Komentari na vest

Avramović se prekrstio i doneo titulu Dubaiju! Kraj košmarne sezone Partizana

P

Paa

pre 11 dana

Opa ko nam je to osvojio nula titula ove godine?
W

Walldorf

pre 12 dana

Čitajući komentare, može se naići na najprizemnije, loše prikrivene uvrede, psovke, političarenje itd. Jedina stvar koja je striktno zabranjena je pitanje, kako je Partizan i uz čiju pomoć sa sedmog mesta ABA Lige dospeo u EC,ko je platio i doveo Obradovića, ko je žestoko platio Puntera, LeDeja(F4 igrače), ko je naredne godine Partizanu platio EL licencu dok je Zvezda licencu zaradila trijumfom u ABA Ligi.. E, o tome se ne sme govoriti, komentari na tu temu ne prolaze. Da sve nabrojano nije platio famozni Branko "Nordeus"??? Često se lik pominjao kao donor KK Partizan u to vreme. Onda je zaboravljen, kao i svaka izmišljotina i laž. Dok se Zvezda žestoko mučila uz budžet od nekih 5-6. miliona, vraćala dugove a istovremeno dominirala prostorima ex-jugoslavije, bila su neka druga vremena. Vremena kada su se porez i ostale obaveze državi morale poštovati. KK Partizan je u vreme protežiranja od strane države istoj toj državi dugovao, samo na ime poreza, 10+ miliona evra. Za neplaćanje poreza se ide u zatvor. Osim ako niste jugoslovensko-komunistički orijentisani i tome smo svedočili proteklih nekoliko godina. Činjenice se zaboravljaju, bezzakonje se nastavlja..
S

Sinisa81

pre 11 dana

Jel ovo ona prica o dve prijateljice noci koja je postenija?

Igor Arizanovic

pre 12 dana

Nema veze, vratice se u Partizan nekad
u

u jeee

pre 12 dana

Osecaj gorbljanske publike ko na Zadusnicama.

Драгана Косић Ех Јовић

pre 12 dana

Na žalost zatvorio je vrata..Sve je ok ali ne može da provocira publiku, da šeta po reketu za vreme izvođenja slobodnih bacanja, i krsti se za šta tačno?
P

Poreznik

pre 12 dana

Šta reći ,kad ne pobediš utakmicu,a imaš sudije na svojoj strani,mi neutralni tražimo expertizu suđenja i tražimo ostavku Vojinovića.BRUKA.
Л

Легенда предграђа

pre 12 dana

Него,јел се вратила жлезда са фајнал фора?
A

ALEKSAAAAAAAAAA

pre 12 dana

ALEKSAAAAAAAAAA
Y

Yange Pfc

pre 12 dana

Ovde treba da radi metla za pola igrača.Ostoja napolje ako hocete da klub ide napred.Ključni su potezi koji se sada povuku a kad krene sezona svako moźe da pametuje.
Z

Zorka grobarka

pre 12 dana

Mene je bolela glava baš sam se nadala da idemo na 2-2 ali od pocetka se videlo kao da se nasim igracima ne igra i smušeno su delovali prvih par min.Nesto sno i igrali tokom druge i trece cet ali nedovoljno da steknemo bar 6-8 poena prednosti.Sa zebnjom sam cekala zadnjih 5min nadala se da nekako izvučemo pobedu i imali smo bar produžetak ali taj skok posle promašaja koji je pokupio Kabengele nas je koštao debelo,da smo mi uhvatili loptu imali bi bar produžetak i šansu za pobedu zadnjih 15s ali dekocentracija i loše postavljanje smo platili porazom.Teška i mučna sezona za nas.
I

Iva Bikić Zvezdaaaa

pre 12 dana

A pričali smo partizanovcima da ce imati privid da su ekipa za titulu jer su pobedili nas ali kako?Pa tako sto smo igrali desetkovani fakticki bez pleja usled povrede Kodija i Miljenovica kao i teranja Jaga i Grejema tokom sezone.I ne samo to vec su Moneke i Izundu igrali povredjeni a Moneke na svoju odgovornost pokusao.I evo Dubai pokazao da je lako 3-1 dobio seriju tako da ono ....krompir trofeja za partizanovce ove sezone.

Nenad Velickovic

pre 12 dana

Loša sezona za Partizan🥸🥸🥸

Nenad Velickovic

pre 12 dana

sta bese rece onaj abolirani razbijac galva, da nece dozvoliti da dubai salvi u beogradu?
I

Irac66

pre 12 dana

Bas steta za Partizan. Dosta izgubljenih lopti. Aleksa pravi profesionalac. Tako se igra.
P

