Komentari na vest

Zvanično: Turbo napad Radničkog – Kvaku Bonsu Osei raširio šal na Čairu

Bojan Pavković

pre oko 3 sata

ide u špic na fanti 🤣
j

jokicvv.

pre oko 4 sata

nije los igrac, ume i zna sta radi
M

Marko2333

pre oko 5 sati

nije los igrac, ume i zna sta radi

[email protected]

pre oko 5 sati

Ова вест је као кад купујеш код Кинеза па те власник убеђује да је производ добар 😅

Otac Makarije

pre oko 7 sati

Nadam se da ce real sa Nisavu ove godine uci u borbu za Evropu
D

Da.Propadalo ubedljivo agent 1 u Srbiju.

pre oko 6 sati

Da niko više ne spominje da ništa ne radi.

Lazar nerandzić

pre oko 8 sati

Dobar igrač,za našu ligu taman kalibar,sve najbolje radničkom u narednoj sezoni.
g

gnrslash

pre oko 8 sati

Nisam protiv dovodjenja stranaca, naprotiv ali onih koji mogu doneti neki dodatan kvalitet. Ovim momcima je klavna karakteristika trcanje tj brzina. Konkretno ovaj momak je stvarno dobro odigrao protiv Zvezde i Partizana pani nas (Radnicki Nis) zaista namucio. Videcemo kako ce se uklopiti i valjda se necemo boriti za opstanak

Danilo Pavlovic

pre oko 9 sati

Bice to dobar transfer
S

Slaviša Trifunović

pre oko 9 sati

Odlično pojačanje.
m

metalika moj dobar

pre oko 9 sati

jel mu Bora Spuzvic Kvaka dodje nesto ???

jovan1111

pre oko 10 sati

Osei je dobar igrac...pomoci ce mnogo Radnickom

Batina1

pre oko 12 sati

Turbo napad u borbi za opstanak.

bgdbgd

pre oko 12 sati

Samo se uzima pa ko prodje prodje
j

jokabejbe

pre oko 15 sati

radnicki znaj samo tebe volim ja...pobedu nam danas daj

Gde Smo

pre oko 15 sati

Samo crnci se dovode unistavaju domace sve
L

Lincura2255

pre oko 15 sati

Popravljaju prosek malih piša
k

kikica1971

pre oko 16 sati

Srbiji su potrebni jak Radnicki,Vojvodina,Radnicki KG,Zeleznicar pored vec jake zvezde i partizana
B

Boldrick

pre oko 16 sati

gde ih nadju vise
m

mek

pre oko 7 sati

Kako to mislis gde? Pa zar nije igrao istu ligu koju i oni igraju?
D

Dejan m

pre oko 3 sata

Gde ih nadju pa vidiš da si neinformisan a daješ komentar

Kazeev

pre oko 16 sati

Solidno pojačanje ali ništa specijalno iskreno...

Ivan Kozotic

pre oko 17 sati

Bas dobro pojacanje gledao sam ga u nekom timu ne mogu da se setim al znam da se tako zvao.

[email protected]

pre oko 17 sati

bice pojacanje sigurno za nasu ligu

stefan nikolic

pre oko 17 sati

srecnoooo brate nasss
N

Nemanjasabac

pre oko 17 sati

Od radnickog sam nekako uvek ocekivao da bude u samom vrhu odmah iza zvezde i partizana, al oni nikako.

mladen misic

pre oko 17 sati

napada se playout

Nummer1

pre oko 18 sati

Solidno pojačanje ali ništa specijalno
n

njlopp

pre oko 18 sati

simpatičan tim. ovde je ključan trener. ako zadrže Neđića do kraja sezone biće 3. ili 4. na kraju. ako bude kao dosad eto sivića u decembru, bekvalca u januaru i gaćinovića u martu i borba za opstanak

MiraGajic91

pre oko 18 sati

Radnički ozbiljno sklapa tim, biće zanimljivo pratiti ih.

Alek

pre oko 18 sati

Pocelo je bas ozbiljno da se trosi.

90Jelena

pre oko 18 sati

videcemo kakvi su to igraci,dal su pogodili strance

Ivica Doya Gašić

pre oko 18 sati

Jedva čekam da počne nova sezona! Daće Bog dobrog fudbala i uzbuđenja!