Komentari na vest
Zvezdine premijum sezonske: Kakve povlastice donose i koliko koštaju...
n p
pre 3 dana
Nisu mnogo poslupeli
Viktorija Nikolic
pre 3 dana
Jupuuoihiuruituiiz
Aleksandra Martać
pre 4 dana
Lepe cene za sezonske karte, nije loše ko ima i voli pa neka izvoli
S
Svaka cast
pre 4 dana
Da se ne lazemo ovo je dzabe. Da gledas sve utakmice u kvalifikacijama, nasoj ligi i plus LS ili LE, za sve to je smesna cena. Pa samo kvalifikacije igramo 3 kod kuce, a grupna faza LS ili LE donosi jos 4 utakmica na nasem stadionu.
J
Jka
pre 3 dana
Taman da opet gledamo matorce Katai i Ivanica kako se vuku po terenu pa Arnauta kako maše rukama i afrikance kako se saplicu o loptu...Na to dodas bugarina i kipranina i eto ti cirkusa..Na klupi neimar koji galami i glumi mafiju a u lozi Toza metuzalem i krimi Madjija sa sve malim svabom Marinom i Mrkelom koji ne zna gde je levo..Od Ls nema nista a Liga Evrope samo ako nam nalete neki mucenici i onda tamo prskanje i onda ide prica sl sezone bolje i dominiramo našom ligom..
1
1981
pre 4 dana
Nema nama spasa i da su dzabe, doveli su nas do toga da smo ko grobari skoro, a uvek smo imali 2,5 vise publike u proseku od njih
Cujo Zarko
pre 4 dana
U srbiji su najjeftinije sezonske karte . Mislim na štednje i najjače lige
mozzart-gost
pre 4 dana
Nije skupo ko ima para.
E
El capitan
pre 4 dana
Ajde sada lojalisiti prodani dokozite vernos gazdi pa uzmite sezonske , vi koji nas nazivate grobarima ajde pogotovo onaj ahahaha , ajde hoce li biti 1000
D
Djordje135
pre 4 dana
Vredi to za celu sezonu
d
djuka2025
pre 4 dana
nije ovo engleska ili nemcka pa da ljudi kupuju sezonske karte... interesovanje za sport svake godine sve manje i manje i sve je tuznije i tuznije
H
Hmmm
pre 4 dana
To nije razlog da odustanemo. Meni lepo i kad odem a oko mene tek 4000 ljudi. Bio sam i sam, ali uvek se moze naci drustvo za utakmicu.
ш
шуми
pre 4 dana
већ трећу годину не купујем карту ,јер не могу да подржим криминални клан терзић којиуништава и задужује Звезду а они се енормно богате.Када су дошли у Звезду били су на камати а сада син који нема дана радног стажа позајмљује Звезди 2 милиона????
Y
Yirenkyi
pre 4 dana
A reci mi - jel ides u kladionicu, na splav, u trzni centar, u kafanu? I tamo se gazde bogate na nas racun?
J
JK86
pre 4 dana
Da li ove premijum sezonske karte mogu kupiti svi ili samo clanovi kluba(1800 dinara je clanarina) ???
D
DexDexterRS
pre 4 dana
Moras da imas aktivno clanstvo da bi mogao da kupis sezonsku.
kolekole57
pre 4 dana
A stadion poluprazan, kada nema vizije u klubu..
Nisu loše cene.
Ako se plasiraju u LŠ.
Isplati se kupiti.

ledesma247
pre 4 dana
Najjace da bi to vazilo za LŠ...
D
DexDexterRS
pre 4 dana
Naravno da bi vazilo i za LS ako se plasiramo. To je bio slucaj i pre par sezona.
u
user7475
pre 5 dana
Nisu skupe karte svaka cast na ovome veliki pozdrav rukovdstvu zvezde!
J
Jka
pre 4 dana
Nije skup ni Ovusu realno..sta je to 2,5 miliona za njega talentovanog igraca koji dominira..a tek Arnaut kako je plesao sa sve Babikom i Badjom..Fazon preko 10 miliona i gledamo opasan fidbal..Hvala Marinu i Mrkeli kako su uspeli da dovedu te majstore..Sta smo mi doziveli da gledamo takve majstore koji plesu po Marakani😀
Savo Vukovic
pre 5 dana
Ма ко сиротиња оца ли ти...дај пет карата
Z
Zvezdas onaj stari
pre 5 dana
Nova uprava koja ce dovesti ozbiljnog trenera stranca pa cete da vidite kako idu sezonske!
H
Hmmm
pre 5 dana
Veze nema. I kad je bio najveci hajp kad je dosao Prosinecki za trenera opet je bila slaba prodaja. Mi nemamo sportsku kulturu i vernost.
S
Sekcija Lajkovac
pre 5 dana
Ovo su presmešno jeftine cene karata! Svi na Marakanu! Sever mora biti pun na svakoj utakmici, a ne samo na evropskim!
V
Veskooo
pre 5 dana
Problem su Beograđani, Sever ceo je popunjen tinejdžerima iz malih srpskih gradova i sela!
D
DexDexterRS
pre 4 dana
Problem je i proslogodisnja podela besplatnih karata i sakom i kapom Kurti i Murti.
Mihajlo_24
pre 5 dana
Nije mnogo, cak je i dosta pristupacno.