PR

pre 12 dana

Ovaj sastav Dubaija kao mala Jugoslavija.
F

FCRSBG

pre 12 dana

Jeli ovi beše osvajaju ABA ? I ove sezone imaju 0 trofeja,sledeće im ne gine dobro poznata metla
s

samo gledajte

pre 12 dana

"Surova realnost - ovo je bila bačena sezona" "Šta sad? Budžet više nije opravdanje, već Zvezdin teret" "Dobro je, završilo se " "Ne može biti da je do jednog čoveka: Svi da se pogledaju u ogledalo i priznaju koliko su grešili" Ovo su samo neki naslovi i tekstovi ovde za zvezdu sa 1 trofejom i plejinom ,Uporedite sada kako su blagi za Partizanom i kako niko ne udara na odgovornost trenere i uprave
n

negooo

pre 12 dana

Prekrstio se pravoslavac i uništio Katolike
G

Gost-69420

pre 12 dana

Reče navijač kluba koji su osnovali komunisti
z

zulu

pre 12 dana

zaslužena pobeda dubaia
N

Nikola Lončar hitna

pre 12 dana

😭😭😭💦😭😭😭😭😭
L

Lončar

pre 12 dana

Robi suze ahhaha

Meda74

pre 12 dana

Sasvim zaslužena pobeda Dubaija
G

Gost 7658

pre 12 dana

"Why so serious?"
E

Ej

pre 12 dana

Ma sad u fokusu neki partizan ,nemaju pojma godinama neko busanje da si neko in nesto ali i svi ostali dozvolili da nasu domacu ligu osvoji dubaj???
J

Ja Aleksa

pre 12 dana

Našu domaću ligu osvojio Spartak
E

Ej

pre 12 dana

Domača liga samo busanje kad se nista ne osvoji...
V

Veljabatica

pre 12 dana

setio se Aleksa kluba svog bivseg hahaa

Dakara

pre 12 dana

Sve cestitke igracima i strucnom stabu na osvojenoj tituli ABA lige
c

coa_kobra2007

pre 12 dana

Bravo brateeeee
F

Fru

pre 12 dana

Lepo ste častili Avramovića. Kakva nekultura navijača.
S

Sumnjivo lice

pre 12 dana

Hvala Bogu da je gotovo, iskreno mislim. Ušli smo na pogrešnoj stanici i onda su sve ostale bile pogrešne. A i ovi termini finala ABA, šta reći. Da je igrana i peta utakmica približili bismo se julu mesecu. To nema smisla, pogotovo jer se igra samo za čast, dok rezultatske važnosti nema. Generalno, prekasno se ovo igra, treba sve završiti več do 20 maja. Znam, termini odigravanja i kako ih uklopiti, više različitih liga i ostalo, ali prekasno je.
K

Kmečanje

pre 12 dana

Kmečanje u studiju smehotres televizije neprocenjivo!!! Lončar je ponavljao kao papagaj da su bolji od Dubai-a!!! Muk u studiju!!! Čak je i posle 3 tekme već rekao da se igra u utorak tamo!?! Samo koji utorak xaxaxaxaxa
K

KK Sledeće sezone

pre 12 dana

Sve sporne odluke na štetu Dubaia!?! Sudije su sve učinile ali džaba!!! Pravda zadovoljena!!! Stiže pehar za drvenu medalju u Humsku !!!
a

asa

pre 12 dana

Aleksa, ziv bio momce. Oprosti im, nije njima lako.

Amir Tuzlic

pre 12 dana

Bila je ovo sezona za zaborav što se tiče Partizana nadam se boljoj sezoni napred Partizan 👍

zeljko markovic

pre 12 dana

Toliko o tome i kako je penarola prerodio ekipu.On ne može da pobedi fmp u polufinalu,a ne Dubai i to sa celom ekipom.Raspad sistema.Nadam se samo da ne bude još gore sledeċe sezone.Ova za zaborav.

Predrag Blagojevic

pre 12 dana

Svetio se Aleksa bivsem klubu
N

Nenad B.

pre 12 dana

Svašta, a zašto bi se svetio? Dečko je profesionalac od glave do pete i igrao punom snagom za svoj klub, o vremenu provedenom u Partizanu i saradnji sa Željkom uvek govorio u superlativu. U pevoj i trećoj utakmici se nije pojavio, u drugoj i četvrtoj pokidao, ali on je jednostavno takav igrač, sklon povredama i oscilacijama, ali kada je zdrav uvek daje sve od sebe, bez obzira na učinak.
R

Rumena

pre 12 dana

Aleeeeeekkkkksssssssaaaaaaaaaaa AleksaaaaaàaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAlekksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Б

Блок13

pre 12 dana

Отпевајте једну против Вучића и Човића, они су криви!
L

Limar i Zoc

pre 12 dana

Gde da nađemo nas Drveni pehar ?
.

....

pre 12 dana

Kako se samo Bertrans radovao na kraju. Pokazao je časove ljubavi.

GostO

pre 12 dana

Citajuci komentare na susjenje, resim da vratim nazad i pogledam poslednjih 6-7 minuta. Ono sudjenje je za zatvor. Zlocin koji mora biti kaznjen. Lagano su 15, potencijalno 20 poena navukli za Partizan. Ovo bi bila lagana pobeda Dibaija, da je sve bilo kako treba i posteno odsudjeno.
j

jaroslavski

pre 12 dana

Slava Bogu! Bravo Aleksa za ovo pokrštavanje u Areni
A

AVAXED

pre 12 dana

Niko ni slovo o sudijama koje su, i pored gledanja snimaka,donele tri odluke na stetu Arapa i tako ih urnisale. 5V8 i dobi ovih 5. Koliko je tek jadna ova moja Zvezda kad od ovih gubi 17 puta u sezoni ... Bilo kako bilo, Zvezda jedan trofej, Zelimircovi 0 (NULA, slovima).

Leukemija

pre 12 dana

sta bese rece onaj abolirani razbijac galva, da nece dozvoliti da dubai salvi u beogradu?
D

DZEPINAAAA123456

pre 12 dana

DZEPINA OSTANI !!!

