Komentari na vest

Zvezda u Ligi Evrope zaradila 19.000.000 evra

D

Dex12

pre 2 meseca

Ma nije..to je njima Aco dao da da nama. Isto i sa transferima igraca.

Dacha90

pre 2 meseca

bar kad bi uložili u prave igrače bilo bi extra
m

marija.ale

pre 2 meseca

Malo li je?!

alekshO9lxdr 13

pre 2 meseca

Lepe pare su doneli drzavi nista novo
C

Cg

pre 2 meseca

Dzaba kad navijaci ne postuju rad uprave i nemaju vise tu emociju prema zvezdi.ja iz CG dolazim i pratim zvezdu na 80% utakmica u prvenstvu.ove generacije bodre zvezdu preko lajkova i komentare.

[email protected]

pre 2 meseca

Jer zvzda je jedna i jedina. ❤️
t

tisikaomadjija

pre 2 meseca

I eto 10 miliona za onog Brazilca, čak i jedno 9 miliona ostaje preko. To je ta matematika napredns
R

Radde

pre 2 meseca

Realno je nastup u ligi evrope i ova zarada je neuspeh,ispadanje pre grupa,lep fudbal beba,e to je uspeh,nate.
R

Rasni napadac

pre 2 meseca

Koliko su ovo pocele da budu dosadne vesti da je Zvezda zaradila toliko i toliko, sve se gleda kroz tu prizmu i time se prikrivaju rezultati (u Evropi). Realno treba biti zadovoljan sto igraju u Evropi, ali hoce li taj iskorak makar kolo dalje pa i u toj Ligi Evrope nesretnoj?
l

laki100

pre 2 meseca

Lepa zarada, nadam se još većim evropskim uspesima
j

jelenal19

pre 2 meseca

Finansije rastu, ali forma na terenu mora bolje.
v

vanjaaa03

pre 2 meseca

Zasluženo, tim je igrao pametno i disciplinovano
a

aleksss99

pre 2 meseca

Previše fokusirani na zaradu, fudbal mora biti strast
s

sale01323

pre 2 meseca

Fantastičan rezultat, ponos za sve navijače kluba
d

dacika75

pre 2 meseca

novac je dobar, ali bodovi su najvažniji u ligi

Ivan Tokai

pre 2 meseca

Ogroman uspeh, Zvezda pokazala ozbiljnu evropsku snagu

jokic10

pre 2 meseca

Tek smo počeli što bi rekao Miroslav Ilić
K

Kako da ne

pre 2 meseca

Ti si verovatno izgubio godišnju platu pošto ništa ne radiš. Biti negativac nije struka
D

Dejan Niciforovic

pre 2 meseca

kakva je terza magijaaa
D

Don Vito Corleone@Kikula

pre 2 meseca

Kikula - druže Kikula, ti i dalje živiš u svetu iluzija, u svetu Distopijske fikcije, u svetu Miki Mausa! Skini 3D naočari, pa ćeš videti da je stvarnost turobna, zamagljena, ogrnuta širokim nijansama sive boje! Istina ponekad ruši pažljivo građene kule od karata!
S

Stabloje

pre 2 meseca

“Zvezda u Ligi Evrope zaradila 19.000.000 evra”! Da, da, ali Zvezda je takođe i izgubila 13 miliona evrića, time što nije ostala u LŠ! I nikome ništa! Nema odgovornih! A, pred sezonu su bile najave o stvaranju moćnog tima koji će ostaviti traga u Evropi! I onda se desio PAFos! Doktor se nije oglašavao desetak dana, a onda se sve pomelo pod tepih! Odgovornost za prosute parice se takođe pomela pod tepih! A, na Marakani sve manje i manje navijača! Neki su čak prestali da se interesuju za Zvezdu, jer vide sve je najobičnija laž!
G

Gost emisije

pre 2 meseca

A ja pročitao Zvezdan!
G

Gostgost

pre 2 meseca

Zvezda 19 miliona od LE, a Partizan 30 miliona od drzave (za sad). Kakav biznis model, svi da im pozavide. Kao LS da su igrali.
K

Kako da ne

pre 2 meseca

Rasim kaže da su smanjili klubski dug...😂😂😂
d

djordjerus

pre 2 meseca

Bravo za zvezdu mogli smo i vise

Dacaa 23

pre 2 meseca

Jako dobra svota novca
m

minini

pre 2 meseca

Cifra abnormalna. Uglavnom,da kazemo zaslugama. Ali cemu i za cega budzetska dopuna? To je od mojih i vasih para ipak..

