Komentari na vest
Zvezda promenila rivala u Austriji: Umesto Slavije – Blau Vajs
G
Gost Đape
pre 3 dana
Blau Vajs je zauzeo šesto mesto, prošle godine, u ligi B (drugoj ligi), sa izuzetno mnogo primljenih golova! Ne znam kolko će ovi fudbalski mediokriteti, moći da posluže kao klub u pripremama Zvezde!
M
Marko206
pre 3 dana
Uplasili se Zvezde pa otkazali ili im se ne prekida odmor 😁
Zvezda u mom ♥️
pre 3 dana
Dovesti što pre, dok mu cena nije skočila igrača Kolumbije, uz II španske lige, tačnije iz R. Santandera - Gustavo Puerta i mirni smo, sa još jednim dobrim i iskusnim štoperom, I Južne Koreje, Irana, ili iz neke od afričkih zemalja, najbolji izbor bi bio igrač Žerome Opokua iz Bašakčehira!!!
Dajana09
pre 3 dana
A bas šteta što otkazi
mozzart-gost
pre 3 dana
Prvo lakše onda teže. Bravo Terzo Mađijo.
JEJICA
pre 3 dana
Oni non stop nešto menjaju 😂😂😂😂😂😂😂
Noki71
pre 4 dana
Trebalo je naci jace protivnike,slabo je ovo.
m
misa mitrovic
pre 4 dana
slabo se zvezda pojacala bar do sada ,
N
Nezzz63
pre 4 dana
Zvezda nema mnogo vremena da uklopi sva ova nova pojačanja. Kvalifikacije su tu iza ugla.
K
Kisa
pre 4 dana
Jos pre mesec dana ova imformacija bila u novinama.Ceska liga ranije pocinje ljudi su odma Zvezdu obavestili,sto vi spavate druga stvar
J
Joker Nole
pre 4 dana
Taman da očekujemo da nam neko neplanirano povredi nekog igrača... Već vidjeno
M. K.
pre 4 dana
Ok su protivnici, mozda je trebalo jos jedna provera na marakani pred pocetak sezone.
K
Komri
pre 4 dana
SP jeste najvece sto fudbal ima ali bez klupskog fudbala je stvarno bezveze, ono iscekivanje vikenda, zreba za evrokupove..
bolje da se igraju sto jace utakmice
F
Fee
pre 4 dana
Ko organizuje gde se ide na pripreme i protiv koga se igra?Ko je ta osoba?Momentalni otkaz!Zvezda ima renome i te utakmice protiv Amštetena i plavo belih je ponižavanje kluba!Niko ne kaže da treba da igramo sa Dortmundom ili Aston Vilom ali je vreme da se promeni destination priprema jer je očigledno da se malo jače ekipe tamo ne pripremaju.To što oni iz kluba pričaju da imaju super uslove je samo neznanje jer ne znaju za bolje.Svaki manji nemački grad ima iste ako ne i bolje uslove od onih gde se mi pripremamo!Dortmund se priprema u Švajcarskoj u Bad Ragazu,prelepo ali ne samo to nego imaju mogućnost da igraju jake kontrolne utakmice.I taj Kipar zimi,smorilo više!Idite u Španiju gde se normalni klubovi pripremaju i izađite iz učmalosti!
A
Aaaa
pre 4 dana
..sta mislis da tebi neko da otkaz, za nesto sto uradis pogresno, mada jako je tesko pogresno slagati kutije u magacinu?!
R
Republika Dorcol
pre 3 dana
@Aaa Чл. 179. Закона о раду - разлози за отказ, па у ст.1. т. 1. - "послодавац може запосленом да откаже уговор о раду ........... и то ако не остварује резултате рада или нема потребна знања и способности за обављање послова на којима ради."
Грешка је ок, али уколико се понављају грешке, онда то није грешка већ последица незнања, неспособности... управо оно што Закон и предвиђа (Звезда је у задњих 15 година одиграла припремне са озбиљним противницима само кад је био Барак - Зенит, Фенер и Фиорентина).
Дакле, услед недостатка компетенција ОТКАЗ, а сад што се то теби не свиђа, то је већ твој проблем, али не гледај то лично, чекају оне кутије и тебе :-)
Z
Zvlat BG
pre 3 dana
Da ponovimo, veoma važno, hvala za citat ... "Чл. 179. Закона о раду - разлози за отказ, па у ст.1. т. 1. - "послодавац може запосленом да откаже уговор о раду ........... и то ако не остварује резултате рада или нема потребна знања и способности за обављање послова на којима ради."
dejanera
pre 3 dana
Koliko znas toliko i pricas (pises) a nemas pojma ni o cemu! Dakle ovako Crvena Zvezda je pocela pripreme za novu sezonu 15.06. Prvu nedelju je provela na Zlatiboru a sada je otisla u Austriju. Ali mogla je da ode gde god pozelis! Taj Dortmund, koji pominjes, prvu pripremnu utakmicu igra protiv Oberhauzena 18.07. Oberhauzen se takmici u cetvrtom rangu Nemacke. Posle te utakmice Dortmund ide na turneju u Japan i tamo ce igrati protiv Osake 29.07. I ne priprema se u Svajcarskoj (Bad Ragaz) nego u provinciji Baden-Virtemberg i mestu Donausingen. To ti je za Nemacku gde vecina timova pocinje pripreme tek pocetkom jula. Pocetkom jula pripreme pocinju i u ostalim najvecim ligama Evrope. Everton prvu utakmicu igra protiv Dandija 18.07. a sledecu protiv Boltona 25.07. Valensija igra protiv Kasteljona 19.07. a onda 23.07. protiv Leganjesa. Sporting Lisabon isto pocinje u prvoj nedelji jula a od 11-20.07. je na nekom turniru u Algarveu. Lil okuplja igrace 30.06. i prva 3 dana su rezervisana samo za lekarske preglede i testove izdrzljivosti. Prva zakazana utakmica je protiv Genta U23 i odigrace se u njihovom trening kampu 08.07. od 11:00 i bice zatvorena za javnost. Udineze pocinje pripreme 04.07. i prvi deo ce provesti u njihovom trening kampu. 23.07. se sele u Austriju (Linc) Pre tog puta odigrace utakmicu protiv selekcije regije Friuli, sto je njihova tradicija, i ta utakmica ce biti oko 17.07. I tako mogu da nabrajam do ujutro! A razlog nabrajanja je sledeci: Zvezda pocinje pripreme mnogo pre svih ovih jer joj sezona pocinje ranije. Prva ZVANICNA utakmica, koju Crvena Zvezda igra u sezoni 2026/27 je na programu 18.07. protiv Macve na Marakani. E sad ajde ti objasni kako, i sa kim, da Zvezda igra neku pripremnu utakmicu kad ti "ozbiljni protivnici" igraju prve pripremne utakmice na isti dan kad i Zvezda prvu zvanicnu? One sezone kad je Zvezda ometlala Fiorentinu sa 5-0 Zvezda nije igrala kvalifikacije za LS i ta utakmica joj je bila poslednja pred pocetak prvenstva. A Fiorentina je tek pocela pripreme. A sto se zimskih priprema tice opet dobar deo tih najboljih uopste i nema pauzu ili im je pauza samo par nedelja dok je nama 2 meseca.
Ranijeri
pre 4 dana
Prave pripremne su sa Slovanom i Zenitom da se vide gde stoje
Kanidja99100
pre 4 dana
tesko do lige sampiona
Igor Arizanovic
pre 4 dana
Nema nista od lige sampiona








_Cropped.jpg.webp)