Komentari na vest

Ajzea Majk prelomio: Ide kod Saleta Đorđevića za 3.000.000 dolara

m

milena11.11.

pre oko 2 sata

Hajde da vidimo sta ce da bude,polufinale bi trebalo da je sigurno.
N

Nikola2

pre oko 2 sata

Solidan igrac, ali daleko od vrhunskog nivoa...
k

kokica 1

pre oko 2 sata

Gde ide ova košarka kad Ajzea Majk ima godisnja primanja 1.500.000. Ne umanjujem znanje i igru ovog košarkaša, dobar igrač, ali pre neku godinu za ovu cifru si mogao da biraš igrača u Evropi.

90Jelena

pre oko 2 sata

odlican igrac steta sto je otisao iz partizana
b

bad

pre oko 1 sat

nije otišo,želimir ga oterao kao i celi roster te sezone,sad imate miltona i parkera,želimir zna!
@

@bad

pre 34 minute

Šta lupetaš?!! Ko ga oterao? Jedini koji je bio nepoželjan je bio Lundberg! Ajzea je trebao da ostane al je tu Mijailović hteo da progurao Osetkovskog mesto njega i tako je i bilo!