B
Brate moj
pre 5 dana
Nemam komentar na ovo .......znam da je upitanju vernost svakog navijaca .......ali necu da gledam preskupe promasaje koje moramo posle tri meseca da saljemo na pozajmice i da molimo nekoga da ih uzme ......to necu da podrzavam kupovinom sezonske
a
ahahahahha
pre 5 dana
Znamo te, ti ni za vas JNA ne bi kupio sezonsku.
P
Pismenost?
pre 5 dana
Prvo se brate opismeni pa onda prosipaj pamet.
Š
Šomi89
pre 5 dana
Obzirom da će morati da se uloži ogroman novac nadam se da će Glejzeri kao što se priča prodati svoj udeo jer su nas zakopali u ogroman dug. I još gore decenija pod upravom Eda Woodwarda koji nema blage sa fudbalskim znanjem pa smo dovodili penzionere i primadone za ogroman novac.
T
Tln
pre 5 dana
Somi sine...promasio si tekst. Jesi dobar?
j
jacz
pre 5 dana
Nije mnogo, cak je i dosta pristupacno.
K
Kumanovo
pre 5 dana
Naravno, obicna utakmica francuskog ili belgijskog prvenstva kosta kao cela sezonska. Tu se gleda vernost nas navijaca, ali nazalost puno je i onih koji samo nalaze razloge da kritikuju a ne daj Boze da urade nesto. U svom sferama zivota takvih likova koliko hoces. Ja i drustvo po ko zna koji put uzecemo sezonsku, za nas provod, za nasu dusu i nas klub.
u
uefamafia
pre 5 dana
Ne znam odakle ti taj podatak za Belgiju i Francusku, kad bukvalno za 30 sekundi možeš proveriti cene za utakmice tamo.
O kvalitetu fudbala, infrastrukturi i ostalim faktorima (u fudbalu i u državi) nema potrebe ni da pričamo.
@
@uefamafia
pre 5 dana
Dobro de, al si bukvalist. U Belgiji su tridesetak evra, ovde cela sezonska za sever oko 80. Pa jeste malo.
J
Joksa1986
pre 5 dana
@uefamafia ja sam preprosle godine(Oktobar 2024) bio poslom u Hrvatskoj, zadesim se Osijeku, po sto sam bio slobodan to poslepodne, a vidio sam u medijima da igraju Osijek-Istra, hajde reko da odem da pogledam, cisto iz radoznalosti, prvo jer volim fudbal, drugo jer imaju stadion moderan da vidim kako to izgleda kod njih, uzeo sam kartu a Zapad desni cosak, znaci imas zapad lijevo, zapad centralno i zapad desno, ja sam uzeo taj zapad desno(bukvalno cosak stadiona), znas koliko sam platio kartu, 23,5 evra. Da, 23,5 evra, zapad desni cosak(korner zastavica), Osijek-Istra. Osijek je po jacini i popularnosti tamo hajde da kazemo 4 klub(posle Hajduka, Dinama i Rijeke), a igrali su u tom trenutku protiv Istre koja je se borila tada cini mi se za opstanak, tako nesto, 3-0 za Osijek bilo, znaci 23,5 evra.
Zasto ovo pisem, pa razmislite, uporedite i skontajte ?!
Pricamo o novcu, o popularnosti, ljubavi prema klubu, pa hajde skontajte samo jednu stvar, Crvena Zvezda u domacem prvenstvu, samo domacem prvenstu kuci ove sezone ce odigrati 18 utakmica kuci, znaci bez evrope i bez kupa, samo 18 utaklica kuci. Zamislite da je za Sever svaka utakmica 10 evra, Jug 5 evra, Istok 15 evra, Zapad 20 evra a centralno Zapad(VIP) 25 evra.
Da kazemo da drzimo taj korak bar sa Hrvatskom Ligom.
Stadion sluzbeno prima 51.755 sjedećih mjesta(a to je podeljeno ovako, Sjeverna tribina prima 13.200 mjesta, Južna tribina prima 13.000 mjesta, Zapadna tribina prima 12.700 mjesta(od cega je 2700 stolica VIP) i Istočna tribina ima 9.000 mjesta.
Hajde malo da racunamo, 13200x10=132k, idemo dalje 13000x5=65k, idemo dalje 10000x20=200k, 2700x25=67,5k i 9000x15=135k
E sad idemo 132k + 65k + 200k + 67,5k + 135k = 599,5k evra gospodo navijaci, jedna utakmica.
599,5k x 18 = 10 791 000 eura, gospodo navijaci.
I cudite se zasto prodajemo igrace, zasto ne mozemo da odbijemo ponude, zasto ovo ili ono 🤦
Da nije malo do nas ???????????????
u
uefamafia
pre 4 dana
U toj Belgiji, prošle sezone barem, najjeftinije sezonske u proseku su oko 200 evra, što kad se uporedi sa prosečnom platom, infrastrukturom, nivoom fudbala u toj državi, izadje negde slično kao kod nas.
Pri tome kod nas je cena od 9500 (plus obavezno članstvo) za obnovu a ne za novu. Dakle kod nas je sezonska za sever, navijačku tribinu, otprilike 100 evra.
Opet ponavljam, nivo fudbala je neuporediv u svakom smislu te reči.
U francuskoj takođe za neke klubove sezonska može da se nađe i za 50-60 evra, tipa Brest.








_Cropped.jpg.webp)