
pre oko 1 sat
Tanjga je opet odradio transfer politiku na štetu ovog divnog kluba, potpuno je zanemario mesto štopera. naravno jedini razlog je to što je obezbedio mesto svom sinu da igra. Potpuno prazna priča oko evrope kada ti nemaš odbranu, nema nikoga da zameni crnog i siča, milim ima - ali to je sin. Dečko koji nije ni za Kabel. Potpuna tragedija šta su napravili od ovog kluba.
S
Stara Garda - Ns
pre oko 1 sat
Zukiću dobro došao, nažalost nisam siguran da ćeš naći ono što tražiš. Recimo, da li zna Zukić ko je TREĆI štoper našeg tima, sa kojim to igračam pokušavamo da se kvalifikujemo za Evropu. Treći štoper je SIN od TRENERA, evo navedite mi jednu jedinu ekipu da ima ovakav nepotizam u svojim redovima. Taj SIN nema osnovno znaje fudbala, nema kondicije, nema tehniku - nema ništa osim TATE. Koji protivno zdravom razumu gura besprizorno igrača koji jednostavno nije za naš klub, gura na štetu VOJVODINE. Evo pitanje za Zukića da li je u Wosfbergeru trener gurao sina na mesto štopera, da li zna neki klub na svetu da ima ovakvu situaciju.

markinjos4
pre oko 1 sat
nece biti iznenadjenje ako budu igrali rvropu ove sezone
Z
Zapad
pre oko 1 sat
Bez jednog jako dobrog stopera nemaju sta da rade u Evropi. Potrosis tolike pare na pojacanja a onda stavis sina u prvih jedanest, a on ni u kabelu ne moze da igra.
Toliko od uprave i njihovih prica i bajki.
Pa uprava jedva cekaju da ispadnu iz Evrope da mogu da rasprodaju sve sto se moze rasprodati.
brate ovaj je umislio da je Mesi a vec u julu ce da se skoncentrise samo na kup
M
Mladic
pre oko 1 sat
Neću da verujem u to da je ovo izjavio baš ovako.
n
navijač czv
pre oko 1 sat
Limit vam je da odigrate 4.meča u kvalifikacijama i da budete 3. u SLS Ferencvaroš i Ajaks su misaona imenica za vas zato smanjite loženje svako leto ista priča a teren pokaže da je jedino merilo zato bolje ćutite....
0
011bgd
pre oko 2 sata
Iz Evrope ispadaju odmah, sezonu zavrsavaju na 4. mestu a u kupu polufinale max.
В
Воша55
pre oko 2 sata
Искусног квалитета Суча штопера... Одмах...
Опет се чува место за синчића????
M. K.
pre oko 2 sata
Ajde izbacite ferencvaros, niste bez sansi.
p
predrag pedja
pre oko 2 sata
Lagano ispadaju u prvim kolima LE i LK koje budi igrali!
t
tok
pre oko 2 sata
Stoper pre nego sto bude kasno
U
Urke17
pre oko 2 sata
Do prve kvalifikacione utakmice.
d
dx
pre oko 2 sata
ispasces od Ferencvaroša
kiboooo
pre oko 2 sata
Voša se lepo pojačala. Ali mislim da nece nista u evropi da urade

.jpg.webp)






.jpg.webp)