Komentari na vest
Zvanično: Srbin iz Javora postao jedno od najskupljih pojačanja Šturma
žešće pojačanje za jos žešći klub kao sto je šturm

Aleksandar3006
pre oko 1 mesec
Partizan će od njega dobiti neku transfer kompenzaciju što ga je školovao ali mnogi momci su zahvaljujući Ivici Ilievu otišli za džabe a posle su Javor, Radnički, Bežanija, Radnički Niš, Napredak,Željo, Novi Pazar na njima zaradili više od 7 miliona. Bio je deo najgore uprave u istoriji Partizana ali zna on da izađe i kritikuje Partizan kako sada izgleda. Bitno je da je poslednjeg radnog dana njegov ortak Vazura njemu povećao platu na 300 000.
n
nikoauuu
pre oko 1 mesec
Ljuljaj Javore!
J
Javorove
pre oko 1 mesec
odn Lazovićeve prodaje su 95% prevare, (Onjilo, Petković, Jakimovski, Bjedov, Tanko i dr). A ovo je jedna od najgorih generacija u istoriji kluba.
n
nikolauuu
pre oko 1 mesec
Bravo majstore, bitno da Borac Provo 1926 Cacak ima najbolju generaciju ikada!
S
Soko
pre oko 1 mesec
Petrovic, Vanja vlahovic ,Popovic, i jos nekoliko igraca u zadnje tri godine mogli su pomoc i u sportskom i u finansiskom smislu ali struka koju je vodio bajni Ilijev nije vidjela.
C
Cmoljo
pre oko 1 mesec
A gdje ces Vanju Vlahovica među te neke satro spasioce.Lik je iskako iz pastete dok je trpao pekare, taksiste, molere i sl u Seriji C.
Cim je dobio priliku da se oproba na iole ozbiljnijem nivou, nije mogao meda sa kasike.Jedva minuti na kapaljku u Speciji koja se strmoglavila u Seriu C.
M
MilanKS
pre oko 1 mesec
Petar Petrovic...najpoznatije ime i prezime u Srbiji.... :D Uz Janka i Marka... Hahahahaha
T
Teška prepreka
pre oko 1 mesec
Promena ambijenta igranja lige bez gledalaca u igru lige sa gledaocima će Srbinu biti najveći izazov i ako prebrodi taj civilizacijski šok i uspe da se adaptira - pred njim je velika budućnost.
S
StefanP1234
pre oko 1 mesec
Al si ga utopio Nikola, svaka čast.
Milica03
pre oko 1 mesec
Svaka cast na ugovoru
S
Smithny
pre oko 1 mesec
kako glup potez nece im doneti srece

Marko Golubovic
pre oko 1 mesec
bravo svaka čast
Bosque
pre oko 1 mesec
Bravo momcino...dokazi se u Sturmu pa cepaj dalje.
J
Janaćko
pre oko 1 mesec
Veli dečko da je Šturm klub sa velikom reputacijom u Evropi. Možda ako živiš u Gracu.

Ivan Radovanović
pre oko 1 mesec
Великом репутацијом у Срјији
Uskekruske
pre oko 1 mesec
Bravo za ovog momka
BaneBane
pre oko 1 mesec
Eto kakvi i kakvi su strucnjaci radili u Partizanu
Ж
Жоржо
pre oko 1 mesec
Свака част на уговору!
Dajana09
pre oko 1 mesec
Bravo za ovog malog srbina





_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)