Aleks2001

pre 12 dana

Avramovic resio bivsi klub
k

komedijaa

pre 12 dana

Igokea ćaci dobila porciju hahahah
m

mrnjauuuu

pre 12 dana

Ono kad u Dubaiju imas vise Srba nego u Partizanu...
V

Vatoped

pre 12 dana

Gde su deca iz FMP stala u polufinalu KLS tu su momci iz Dubaija nastavili u finalu Aba lige i lagano se prosetali do najvaznijeg trofeja! 🧹
F

Fanste933

pre 12 dana

svaka cast, njwga je većina potcenila
I

I neka je

pre 12 dana

Vredjaju Aleksu!?

Saša Stanivuk

pre 12 dana

Tačno sam znao da Dubai dobija dok je Partizan vodio još,ušli u nervozu pri kraju i vozdra ...
M

Musa dere jarca

pre 12 dana

Dubai ih vratio na pocetna...
M

Metlaa

pre 12 dana

Prvo deca iz FMP-a pa sad i Dubai...🧹🧹🧹
N

Natalii29

pre 12 dana

nije vise to to..od kako je Željko otisao, kako se sve raspalo...
Ž

Žerac

pre 12 dana

Partizan se raspao onog trenutka kada je Željko došao i tek će da se raspada.
G

Guzva u sesnaestercu

pre 12 dana

Tuzan dan za hrvatsku kosarku

❤️❤️❤️❤️

pre 12 dana

Jos jednom najveci uspeh u sezoni pobediti Zvezdu, sjajno 15. mesto u evroligi, i drveni trofeji u ostalim takmicenjima...Bravo! Zelim vam isti plasman i sledece sezone.
М

Милутин

pre 12 dana

А и ви сте се прославили са трофејима, са никад већим ростером и солидним играчима.Променили сте три тренера,на крају дошао и четврти!Колико бруке у једној сезони ја бих бар ћутао,али човек у другом оку види трун,а у свом не види брвно!

Noki71

pre 12 dana

Verovatno krivicu treba tražiti u lošim sudijama,predsedniku kss,navijačima Zvezde...
Ostali bez trofeja,ostavke svima uručiti i najuriti iz kluba

meda rashord mar

pre 12 dana

jos jednom smo izgubili strasno
J

Južna pruga

pre 12 dana

Jel dolazi Lovernj na peta utakmica?
d

dr.Nebojsa

pre 12 dana

Sa 35 mil drzavnim budzetom bili Top 20 u EL, pa zatim izgubili prvo Kup od dece iz Mege, pa zatim izgubili i KLS titulu od dece iz FMP, pa sad i ABA titulu od Dubaija...na kraju NULA trofeja na kraju sezone! 🧹
O

Ok

pre 12 dana

Nemoj tako. Za razliku od predhodnika ovaj trener nije dozvolio da biju igrace. Kukaju o nekakvim rosterima a igraju utakmice sa deset stranaca. Nisu bolji ni oni preko brda. Nesto mi se javlja da je jedan od uslova da igraju El tako nesto. Mora bre neko ove da zbrinjuje a i deluju strasno za klince.
У

УУУЛТТРА

pre 12 dana

АЛЕКСААААААА АЛЕКСААААААААААА

chicharito9800

pre 12 dana

POSTO SAD KAO ONI NAM SE PODSMEVAJU, A MI KAO ODGOVARAMO NA TO... DA SE ZAPITAMO I JEDNI I DRUGI ZASTO JE DUBAI BOLJI I OD PARTIZANA I OD ZVEZDE? DA LI MOZDA NEMAJU VECI BUDZET ZA PLATE??? TESKO... IMAJU PRAVE IGRACE I IZBALANSIRAN TIM, PARTIZAN I ZVEZDA TO NISU IMALI NIJEDNU SEZONU! NAJGORE STO CE I SLEDECE 2-3 GODINE DA UZIMAJU ABA LIGU
Z

Za igokeu..

pre 12 dana

...NULA TROFEJA!
Z

Zeleznik.

pre 12 dana

Pozdravila vas decurlija iz FMP i momci iz Dubaija! 🧹

Arijan Favas

pre 12 dana

Znao sam da cemo izgubiti. Ova ad hoc ekipa Dubaija je pokupovala nase najbolje igrace i strance, i pobedila je zasluzeno. Za nijansu jaca klupa. Penjaroja nije toliko los trener, bolje da je on zapoceo sezonu i doveo neka bolja pojacanja. Samo mi nimalo nije jasno da Dubai tim sa Srednjeg istoka osvaja Jadransku ligu sa balkanskim klubovima, kao i Makabi pre vise godina. Onda mogu Partizan i Zvezda, recimo da igraju franncusku ligu i da osvoje svako po jedan trofej bez pravila. Ovo je geografski i geopoliticki apsurd bez premca. Samo sto nasi ne bi nikad mogli da igraju recimo, bas tu francusku ligu, a Arapi umesto da igraju svoju ligu, balkanci, odnosno, Slovenci i Hrvati ih pustaju da igraju ovde, samo zato sto oni nemaju timove koji to mogu.
9

987

pre 12 dana

Evo Grobari, da naucite, ovo je metla! Od tri moguca trofeja, imate 0:3. Svi vas pometlali.
V

