Komentari na vest

Ataman u svom stilu: Svaka čast Olimpijakos, ali titula u Grčkoj je naša

L

Leukemija

pre 28 dana

Kakvo samopouzdanje🤣

Valentina Kolar

pre 28 dana

Kakvo samopouzdanje🤣🤣🤣
k

kurence

pre 28 dana

puca on od neceg drugog, turcin je prso skroz s mozgom, blizi mu se kraj
z

zecpripovedac

pre 29 dana

Koliko iritantan covek

nenad japundzic

pre 29 dana

Olimpiakos je favorit, ali videcemo.

Alex Mano

pre 29 dana

Dobro da ima samopouzdanje, trebacemu za sledecu sezonu kad treba da nade novi klub.
V

Vlada9111

pre 29 dana

Demonstrirali cistu silu hahahah
П

Па...

pre 29 dana

...да, више се не гледа табела Евролиге 😂😂😂
P

PAOKara

pre 29 dana

Da nije bilo sudija i ove zestoko kradje,ne bi ni usli u finale.Ej 68 slobodnih bacanja u 2 utakmice.
S

Slavica15

pre 29 dana

Covek voli da daje ovakve izjave, ali nazalost po njih pocistice ih olimpijakos.