Miki Milikic

pre 2 meseca

malo samo da popunimo budzet 😎
S

Saša2233

pre 2 meseca

Malo malo

Mayhem

pre 2 meseca

I opet malo mora iz budžeta da se donira.
k

kratko u

pre 2 meseca

Iz budzeta grabe demagozi iz Humske. Milioni od Uefa se ovako zaradjuju!
K

Kikula

pre 2 meseca

Pa zvezda iz inostranstva donela 80+miliona u Srbiju,na te pare se placa porez,zaposljavaju ljudi.Pa je FSS dobio 4 miliona od UEFE jer je zvezda igrala ligu evrope.I treba da se ulaze u nekog ko doprinosi drzavi.Za 3 miliona moze da se da plata godinu dana za 2 top igraca,i da se igra liga sampiona,pa da FSS dobije 9 miliona.To je investicija.A da neko dobija 25 miliona godisnje,a iz inostranstva zaradi 3 miliona za godinu dana,e to je vec problem.To je onda socijalni slucaj,a ne investicija.Pa jos onda kuka sto je neko dobio 3,a on dobio 25.
C

Cofi998

pre 2 meseca

Malo je to
P

Pavle13072014

pre 2 meseca

Ako su toliko zaradili, sto im FS prebacuje 2 miliona???
D

Dex12

pre 2 meseca

A zasto ne? Zasto vama 30 a nikom drugom ne? Ko ste vi? Jeste vi bogom dani? Besramnici

Jovan Jovanovic

pre 2 meseca

Nije lose , nadam se da ce nam pomoci

Losmaaa94

pre 2 meseca

Колико су узели Терза и екипа?
D

Dejanii

pre 2 meseca

Koliko god da su uzeli , zaslužili su . Ne vjerujem da su uzeli više od onoga sto se ne može opravdati. Ako su uzeli , a vjerovatno jesu onda su uzeli manji procenat koliko može da se u knjigama ispeglati. U svakom slučaju zaradili su za razliku od nekih političara koji redovno puno više uzmu.
m

mm17

pre 2 meseca

Jos samo i bolji plasman da su zaradili.

Pierre16

pre 2 meseca

Malo li je na ovu krizu...
z

zvezda terzic i kumovi

pre 2 meseca

Like

sikm1

pre 2 meseca

lepa svota za ligu evrope.

Seksiformylife

pre 2 meseca

Vreme je da se dovedu ljudi iz Afrike
R

Raša P

pre 2 meseca

Toliko je Partizan zaradio od države a Evropu je gledao na TV.
S

Sale22

pre 2 meseca

Što ne plate sad pojačanje 10 miliona..
Ž

Žerac

pre 2 meseca

Partizan u ligi Vlade Srbije zaradio 30000000, a nije se ni oznojio.

nikoladj789

pre 2 meseca

Ostaje zal za Lilom....

PFC PFC

pre 2 meseca

Pa je drzava zato uplatila 2,5 m evra,jel je zaradila samo 19 m evra
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

U Ligi šampiona zarada je bila 32 miliona evra, što je kompenzovano ili će biti sa prodajom!
K

Kako da ne

pre 2 meseca

Nema TV prava. Nema sponzora od 20M. Veća zarada u Delije Shop nego u Red Star. Bogati klubovi ne žive od premije UEFE. Nema trenutno boljeg rešenja. Rezultati su dobri. Meni je samo žao što trošimo pare za loše igrače. I ćorava koka bi...
J

Jovanaki6

pre 2 meseca

I od prodaje igraca koliko? A gde su pare… dug sve veci ko zna koliki je. Placaju se ko zna ko sve iz tog budzeta. Dovode se uglavnom neke olupine od igraca, od 10 jedan se ubode da valja. Meni se to nista ne svidja jel ce se rupa vez dna otvoriti u narednom periodu a onda sledi strmoglav pad… sportski pozdrav
1

1919

pre 2 meseca

navijaj ti za svoj partizan tamo nije strmoglavi pad, a vi kojimu se nadate iz godine u godinu nikako da ga dozivite, vec gledate sve pobede protiv lila pobeda peotiv leha u gostima protiv sturma protiv malmea..pozzz
S

Srbenda 77

pre 2 meseca

Polako druže moj sa novci i plaćanje,AKO ZVEZDA KAO I OSTALI POSLADAVCI PLAĆA REGULARNO POREZ NA NETO PLATE SAM RADONJA KOSTA 3 A ARNAUT.5 mil.a gde du glazer i jos 25 igrača, ašta su doprineli glazer,radonja,arnaut, gledaj ti druže kolikoli je to minus
D

Dejanii

pre 2 meseca

Dug mora i treba da bude . Sto veći to bolji kada se pravi rezultat , a njega ima .
d

dr.nadja

pre 2 meseca

Sledeće sezone 20mil