Komentari na vest

Alimpijević: U ljudskoj prirodi da otpisujemo druge unapred; Bogdan je u SAD, rešava budućnost

H

HERAKLE

pre 3 dana

Realno da nema Jokica tanka ekipa veoma. Niti jedan igrac nije glavni u svom klubu a da ne pricam o tome da nemamo igrace izmedju 24 i 28 godina koji su nosioci igre u klubovima evrolige pa cak ni u klubovima koji su na primer top 16 Evrokupa. Velika rupa jedno 10 godina od generacije Topic itd do ovih od 29, 30 godina. Ne znam kako cemo proci ovaj period narednih 4,5 godina. Jedino da nam Jokic bude tu ako bud emogao i ucini dok se ne izmisli neka nova generacija i ne stas akoja sad ima 19,20 godina. Strasno dokle su nam doveli kosarku. Sta je sa Markovicem?
m

mozzart50

pre 3 dana

Odmeren i pristojan covek, doci ce i rezultati! 🇷🇸
p

plavacc

pre 3 dana

daj boze da bude nas skaloni,ali previse ovo lici na tal i menadzerski izlog
D

Djani85

pre 3 dana

Pravi gospodin, dobar trener i dobar čovek. Samo napred, vodi nas do medalja
M

Marko Živac Gornji Grad

pre 3 dana

Cipi, pokušaj da reprezentaciju vratiš na stare staze slave.
D

Dexter Morgan

pre 3 dana

Ae bre bezi kuci, 0/9 u finalima imas, ti selektor.. Sta cemo sa tobom da osvojimo?
M

Maya888

pre 3 dana

Idemo napred, samo hrabro!
T

Tip bez

pre 4 dana

Trofeja postade selektor
A

Aspera

pre 4 dana

Mislis na Djordjevica?
n

nadrealnoo

pre 3 dana

A Sasa Djordjevic se naosvajao trofeja kao trener, ono bas...Pa nas je vodio jako uspesno. Dajte ljudi coveku podrsku, umeren tim ,korektan, veliki Srbin. Spustite navijacke strasti...

Danijela62

pre 4 dana

steta sto nam bogdan nije na raspolaganju

Vlada81pfc

pre 4 dana

Koga nema bez njega se mora a i ovi momci mogu to da iznesu i bez kapitena

Stefan Nikolic

pre 4 dana

samo jako i hrabro legendo