Vise nije

pre 12 dana

Partizan Mozzartbet? Samo Partizan? Brezovac roni suze
Z

Zasto se breza

pre 12 dana

Nije potpisala? Hahaha
D

Dex12

pre 12 dana

30 miliona drzavnog novca 0 trofeja 1 Fenjer

Novi

pre 12 dana

Ovo je realna slika Partizana.Siromasan roster jakooo

Cao cao

pre 12 dana

Brojimo li i dalje titule grobari? 😂😂😂
U

Ue

pre 12 dana

Penjarojici peodužiti ugovor, da ne ode u Nimburk, čudo je napravio... Isto važi za velikog pleja i vođu JSudana, koji može da igra u Unikahi, ne u jačim timovima... Sta se desilo sa na navijačima Partizana??? kao da im je nwko stavio povez na oči... Ovde nema sreće, oterali smo iz zemlje čoveka koji je i CZ i PZ obezbesio Euroleague, kada istekne uvovor bičemo večito Eurocup EKIPe sa parolom, važno ke učestvovati....
M

Milojko Arseenic

pre 12 dana

34 miliona evra narodnih para je oteo ovaj klub na početku sezone za pijane milionere na terenu. najveći budžet u Evroligi, Stotine hiljada dece širom Srbije nemaju redovna tri obroka dnevnik da ne osvoji nista i da bude 15 u Evroligi
К

Књаз Данило

pre 12 dana

Трудио се Милош Кољеншић, вукао са обје руке, знојио се и био спреман да погине за свој вољени клуб, али није успио да заустави српског сина Алексу Аврамовића! Марш сад у Даниловград, изроде бјелопавлићки, па оданде бодри твој београдски клубић! Ако је уопште београдски...
B

Bot- vinik

pre 12 dana

Strašnije od tvog komentara su toliki pluseva. Oprosti im Bože,ne znaju šta rade .
h

hahahaajhah

pre 12 dana

Expo sudije su gurale Igokeu i gurale i gueale
k

komedijaa

pre 12 dana

Hahahaha ifokea2 se naosvajala trofeja ahahha
B

Bgcz

pre 12 dana

Pevaju protiv Alekse, a on se ljubi s Vučićem..besmisleno

Vukelic David

pre 12 dana

jos jednom smo izgubili strasno

Skorpion77777

pre 12 dana

tako je to kad uzneš arapske pare i cutiš nije Željko za dzabe otišao
П

Па...

pre 12 dana

...заправо је отишао јер је био фењер у Евролиги 😂😂😂
/

/-/

pre 12 dana

Nije za dzabe otisao sigurno, nego za mnogo miliona
.

... ...

pre 12 dana

Kakvi za džabe. 217000 evra mesečno par godina. Za jedno veliko ništa. Treba biti majstor za to.
m

mrvaaa mmm

pre 12 dana

sta bi ovi tek zvezdici uradili kad su nama ovo... sad fino i zvezda i partizan, mega, fmp...istupit iz ove gluposti i napravit ligu srbije sa 10 klubova i dovidjenja
П

Па...

pre 12 dana

...нас су победили, исто као и вас 😂😂😂 Додуше, ми имамо трофеј, а ви не 😂😂😂
П

Па...

pre 12 dana

...сурова реалност, још једна бачена сезона 😂😂😂
F

Firmić

pre 12 dana

Koje uživanje gledati u studiju Bogunovića i Lončara, koji samo što ne zaplaču od muke.

Ivan L

pre 12 dana

Navijac sam Zvezde, ali mi je drago sto je partizan izgubio.
П

Па...

pre 12 dana

...и ја сам Звездаш, али пре свега Србин, тако да је и мени драго што је Партизан изгубио 😂😂😂

chicharito9800

pre 12 dana

A MENI JE NAJDRAZE STO STE KRENULI NA F4 U ATINU I JOS UVEK TRAZITE GDE SE ULAZI U HALU 🤣🤣🤣
D

Dragojlo

pre 12 dana

Meni nije drago što je Partizan izgubio, već mi je drago što nije pobedio.
M

Milan Partizan

pre 12 dana

Zvezdaš i Srbin, to mora da je grupa iz čartera za Tivat ;)
I

Ivan l @@0

pre 12 dana

Ti I taj zvesdas sto vam je drago za poraz Partizana mozete samo da ga...... znate sta.
Nije problem odigrati maksimalno,i treba jer je to posao. Ali ono onako odglumiti...pa to je bezobrazno protiv koga god da igras,a ne protiv svojih. Sve je u redu,bilo je elemenata da se svira ali posle sekunde "faula" (odnosno kad se setio) da odglumis povredu,iskrivljenje zgloba...bezobrazno
o

ogggyyyy

pre 12 dana

Crni Dalibore!!!

bugarinov

pre 12 dana

Avramovic kao i ucek na visini zadatka
p

piročanac

pre 12 dana

Neka se raduju arpaska govna jebo ih onaj ko ih je doveo u ligu ,ispraviče iranci svu neprevdu ,avramoviću želim sve najgore u životu
R

Realizam

pre 12 dana

Avramović je profesionalac i igra za novac. Ništa sporno. Što se tiče Arapa u ABA ligi, jeste glupost, ali su svi potrčali za novcem tako da se ni tu ne treba žaliti. Probleme treba rešavati u sopstvenoj kući, a zna se ko je gazda kuće. Od njega sve polazi. Da bi se popravilo stanje u klubu, mora da ode onaj ko ima komandnu odgovornost.
G

