Komentari na vest

Ataman u suzama: Žao mi naroda, sanjao sam da Turskoj donesem pehar

B

Brundo

pre 9 meseci

Pa nisu Nemci baš toliko naivni pa da prime 18 trojki od Turske.Primili su 9.Timski gledano Nemci su bolji od Turske.Imaju dužu klupu.Tako se osvajaju takmičenja.Za Turke bi ogroman rezultat bio da uopšte odu na OI prvi put od Helsinkija 1952.
K

Kdkd

pre 9 meseci

Kakav govor Ataman, poslusajte na snimku ove Mocartove vesti.
p

petar193

pre 9 meseci

Pa i doneo si... drveni pehar...
R

Realno posmatrano

pre 9 meseci

Na SP Turska nema šta da traži realno, tu su i SAD, Kanada, Argentina, pa i nezgodni Brazil. Plus Nemačka će biti još jača, nadam se da ćemo mi biti kompletni i ličiti na sebe. Španija i Francuska će sigurno biti jače nego sad. Igrali su dobar šampionat i zasluženo završili drugi, ali su pokazali mnogo nadmenosti.
R

Rwal9

pre 9 meseci

Ako cemo realno po tvojoj prici ako Turska nije za SP, sta reci onda za srbijansku selekciju koja je unistena od te iste Turske. Demoliranje od Finske necemo ni spominjati. Vjerovatno nije ni Srbijw za Sp
T

Tralalataman

pre 9 meseci

Pustite mu od Bijelo dugmeta pjesmu " Sanjao sam noćas da te nemam"!
Z

Zabrinut

pre 10 meseci

Jao bas mi zao,doneces Turskoj zlato znas kad......nikad a ni tad.
Z

Zabrinut

pre 10 meseci

Ataman mi lici na nekog teroristu,mislio sam da ce posle peglanja od svaba da izleti na teren opasan eksplozivom.
D

Dzi

pre 10 meseci

da si se bavio kosarkom a ne politikom mozda bi i bilo...
B

Bina7

pre 10 meseci

Pa mi smo izgubili od gaking Finske i iste te Turske i otisli kuci čak prije Bosne. Čemu negativa na njih. Dok oni imaju borce i igrace mi imamo manekene
P

Ppk

pre 10 meseci

Pa koliko negativnih komentara ljudi moji. Covjek drugi na Eurobasketu, izgubio na kvalitet Schrodera u zadnjim minutama za titulu. Da ne pricamo kako je nadigrao Srbiju u grupi i tom pobjednom je srbijance poslao kuci. Srbijance koje je kasnije slomila Finska. Necemo ni pricati o zlatu prije Eurobasketa, pa na kraju ćorak he he he he he. Pozdrav iz Sandžaka.
P

Paa

pre 10 meseci

Dva turčina najbolji treneri u Evropi, pored nas Srba. Ehh šta ti je život.
V

VojislavUE

pre 10 meseci

Uzmi im par suvenira i cokoladu u free shopu.
P

Pazar je svijet

pre 10 meseci

Vi ste ponos pehar će doći
V

Vrati

pre 10 meseci

se korenima i voli svoju zemlju.
G

Gerasim

pre 10 meseci

Lubeničar
H

HAHAHAHAH

pre 10 meseci

"Jako sam zalosna"...
g

gost122

pre 10 meseci

Ko visoko leti. nikad ne postaje G.O.A.T.
S

Spijun

pre 10 meseci

Dovoljno od tebe sto si Turskoj doneo pehar u omrazenoj Grckoj. Iz tebe provejava cinizam prema svakom ko je bolji od tebe. Nadam se da ti je onaj sa PAOm, poslednji u karijeri.
N

NO

pre 10 meseci

Kakav egoizam!
l

lastra

pre 10 meseci

najbolji u poslednjih 20 a ne 10god i tacka!veliki si Aatamane
D

Da be da

pre 10 meseci

A biće prilike, mlad si momak
C

Calcio'90

pre 10 meseci

izgleda da ipak nije najbolji kosarkaski trener u Evropi u poslednjih 10 godina
M

Milos 1970

pre 10 meseci

Nisi ti taj kalibar ,kod Zoca da odes i da ucis kako se osvaja 9 Evroliga,prvak sveta i Evrope i Srebro sa OI!! Plus kao igrac prvak sveta ,Evrope i Oi ... Ti da pricas da si najbolji u Evropi ,licis n'a lubenicara sa pijace...
t

trofeji

pre 10 meseci

govore.. izguglaj malo koje sve kupove ima osim evrolige.
r

rekao je

pre 10 meseci

zadnjih 10. godina i u pravu je.. a komentarisati izgled mogu samo deca.. sta fali ljudima sa pijace, da nema njih ti bi .ovna jeo.