Komentari na vest
Zvanično: Spajdermen u crveno-belom za 75+15 miliona evra
TrifkeRSFC
pre gotovo 2 godine
Scaloneta
pre gotovo 2 godine
gost10
pre gotovo 2 godine
Topss
pre gotovo 2 godine
Malagueno
pre gotovo 2 godine
Dorcolac
pre gotovo 2 godine
Мрцина
pre gotovo 2 godine
Scaloneta
pre gotovo 2 godine

Scholes
pre gotovo 2 godine
Artur2
pre gotovo 2 godine
Marko Pavlovic
pre gotovo 2 godine
Kakav posao za siti
pre gotovo 2 godine
@kakav posao city radi
pre gotovo 2 godine
PDK
pre gotovo 2 godine
Jorganzija
pre gotovo 2 godine
Fc Porto
pre gotovo 2 godine
Brko
pre gotovo 2 godine
Hammers Srbija
pre gotovo 2 godine
BubreguLoju
pre gotovo 2 godine
Ne vidim ja tu nista slabiji City.
pre gotovo 2 godine

Bibras Natho
pre gotovo 2 godine
EnER
pre gotovo 2 godine
RadeSRB
pre gotovo 2 godine
DjoleKV
pre gotovo 2 godine
Yo dorro
pre gotovo 2 godine
Astoria
pre gotovo 2 godine
@astoria
pre gotovo 2 godine
RadeSRB
pre gotovo 2 godine
Dajbrepare!
pre gotovo 2 godine
Fabri
pre gotovo 2 godine
var soba
pre gotovo 2 godine