George Jung

pre 12 dana

Što mu to želiš??
a

avijatičar

pre 12 dana

kakav komentar , i onda se čudite što vas svi bivši igrači prcaju gde stignu. Šta je trebao Avramović , srbin do koske , da promaši bacanja , zbog čega , zato što ste vi pazi bogati partizan.
G

Gost gost

pre 12 dana

Džaba sre krali...
I

I ja gost

pre 12 dana

Opet Krtola sezona 0 trofeja nigdje 🫡
G

Gost V

pre 12 dana

Nije dobar čovek, kao i onaj drugi koji se stalno krsti. Onakav faul se iznuđuje, ali nije častan. Više priliči ekipi čiji je navijač.
J

Jtdi

pre 12 dana

Odvojite minut i pomislite sta je sve moglo da se uradi u nesretnoj sr za novac bacen na part i zvezd
D

Da li ste realni da

pre 12 dana

Kukate na sudjenje, a u poslednjoj cetvrtini su sve ucinili da vas odrze u utakmici (faul za 3 nad Aleksom je jedino na sta mozete da kukate, ali ta situacija je 50-50). Druga stvar, zasto se Zvezda stavlja u isti kos sa Partizanom? Pa mi smo u Evroligi bili u gornjem delu tabele, bi daleko iza; mi imamo jedan trofej, vi nista. Nasa sezona je relativno losa, nismo zadovoljni, vasa je katastrofa! Nismo za poredjenje, ali eto imate posle onih beskonacno slobodnih bacanja i nepostojecih faula nad Bogdanom konacno bolji skor u medjusobnim duelima, malo li je?
@

@da li ste realni

pre 12 dana

Niste bili u gornjem delu tabele, nego na sredini, da si bio u gornjem igrao bi barem plej of. Druga stvar, odavno se znalo da Partizanova sezona ide u djavola, sto nije sporno, ocekivalo se posle svakakvih drama i ludila. Super za kup, to je osnova za prepucavanje, svaka cast hahahaha

….

pre 12 dana

Čista rampa Brauna na Kabengeleu minut pre kraja, dosuđena dva penala za prednost Dubaija. Foliranje povrede Kabegelea da Aleksa izvede penala 50-ak sekundi kasnije.
B

Bgcz

pre 12 dana

Prvo, ne možeš da dokažeš nečiju povredu. Drugo, Kabengele je šutirao 9/9 bacanja fzn pre toga. Treće, bacanja Bongi, bez faula nad Musom, silazna i faul za Brauna, mrtva lopta (čist faul) koju Hordov baca na Džonsa, bez faula nad Petruševim, poništili koš Kabengeleu, to je 10-12 poena u korist Partizana, a možda dva poena u korist Dubaija. Samo u poslednjih 3-4 minuta
A

Alex987

pre 12 dana

Za nas je 5:1 ove sezone mnogo bitnije od trofeja...
П

Па...

pre 12 dana

....логично, ви сте мали клуб.
C

Chordata

pre 12 dana

To vam je Žoc u amanet ostavio da verujete da je 15. mesto u EL i sezona bez trofeja uspešna.Kakav manipulator nad zatupljenom masom.🤣🤣🤣
G

GV

pre 12 dana

Zato ćete uvek ostati mali, jer su vam bitnije pobede nad Zvezdom, nego trofeji. Neko je rekao kompleks? :D
+

+

pre 12 dana

To samo govori koliko ste mali klub
.

.....

pre 12 dana

Dobro sine, ako ti je tako lakše. Ahahaha.
1

12345m12345

pre 12 dana

sta bese rece onaj abolirani razbijac galva, da nece dozvoliti da dubai salvi u beogradu?
G

Grupa_JNA

pre 12 dana

Oducio nas dubai od kosarke..😭
D

Djordje Milev

pre 12 dana

Arapske pareeee
B

BvB

pre 12 dana

Kakvo brisanje patosa laznom institucijom.
K

Klasa je večna

pre 12 dana

Jedan poraz ili jedna sezona ne uništava reputaciju nekog kluba. Partizan jeste institucija, na tvoju žalost. Forma je trenutna...
H

Hyypia

pre 12 dana

Časovi ljubavi. Aleksa Avramović.
9

987

pre 12 dana

Videcete vi sledece godine kad Ostoja zvanicno preuzme ABA ligu... Ovako iz senke nije bas efikasan.
2

20ti u EL

pre 12 dana

Musi cestitam na kupusanju igokeika.
m

maaajde

pre 12 dana

Milsim da igraci namerno buse trenera,ahahaha...
S

Sd

pre 12 dana

Hahaha,puce Zocov drzavni projekat!

Vlada81pfc

pre 12 dana

Svaka cast ekipi Dubaija na osvojenoj tituli Aba lige
S

Saša_PFC

pre 12 dana

Ja ovo ne mogu da podnesem...sedim sam u sobi i 😭 posle poraza! 😭
P

Pst

pre 12 dana

Brate i meni je krivo i to bas krivo. Sekiram se kad pomislim koliko je novca sprcano i za sta. Veceras je najbolji bio Aleksa ne onaj u Dubajiu ne, onaj sto je igrao za vas. Nisi ukapirao, cim nema one hitlerske brcice odmah se gubi utakmica. To je tako seksi da budi osecanja u publici. Decko bio dobar, kao sekrirao se grickao nokte. Ex odigrao tako to kod vas poslednjih godina vedzbaju aplaudiraju ali postanu navijaci na mame mi.
N

