Komentari na vest
Zvanično: Bernardo Silva dve godine u Realu
J
Ja sam Gile Interista
pre 5 dana
A gde je sada onaj lik sto mi je pricao ovde da ce Bernardo Silva u raspali juventus? Gde si, @spaleti, @tudor Lik na aparatima od muke. sam sebe zakopa takvim komentarima AHAHAHAHAHA!
D
DakaCZ
pre 6 dana
Pravi i ključni potez Reala jer bez majstora kreatora ni Murinjo ne bi nista uradio.Posle odlaska Krosa i pogotovo Modrica Real se mučio u kreiranju šansi i videli smo svi kako je to izgledalo.Samo da ga zdravlje posluži i siguran sam da ce da odradi vrhunski posao i pomogne Realu da dodje do trofeja.Inače navijam za Barsu ali volim konkurenciju i da bar 3-4 ekipe mogu da se nadmecu ravnopravno.
b
bojanboskovic
pre 6 dana
Još Mbape da ode i perfektan prelazni rok.
s
statopricasmali
pre 6 dana
najbolji golgeter sveta da ode?
7
777777777
pre 5 dana
De da ode??? to je barsin najbolji igrac ikad. Neka on bude u Realu jos 10 sezona i znamo da titulu nece da vide xD
Marko Pavlovic
pre 6 dana
Perfektno...........
U
Urkee77
pre 6 dana
Valjda stigne i neko poput Enza Fernandeza da se kompletira vezni red...
V
Veljabatica
pre 6 dana
Odlicno pojacanje za real, bravo
Alek
pre 6 dana
Pravi igrac za real
b
bojana23
pre 6 dana
mbape ajde zapni to jace malo
Zlatkodelija
pre 6 dana
Mbape sad ce dati 100 golova
S
Slava222
pre 6 dana
sad da ga dovedu?? koliko ima godina gospodin
Scaloneta
pre 6 dana
Nema on puno godina, u avgustu će 32, mada stvarno ga Pep nije štedeo, igrao mu je praktično svaku utakmicu godinama. Nisu problem godine, zanimljivo će biti da li je on igrač za Real i za saigrače koji će ga dočekati. Dolazi iz jedne potpuno drugačije, "normalnije" sredine.
A
Anica23
pre 6 dana
odlicno pojacanje za Real, bravo
S
Saturn
pre 6 dana
90 miliona za dokazanog igraca nije nista gde neki precenjeni kostaju 100 miliona plus 50 miliona kroz plate , a ovamo imas igraca koji je dokazan od kojeg odma znas da ce da donese rezultat
i
iajauq8q81811
pre 6 dana
isteko mu je ugovor,dolazi bez obestecenja zato i uzima lovu na ruke za potpis
S
Saturn
pre 6 dana
Zato i kazem kad vec ne placaju transfer ovo je super cena
R
Riki97
pre 6 dana
dobro pojqcanje za real odlican igrac.
m
milan.gudovic
pre 6 dana
Odlican i jako zahvalan igrac. Ozbiljno se Real pojacava. Ali polako se gomilaju igraci na svim pozicijama....
S
Saturn
pre 6 dana
Jel znate vi ljudi sta je istrosena roba ? Kad je neko stalno povredjen , iscedjen igra u sprintu 90 minuta kao De Brujne , Silva je prosle godina najvise odigrao utakmica za City i najvise pretrcanih kilometara u najzahtevnijoj ligi bez neke povrede i vi otpisujete majstora fudbala koji se oslanja na suvu
inteligenciju , mozak , gde svaki sprint i svaki pas zna tacno gde ide , Silva je kod Gvardiole poslednjih 10 ak utakmica igrao zadnjeg veznog i odigrao maestralno sto je moguce da igra u Realu gde fali neko da stane na loptu i da razigrava iz zadnje linije kao sto radi Neves u Psg-u , ljudi sticu utisak da je mator pa cak i ja jer je tolike godine u vrhu fudbala od one sezone Monaca , 31 god u modernim fudbalu sa svim mogucim somtorima , suprelmentacijom , radnim navikama kao nekad kad su fudbaleri imali 27 godina , Silva jos 4 godine vrhunskog fudbala ima u nogama pri tom njemu telo nije atribut vec mozak i tehnika …
fdls05
pre 6 dana
Ljudi nemaju pojma i lupetaju.
M
Modric
pre 6 dana
Sa 39 bio glavni u realu, sa 40 u milanu. Da je kros bio zainteresovan da igra jos, mogao je u realu da igra jos 3 4 godine. Da je igrac od 31 32 mator to mogu pisati samo djeca. Silva 4 5 godina u spaniji moze bez problema.
Scaloneta
pre 6 dana
Pitanje je veliko da li će Murinjo znati uopšte da koristi takvog igrača, pogotovo na poziciji na kojoj ga je Pep koristio u poslednje vreme. I druga stvar, Bernie je timski igrač, normalan povučen tip, a u Realu oko njega sve sami egomanijaci koji i kapitena koji gine za taj klub (Fede) napušavaju u svlačionici. Bernardo je sjajan igrač i ima u nogama još nekoliko sezona ali sa takvim igračima treba znati, nisam siguran da je Real pravi izbor za njega.
alexandar1987
pre 6 dana
kakvo je vreme došlo....bolje da se kupi igrač nego da se dovede za "dzabe" 😀
U
Uvek protiv frankista, rubea i zlezde
pre 6 dana
Mrzim ih iz dubine duse, ali ovaj prelazni rok je fantazija.
U
Uncledrew
pre 6 dana
Da nije malo star da se dovede??? 🤔🤔
I
Inace
pre 6 dana
Se dovode igraci samo do 24 godine. Ee moj ti. Bolje se drzi instagrama i tiktoka
S
Saturn
pre 6 dana
31 god u modernom fudbalu gde suplementacija , ishrana , opiravak na najvisem nivou je sad kao da imas 27 god nekada
S
Sofronije Jr.
pre 6 dana
Meni više bode oči količina novca, ali ima Silva bar još 2 dobre sezone u nogama + Real nema kreativnog vezistu.
C
CikaSimke
pre 5 dana
Bukvalno doveli ovog sporaca,covek se vuce po terenu celu sezonu.Da je bio dobar ostao bi on kod pepea no covek oterao ovo penzosa u kod izlapelog murinja hahahahahah kako ce onaj deda da ih unisti opet hahahahaha 32 godine kaze mladic xD ahahahahahaha umirem ko sve danas gleda fudbal hahahahahahah








