Armija postrojila rivale crno-belih: CSKA deklasirao Krasni Oktobar!

Vreme čitanja: 1min | pon. 03.11.14. | 16:27

Teodosić nešto slabiji, gosti u lošoj formi dočekuju Partizan

Miloš Teodosić u dresu CSKA ubedljiv protiv rivala crno-belih

CSKA nemilosrdan protiv Partizanovih protivnika! Moskovski CSKA deklasirao je Krasni Oktobar rezultatom 81:54 i na taj način pokazao je put momcima Duška Vujoševića koji će u sredu protiv tog tima tražiti svoju prvu pobedu u Evrokupu. Miloš Teodosić ubacio je četiri poena i podelio šest asistencija.

Moskovljani su već u prvom poluvremenu nagovestili da se gosti neće lepo provesti na ovom gostovanju. Ekipa Dimitrisa Itudisa dobila je prvo poluvreme sa 16 poena razlike- 38:22, pa je drugi deo igre bio lišen neizvesnosti.

CSKA je i drugo poluvreme dobio dvocifrenom razlikom i Krasni Oktobar je iz ruske prestonice otišao deklasiran- 81:54.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Vitali Fridzon sa 20 poena (6/7 za tri poena), Soni Vims ubacio je 10, dok je Miloš Teodosić upisao četiri poena i šest asistencija. U ekipi koja će za nekoliko dana ugostiti crno-bele najviše je pokazao Romeo Trevis koji je zabeležio 13 poena i devet uhvaćenih lopti, a Anton Ponkrašov je istom broju poena dodao i šest asistencija.

Crno-beli sada imaju savršenu priliku da ostvare prvi trijumf u Evrokupu, pošto je Krasni Oktobar u slaboj formi i ekipa Dirka Bauermana nakon tri vezana dočekaće Partizan.