Nemanjajo90

pre 12 dana

Aleksaaa🥰🥰🥰💜💜💜
N

Natalii29

pre 12 dana

pretarano napumpano, ali opet treba razmotriti

Aleksandar Krezic

pre 12 dana

Страшно треба сменити тренера и све стране играче.
k

kako ono

pre 12 dana

Kako ide ona pesmica u rukama biće naša? Sta?
D

Dubaisanje

pre 12 dana

Potrosili cak 35 mil drzavnih para a osvojili 0 trofeja i titula i u fudbalu i u kosarci ccc...🤦
K

Ksl i samo SRB

pre 12 dana

Dubaji i košarka ko bosanci i hokej komedija Jaka nacija košarkaška kao što su Islanđani poznati kao vrsni košarkaši il Švajcarci kao sjajni odbojlkaši Veštačka tvorevina Ovu ABA ili CVA ligu treba da napuste avi naši klubovi liga bez briga i niša sem troška ne donosi Jača je naša liga od ove
M

Mnr1

pre 12 dana

Kad moras kod svakog suta ili contacta da simuliras, kao onaj sto se valjao po podu ili aleksica kod one trojke, cak je i onaj komentator morao da izmisli “ nije mu dao prostor za sut” ma sta mi naprica, trebao je da se skloni.. dobro , dobili bi nas tu 5 verovatno tako da svejedno. A da ste li$#e to jeste
Koja propast srpske košarke. Uvoze strance a naši ih igrači sa strane pobeđuju.
m

mire09

pre 12 dana

Sramota kako su sudije navlacile za Partizan zadnjih 5 minuta
M

Mile g

pre 12 dana

Odlaskom Zeljka znalo se sta sledi Partizanu i to se i desilo. Potrcko Ostoja sada moze u miru da nazdravi na jos jednom ispunjenom zadatku za najvecu legendu zeleznika. Samo ulica i pad tzv, zvezde, Srbiju i Partizan spasava.
O

Ok

pre 12 dana

Mile Ilicu da nisi malo preterao. Nemas ti veze sa Srbijom kad se boris za klub sa jna. Mi da se vracamo u vas komunizam necemo. Bese vase. Al sto mi milo sto vas je ovaj celavi navacario. Mi smo ukakili sezonu ali brate vas su bas zapisavali.
S

Slobodan Kondic red19

pre 12 dana

Kad je peta?Da znam zbog prenosa
P

Pera III

pre 12 dana

"Stručnom komentatoru" Arene diskutabilne su pojedine sudijske odluke? Kod njih i virusno oboljenjem ima hroničan oblik.
P

Pantic

pre 12 dana

Kad je docek trenera na aerodromu, zna li se sta? To je najveci uspeh ove sezone
D

Dubai Fmp

pre 12 dana

Cestitam navijacima kluba iz laktasa Top 20 u EL u kosarci i 4:0 + 3:0 + 3:0 u derbijima plus 3 mesto na tabeli...samo tako nastavite!👌
T

Top 20 igoke u EL

pre 12 dana

Lagano sa pola gasa Dubai do titule!
O

Ovim sudijama

pre 12 dana

zabraniti za sva vremena da se bave ovim poslom. Svaku spornu loptu su poklanjali domaćinu trba se zapitati zašto postoji čelendž ako je bilo očigledno da navlače za Partizan.
Смејали се нама. Ко се метле лати од метле и гине. Ми смо бар Куп Кораћа освојили ове сезоне 🔴⚪💪
B

Bgcz

pre 12 dana

Krenulo nizbrdo privođenjem Boltauzera
G

Grobarčina.

pre 12 dana

Vratio nas Dubai u Laktase😭
m

marcoman

pre 12 dana

Nek si ih krstio!
F

FmP.

pre 12 dana

A koliko igokea Fuzionisana 2007 u laktasima ima trofeja i titula...Aloo bre pa u zadnjih 15 god imate SAMO 2-3 trofejcica osvojena i nista vise,zatim vise od pune DECENIJE niste igrali EL u opste vec EK i tamo bili Zadnji na tabeli, Zatim 11 derbija za redom gubite od Zvezde u samo godinu dana, Zatim u zadnjih 5 god izgubili ste TRI TRIPLE KRUNE od Zvezde...itd itd Mogi da nabrajam do prekosutra vase "uspehe"...🤏
,

,,срб

pre 12 dana

Није битна аба лига 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
S

Sima Arauho

pre 12 dana

Sačuvaj me Bože KUGE,GLADI I PARTIZANOVIH LEGENDI!
B

Bravo Partizane!

pre 12 dana

Partizan je odigrao za Srbiju! Sačuvao je mnoge romske živote, potrebni su predsedniku države više nego ikad, idu najbitniji izbori u njegovoj eri.
O

Ok

pre 12 dana

Milence upristoji se.
C

Cika Slave

pre 12 dana

Tabela EL ipak nesto govori, nemoj da se pravimo naivni... Rece velki Zoc
n

navijač czv

pre 12 dana

Jedino je falio SRETA RADOVIĆ pa bi možda i bilo 2 2 ovako jedino da je TOMICA ubacio loptu u koš sad će Pantić ISPLANIRANI PORAZ ABA NAMERNO KAZNILA PARTIZAN OSTOJA OBAVIO PRLJAVU MISIJU PENJAROJA DOVEDEN PO ZADATKU I SL....
k

kk.Decenija

pre 12 dana

Ono kad o kosarci pricaju nesto navijaci Top 20 igokeje Fuzionisane 2007 u laktasima koja u zadnjih 16 god ima samo 2-3 trofejcica i vise od cele Decenije ne igranja EL i ne osvajanja bilo kakve titule, a jos na sve to cak 11-1 🧹 dobili u derbijima pre 2 godine u toku samo jedne sezone! 🤣

