Komentari na vest

Ataman: Najbolji sam trener u poslednjih deset godina

G

Glas

pre 18 dana

Jeste antipatičan i arogantan,ali u zadnjih par godina jeste medju najboljima,a par godine na i zvanično najbolji,šta god mi mislili činjenice su tu i svaka mu čast. Pobijediti prvaka Evrope sa 58 primljenih koševa je podvig bez trojice vrhunskih igrača,Ernangomeza,Slukasa i crnca centra da li Fradej,tako nekako. Dok su ovi bez Dorsija. Odbrana dobija a on je zatekao kad je najvažnije. Svaka mu čast. Realno Olimpijskog ne bi bio prvak Evrope da je Real imao Tavaresa. A Panathinaikos cijele sezone ima najviše problema sa povredama,npr Grigonosa i u takvim okolnostima još više dobija na opravdanju Taman! Realno u ovom trenutku je bolje rješenje od Obradovića koji više nije vrhunski trener,bio je!

JEJICA

pre 19 dana

Hahah to svako za sebe misli,teši se

Valentina Kolar

pre 19 dana

Usta moja hvalite me

wizard 1987

pre 19 dana

ovi Grci gori i od nas...jeste to nemoguce ali....
U

Usta moja

pre 19 dana

Hvalite me. Ako si najbolji nisi jedina osoba koja to govori, onda neces ti vec drugi. Koji kompleksas.
m

majster

pre 19 dana

Zasto svaki put mora da kaze da je najbolji
N

Nemanja Lazić

pre 19 dana

Za nepovjerovati koliko su on i Janakopulos naporni

Miki Milikic

pre 19 dana

počistiće vas olimpijakos
S

Soichiro

pre 19 dana

Nije na atamanu da kaze da je najbolji... Sujeta nadmasuje necije domete.... Ekipe su ti igrale dobru kosarku, povrede je zaobilazile i imale su srece.. Trener tu ima uticaj ali da ne dajemo trenerima preveliku vaznost u skupim timovima... Zapravo trener ume da usere ekipu vise nego sto moze da je podigne.
N

Nije slagao

pre 19 dana

Realno i jeste.
b

bracakostic

pre 19 dana

smesan lik. Ima toliko boljih trenera od njega.

n p

pre 19 dana

Dobar je trener ali ne bas i najbolji
B

Blvkbz

pre 19 dana

Ovaj covek je cirkus. U fazonu je samo pricajte o meni, molim vas!
G

GaroTrica

pre 19 dana

Ne. Bolji je Dzo Mazula
L

Lopovv

pre 19 dana

Priznajem da sam najbolji covek u Srbiju u zadnjih 10 godina

ljiljana63636363

pre 19 dana

Jedino on sam sebe hvali

Slavko Filipovic

pre 19 dana

Cirkuzant od trenera

Stojan Bušatović

pre 19 dana

Jesi, imao imao najolje timove i najveće budžete

dinom555

pre 19 dana

Nikad ti neces moci da se poredis sa Barcokasom zuz sve duzno postovanje prema tebi,ali je tako.
L

Lala iz Banata

pre 19 dana

Mozda jesi medju boljima ?Ali ponasanje na terenu govori drugacije.

Dusan Stefanovic

pre 19 dana

Priznao turcin da je najbolji .

Meda74

pre 19 dana

Jako loš čovek i prepun sebe bez razloga.
d

dejan1978fiser

pre 19 dana

Jesi ali zamalo da nema zeljka obradovica
P

Predrag Petrovic

pre 19 dana

sve je samo ne najbolji trener
m

mixica

pre 19 dana

Nikad neces imati postovanje jer si jako jako los i antipatican covek
g

goksi63

pre 19 dana

Iskomlepksirana volina,los covek i trener

Nalog Mozzart

pre 19 dana

moze samo najgori trener biti