Komentari na vest

Zvanično: Turbo napad Radničkog – Kvaku Bonsu Osei raširio šal na Čairu

[email protected]

pre 21 minuta

bice pojacanje sigurno za nasu ligu

stefan nikolic

pre 40 minuta

srecnoooo brate nasss
N

Nemanjasabac

pre 41 minuta

Od radnickog sam nekako uvek ocekivao da bude u samom vrhu odmah iza zvezde i partizana, al oni nikako.

mladen misic

pre oko 1 sat

napada se playout

Nummer1

pre oko 1 sat

Solidno pojačanje ali ništa specijalno
n

njlopp

pre oko 1 sat

simpatičan tim. ovde je ključan trener. ako zadrže Neđića do kraja sezone biće 3. ili 4. na kraju. ako bude kao dosad eto sivića u decembru, bekvalca u januaru i gaćinovića u martu i borba za opstanak

MiraGajic91

pre oko 1 sat

Radnički ozbiljno sklapa tim, biće zanimljivo pratiti ih.

Alek

pre oko 1 sat

Pocelo je bas ozbiljno da se trosi.

90Jelena

pre oko 2 sata

videcemo kakvi su to igraci,dal su pogodili strance

Ivica Doya Gašić

pre oko 2 sata

Jedva čekam da počne nova sezona! Daće Bog dobrog fudbala i uzbuđenja!