Dejan Jevtic

pre 12 dana

Kakva katastrofa za Zvezdu i Partizan ove godine ..
p

paaaa

pre 12 dana

Zvezda uzela 1 pehar i usla u plej in EL
9

987

pre 12 dana

Ne stavljaj Zvezdu u kos sa ovim luzerima
П

Па...

pre 12 dana

...за Звезду баш и није, један трофеј и плеј ин.
S

Sabahudin62S

pre 12 dana

Vidim partizani u komentarima opet o Zvezdi. Jad o beda zla srpskog sporta uopste.
J

Jašta radi bolan

pre 12 dana

Mi smo svoji a kakve veze vi iz kantona Brčko distrikt imate veze sa nama iz glavnom grada Republike Srbije Sloboda Dita i Igokea u senci Bosne al koga to zanima u BG,N Sadu itd...
G

Gosttt

pre 12 dana

Navijati za Partizan nije stvar navijackog opredeljenja, vec dijagnoze. Svakim danom sam sve sigurniji u to.
s

srka

pre 12 dana

Čestitke Dubaiju na osvojenoj tituli. Sve čisto ko suza. Bili su ozbiljnija ekipa, ne samo večeras, nego čitave sezone. Sad kad je sve završeno, moglo bi se reći da su i timski i igrački bolji od Partizana. Imali su širi roster, možda čak zaslužili i plasman u play-in Evrolige, pre Crvene zvezde. Partizan sad treba da vidi šta će i kako da se konsoliduje i u kom pravcu da priprema sledeću sezonu. Od stručnog štaba, koji posle svega viđenog, mora da bude krajnje upitan, pa do pojedinih igrača, da li mogu, ili ne mogu da izdrže pritisak Partizanovog grba i dresa. Turbulentna, rolerkoster sezona i na kraju rezultatski 0:4. Četiri takmičenja, samo jedno finale i u njemu samo jedna dobro odigrana utakmica. Mnogim igračima su glave već na godišnjem odmoru i kod mnogih se videlo da su jedva čekali da se svo ovo mučenje završi. Ako Sterling Braun mirno prihvati situaciju koja je prelomila utakmicu, gde Aleksa šutira trojku i gazi na njegovo stopalo pri doskoku, a on se nije ni pomakao, znači da mu je bilo potpuno svejedno. To pravilo je suludo i može da se tumači svaki put kako sudijama odgovara. Da li je to faul odbrane, ili faul u napadu, slobodno sudijsko uverenje. Košarka je postala sudijska igra, gde oni kroje rezultat kako hoće. Tako je bilo i u finalu Evrolige, gde su u poslednjih pet minuta utakmice osakatili Real, protiv Olimpijakosa. Pa otprilike smo nešto slično videli i večeras. Ali Sterling Braun je mrtav ladan prihvatio tu situaciju, takvima nije mesto u Partizanu. Još jednom čestitke Dubaiju.
B

Bgcz

pre 12 dana

Kako čisto kao suza kad sudije sve svirale u korist Partizana?
L

Letac

pre 12 dana

Sram te bilo. Da nije bilo sudija izgubili biste 15 razlike. Svaku, ali bukvalno svaku sumnjivu situaciju su sudili u vasu korist. Toliko perfidno, i ti sad bez imalo srama na kraju ovog romana sto si nspisao napadas sudije. Klasicni predstavnik lazne avangarde.
S

Sima Arauho

pre 12 dana

Idi gledaj FMP!
R

Rasumeee

pre 12 dana

I šta kaješ čestitke al ko veliš sudihe krive? Kad su zadkužuki da udju u play pre Zvezde što nisu?Čestitke i vama!
m

masinbravar

pre 12 dana

Mnogo volim što je bela petorka Dubaia napucala ovu našu crnu. Jedino u Partizanu se bez crnaca ne može.
М

Милутин

pre 12 dana

Сваки играч приликом шута се помери напред,то је закон инерције!По судијама,онај други би требао да се помера назад,јер ће бити фаул,што је ван памети!Судије требају да гледају да ли је играч који брани шут повукао ноху напред,или не?!
s

srka

pre 12 dana

Ko je to izmislio, svaka njemu čast. Trebaš da se skloniš da bi on imao gde da doskoči. Tako da siroti Kalates nikad neće dobiti faul na šutu za tri poena, jer šutira sa zemlje. Jedino ako mu neko slučajno stane na nogu. U košarci ima toliko glupih pravila, da je to fantazija. A sudije mogu da izmisle šta god hoće. Od tehničkih faulolova, ako ih neko popreko pogleda, do prekidanja utakmica zbog navijačkog skandiranja. Budalaština. Ej, za namerno igranje nogom, u košarci dobijaš loptu sa strane i neko novo vreme za napad, zavisi da li 14, ili 24 sekunde. U fudbalu se za namerno igranje rukom dobija žuti karton. Lopta preko pola, mora za osam sekundi. Pa šta koga briga da li ćeš ti da preneseš loptu preko pola, ili ćeš da se dodaješ na svojoj polovini. Trojica sudija na deset igrača i još čelendž na svaka tri minuta. Košarkaška utakmica traje duže od fudbalske. Preko dva sata, ove malo važnije. Malo manje važne, tu negde oko dva. Ma smejurija.
@

