Komentari na vest

Anunobi o najznačajnijem košu u istoriji Niksa: Hteo sam da zakucam, na kraju sam je samo dotakao

XavieRS

pre 11 dana

odlican igrac,timski, svaka cast, nadam se da ce uzeti sada, posto posle ko zna kada ce se sve poklopiti ovako ispod radara..

Dakara

pre 12 dana

Niko se ovog koša neće sećati ako Spursi preokrenu seriju i osvoje prsten

Aleks2001

pre 12 dana

Atraktivnije bi bilo da je zakucao ali moze i ovako bitna je pobeda

jovan1111

pre 13 dana

oterati sto je dalje moguce
R

Riki97

pre 13 dana

odlican igrac kako u napadu tako i odbrani.
k

krisone

pre 13 dana

odlican je igrac, nekako su se provlacili bez njega dok je bio povredjem, vratio se u pravom trenutku u playoffu. sad je definitivno kljucna karika u finalu, ocigledno. :)
L

Lord Commander

pre 13 dana

Kakav je ovo igrač, šta sve radi na parketu, šta sve stigne, veliča se ovaj njegov koš s pravom, ali malo ko spominje blokadu na Foksu koja je podjednako važan momenat, i sve njegovi potezi, a on hladan ko špricer poslije utakmice, kao da se vratio iz šetnjice a ne odigrao ovako. A generalno, nekako je simpatično nezgrapan na parketu, atipično se kreće, ima atipičan izbačaj u šutu, svaka se čini da je "tvrda", ali ulazi kad je najvažnije. I ne treba zaboraviti, koliko je dobar košarkaš, izgleda da je i kao osoba za primjer. Nedavno pročitah da je izgradio objekte sa krevetima i hranom za beskućnike, u Torontu čini mi se, sve on finansirao, tako da kapa dole za sve majstore!!!
n

nadrealnoo

pre 13 dana

Cini mi se da ovu seriju pobedjuje ekipa koja zivi za prsten, koja ga toliko zeli da to nije normlano! Jedna od najvecih sportskih institucija na svetu, Nju Jork Niksi, a tako malo titula...Nestvarno... Svi pravi obozavaoci kosarke su na strani Nju Jorka, iako mi ni San Antonio nije mrzan, sta vise, gotivna ekipa uvek bila,ali kad vidim publiku, Mekenro koji samo sto ne zapalace, bukvalno 53 godine, celi svoj zivot ceka titulu svog kluba, onda sam na strani Nju Jorka!!!Bio bi vatromet emocija da se konacno domognu titule, a ovaj mec od sinoc je dokaz da se cuda desavaju i da su moguca...
J

Janaćko

pre 13 dana

Sparsima je sve ulazilo u prvom poluvremenu. Nepisano pravilo kaže da u drugom šut staje. Tako je i bilo. Sparsi imaju bolje igrače na papiru, ali Niksi su bolji kao tim.
M

Mauro

pre 13 dana

On neće u Partizan, baš smo se potresli. Najgore "pojačanje" u istoriji sporta još od antičkih olimpijada pa na ovamo. Takvo nepoštovanje sredine i kluba u koji je došao, svet nije skoro video.
B

Bacoglavac

pre 13 dana

Да није било њега, било би 2:2. Космичка правда је што је он дао кош за победу, одржао их је у игри и на крају донео победу

Furtula

pre 13 dana

Kakvu hemiju imaju niksi svaka cast

1400

pre 13 dana

Igračina. Odbrana, napad, sve dečko radi
N

Nemanja Lazić

pre 13 dana

Svaka čast Knicksima

Aleksandar Ernjakovic

pre 13 dana

Zanimljiv kosarkas...

Ilija

pre 13 dana

OG je odigrao je u Kavaji modu
K

Komri

pre 13 dana

imas Vembija i Taunsa po kosem i onda im ovaj pokupi loptu i bude heroje meca. Nije onaj kome je namenjeno nego kome je sudjeno!