Komentari na vest

Ataman ono njegovo: Pišite da sam najgori trener u Evropi

trilee93

pre 23 dana

Uvek ima nešto da prigovora, nije ni čudo što svi pricaju da je najgori trener

Furtula

pre 23 dana

panata cirkus i trener i igraci i gazda

Valentina Kolar

pre 23 dana

Ako je najgori zašto ga ne smene?
u

u jeee

pre 23 dana

Najgori si u Evropi, eto.

Ilija

pre 23 dana

Cirkus klub, ne zna se ko je veći cirkus predsednik ili trener

Violeta Bačević

pre 23 dana

Atamane lepsi si kad cutis
I

Ilijajakim02

pre 23 dana

Kakav cirkus od kluba i predsednik i trener
B

Bilosta1

pre 23 dana

Za faul na kraju nad Furnijeom je u pravu
a

algoritam

pre 23 dana

imas snimak gde se vidi da je faul cist

bet366.dx.am

pre 23 dana

Atamane bolje da si ćutao.
b

bracakostic

pre 23 dana

Najgori trener u evropi hahaha. eto pisemo
s

spitfire

pre 23 dana

nije najgori trener sigurno, ali veliki prevarant
m

majster

pre 23 dana

Covek je po njegovim recima svaku utakmicu izgubio zbog sudija

Miki Milikic

pre 23 dana

kako da pisu da si najgori, kada pricas da si najbolji??!

[email protected]

pre 23 dana

Sad ce doci Obradovic

Milijana Ilic

pre 23 dana

Izgleda da je cirkus kod njih malo veci a bice jos gore kada se ukljuce ambiciozni Aris Paok Aek
B

Blaki

pre 23 dana

Ma za sve su krivi novinari, naročito srpski.
D

Darkovazena88

pre 23 dana

On vise nikoga ne moze dobije

Nenad_999

pre 23 dana

Pa dobro nije mnogo pogresio

Ivan Andrejic

pre 23 dana

E Atamane sa takvim budzetom i ja bi osvojio

Benny Ben

pre 23 dana

Opet mu mi Srbi krivi, ajde molim te..
k

kurence

pre 23 dana

nisi nasjgori ali si najodvratniji, mediji verovatno preteruju ali bas iz razloga sto tako reagujes na te vesti

DankaT

pre 23 dana

Bolje da je rekao da pisu da je bivsi trener😄
k

kurence

pre 23 dana

hahaah auu kakva vest, turcin prokomentarisao na tviteru dolazak tea na mesto direktora, velika vest
D

Dukicar

pre 23 dana

Dobro za ovo je u pravu
k

kata84rina

pre 23 dana

Neverovatni su i on i onaj ludak. Stalno su nesto antipritivni ,u ratu,svadji sa svima.Uvek su drugi krivi.Prosto neverovatno da se tako nezrelo ponasaju tako ozbiljni ljudi.

Veljara4

pre 23 dana

Sve mi te nesto zao..

Pa dodo sam

pre 23 dana

Pa sigurno neće pisati da si najbolji nakon što si završio učešće u Top8 nakon što te Valensija okrenula sa 0:2, a pritom si imao možda i najskuplji tim u istoriji EL.

Lalala

pre 23 dana

Da li je stvarno spomenuo srpske medije, i zasto...
P

Predrag Petrovic

pre 23 dana

ataman polako pakije kofere stize Obradovic
D

Dragojlo

pre 23 dana

Ide najgori, stiže još gori.
M

Miloš Adamov

pre 23 dana

Bolje da je rekao pisite da sam bivsi trener!
i

iveljaaa

pre 23 dana

sto bi se reklo "(L)aki je malo nervozan"

Sele Fejzic

pre 23 dana

dal je najgori neznam ali vidi se da je dobar kako mu dodje haha
S

SvrakaShearer

pre 23 dana

sudjenje naravno očajno, sve u korist olija. A mediji u Srbiji u Grckoj kao da su ciganska revija pa forsirsju pro zvezdoslavni narativ. Naravno da su uvek protiv velikog Ergina Atamana jer je za njih Turčin neprijatelj. Jadnici
s

spiritus movens

pre 23 dana

Sudije krive sto Najdzel Hejs Dejvis nista nije mogao da pogodi, sto je Shorts ostao kratak na 75-73 kada je imao priliku da poravna rezulta, i sto je Milutinov nadskocio Lesora - ljubimca Grobara.
n

nadrealnoo

pre 23 dana

Panata i Real iz Madrida, decenijski sinonim za kradju u EL, se pazi ove godine zale na sudjenje? Cudno zaista...Dok su osvajali i bili gurani decenijama, sudjenje je bilo ok, kad se gubi, sudjenje ne valja...
V

Vladimir977

pre 23 dana

Ti se, sine, drogiras...nema drugog objasnjenja za tvoj komentar
M

MileSenjakBG

pre 23 dana

Ataman je 100000% u pravu, odnos bacanja i kako je ovo samo nastavak guranja olija. A faul na 1.5min pre kraja na 2 razlike kad se i Furnije iznenadio da je Nanu sviran potpuno nepostijeci faul, kad nije bilo ni minimalnog kontakta i tako su sudije odlepile oli na +4
M

Markusss

pre 23 dana

Pišeš kao da nisi gledao utakmicu. Pao je bio inferioran i preagresivan u reketu. Ne pamtim da sam video da jedna ekipa imala 25 skokova više. Što se tiče faula nad Furnijeom, Oli je na zvaničnom nalogu objavio snimak iz drugog ugla. Faul ko kuća Nana. Panata je prosto preslaba trenutno.
M

MileSenjakBG

pre 23 dana

upravo to ističem i ja a rekao je i trener Ataman. Uz lošu partiju Panate, očajnog Hejsa, nadmoć u skokovima, oliju je trebalo 20 bacanja više i nepostojeći faul nad Furnijeom kad se odlučivalo da bi dobio

Zvezdas1989

pre 23 dana

Najgori si covek.a trener si onako

FiumenBG

pre 23 dana

dobro se poznajete? ajd , neka!
B

Bacoglavac

pre 23 dana

У праву је што кука јер индикативна разлика у слобоним бацањима, не само у овој утакмици. Само што има и до њега, припреме утакмице, вођење, играња боље у лигашком делу...

loobgo30

pre 23 dana

Nije da nije u pravu