Komentari na vest
Ataman: Najbolji sam trener u poslednjih deset godina
G
Glas
pre 18 dana
Jeste antipatičan i arogantan,ali u zadnjih par godina jeste medju najboljima,a par godine na i zvanično najbolji,šta god mi mislili činjenice su tu i svaka mu čast.
Pobijediti prvaka Evrope sa 58 primljenih koševa je podvig bez trojice vrhunskih igrača,Ernangomeza,Slukasa i crnca centra da li Fradej,tako nekako.
Dok su ovi bez Dorsija.
Odbrana dobija a on je zatekao kad je najvažnije.
Svaka mu čast.
Realno Olimpijskog ne bi bio prvak Evrope da je Real imao Tavaresa.
A Panathinaikos cijele sezone ima najviše problema sa povredama,npr Grigonosa i u takvim okolnostima još više dobija na opravdanju Taman!
Realno u ovom trenutku je bolje rješenje od Obradovića koji više nije vrhunski trener,bio je!
JEJICA
pre 19 dana
Hahah to svako za sebe misli,teši se
Valentina Kolar
pre 19 dana
Usta moja hvalite me
wizard 1987
pre 19 dana
ovi Grci gori i od nas...jeste to nemoguce ali....
U
Usta moja
pre 19 dana
Hvalite me. Ako si najbolji nisi jedina osoba koja to govori, onda neces ti vec drugi. Koji kompleksas.
m
majster
pre 19 dana
Zasto svaki put mora da kaze da je najbolji
N
Nemanja Lazić
pre 19 dana
Za nepovjerovati koliko su on i Janakopulos naporni
Miki Milikic
pre 19 dana
počistiće vas olimpijakos
S
Soichiro
pre 19 dana
Nije na atamanu da kaze da je najbolji... Sujeta nadmasuje necije domete.... Ekipe su ti igrale dobru kosarku, povrede je zaobilazile i imale su srece.. Trener tu ima uticaj ali da ne dajemo trenerima preveliku vaznost u skupim timovima... Zapravo trener ume da usere ekipu vise nego sto moze da je podigne.
N
Nije slagao
pre 19 dana
Realno i jeste.
b
bracakostic
pre 19 dana
smesan lik. Ima toliko boljih trenera od njega.
n p
pre 19 dana
Dobar je trener ali ne bas i najbolji
B
Blvkbz
pre 19 dana
Ovaj covek je cirkus. U fazonu je samo pricajte o meni, molim vas!
G
GaroTrica
pre 19 dana
Ne.
Bolji je Dzo Mazula
L
Lopovv
pre 19 dana
Priznajem da sam najbolji covek u Srbiju u zadnjih 10 godina
ljiljana63636363
pre 19 dana
Jedino on sam sebe hvali
Slavko Filipovic
pre 19 dana
Cirkuzant od trenera
Stojan Bušatović
pre 19 dana
Jesi, imao imao najolje timove i najveće budžete
dinom555
pre 19 dana
Nikad ti neces moci da se poredis sa Barcokasom zuz sve duzno postovanje prema tebi,ali je tako.
L
Lala iz Banata
pre 19 dana
Mozda jesi medju boljima ?Ali ponasanje na terenu govori drugacije.
Dusan Stefanovic
pre 19 dana
Priznao turcin da je najbolji .

Meda74
pre 19 dana
Jako loš čovek i prepun sebe bez razloga.
d
dejan1978fiser
pre 19 dana
Jesi ali zamalo da nema zeljka obradovica
P
Predrag Petrovic
pre 19 dana
sve je samo ne najbolji trener
m
mixica
pre 19 dana
Nikad neces imati postovanje jer si jako jako los i antipatican covek
g
goksi63
pre 19 dana
Iskomlepksirana volina,los covek i trener
Nalog Mozzart
pre 19 dana
moze samo najgori trener biti