@

pre 12 dana

Milutine fiziĉaru stari
L

Liberty

pre 12 dana

Zvezda osvojila makar jedan pehar i igrala makar plej in Evrolige, ponovo... Koliko pehara je Partizan osvojio? Koji je beše bio na čuvenoj tabeli Evrolige? Fudbal nećemo ovom prilikom da pominjemo. Oh, kako je tužno biti navijač Partizana...
Z

Zbsjaj

pre 12 dana

Pet puta za redom vredi više od tog vašeg pehara..
G

Grobarcina

pre 12 dana

5 puta si ometlan važnije vas da dobijemo nego da osvojimo kup ili kls to smeće od lige
A

Alex987

pre 12 dana

5:1 ove sezone...
e

e, to je tuga

pre 12 dana

Tužno je biti navijač kluba kome je plej-in Evrolige istorijski uspeh.
n

navijač czv

pre 12 dana

LEPO SAM PISAO JOŠ NAKON POLUFINALA DA JE OVAJ PARTIZAN LOŠA EKIPA ALI SU NAS DOBILI U POLUFINALU JER SMO MI BILI RASPAD NA KVADRAT SA SVE NEMIM POSMATRAČEM NA KLUPI DUBAI POŠTENO OSVOJIO NAJJBOLJA EKIPA OVE SEZONE U ABA LIGI A TEK ĆE DA BUDE SA PASKVALOM I POJAČANJIMA....
S

Sabahudin62S

pre 12 dana

Da se ne lazemo... sudije korektne... gresili na obe strane ... E sad kad uporedis ulozenih 20+ miliona i rezultat na kraju sezone onda vidis svu tragediju. A ku**ili smo se mnogo. na kraju nas je Dubai rask**čio u sred Bgd.
J

Jedino ako racunas

pre 12 dana

20+ miliona kvartalno
R

Ru99

pre 12 dana

Zasluzeno dubai osvojio titulu pored ocajnih vecitih
š

šipu igokejo

pre 12 dana

Lagani trening za Dubai i osvajanje titule!

nenanena2

pre 12 dana

Sve čestitke igračima i stručnom štabu Dubaija na zasluženoj tituli ABA lige!!!
F

Fedji Vilic

pre 12 dana

Zasto je Vašington prespavao utakmicu?Lik sa bolom u predelu prepona sve pogrešno učinio i 0 poena!?Oterao bih ga već večeras!
k

koš i lična

pre 12 dana

Ekspresno pražnjenje ARENE i pored domaćina kog suđenja.
P

Prdoje

pre 12 dana

Stvarno ne bih da omalovažavam osvojenu srebrnu medalju u ABA ligi, ali na kraju ispada da su oni stranci neradnici iz kk crvena Zvezda bili pametni i otišli ljudi na letovanje još sredinom aprila Kako bi Dubai tek pometlao u finalu Sašu Obrada i njegove genijalce.
S

Sabahudin62S

pre 12 dana

Prdoje ne prdi
R

Rasimeee

pre 12 dana

I pored sponzorskog pisanja, tema je vaša katastrofa!
П

Па...

pre 12 dana

...у АБА не постоје сребрне медаље 😂😂😂
M

Marko sa Vračara

pre 12 dana

Porošiš 40 mil e državnih para za šta? Zvezda uzme Kup Dubaji Abu Spartak Srpsku ligu Odere te FMP u polufinalu Nijednog mladog afirmisao nisi Gomila stranaca po navici došla da uzme pare Žoc ode a Ostoja ostaje kao alfa i omega kluba i jedino sto se pokazalo u sezoni 25-26 jeste potrda da je Ostoja tata svim grobarima.On se pita odlučuje gazda kluba Sve u svemu premalo za 40 mil e isto važi za crveno bele blizance Rekapitulacija 80 mil drzavnih para za 1 Kup.Ko je ovde lud!
S

Sabahudin62S

pre 12 dana

U svoje dvoriste mukice partizanska
M

Marko sa Vračara

pre 12 dana

Sabahudin62S Pa i gledam u svoje ne u Bosansko tamo me ne zanima i nemam pravo glasa a ovde u mom gradu me itetako briga kako troše i koji je rezultat toga.Troše naše pare Sabahudine a ti se bavi kosarkom u BIH i sportom mani se Srpske kosarke
b

brt

pre 12 dana

i sad se mi kao radujemo sto je dubai prvak,pa ja se neradujem,pored ovakve zvezde i patizana arapi uzese pehar,treba da nas je sramota
Š

Šeici

pre 12 dana

znaju šta rade,za narednu sezonu će biti mnogo jači.
Ž

Žerac

pre 12 dana

Da bi dobio ispisnicu kada je odlazio iz Partizana, Avramović je imao posebnu klauzulu da ne može naredne tri godine da potpiše za Zvezdu. Te tri godine su upravo istekle, pored ove rane nadam se da će Grobarima zadati i onu koja najviše boli.
n

navijač czv

pre 12 dana

PADAĆE SNEG JBT KADA NI TOMICA HORDOV NIJE POMOGAO PARTIZANU KAO DOMAĆINU KAKVA BUDALAŠTINA KOD SILAZNE NAVODNE KABENGELEA I ONDA NEPOSTOJEĆI FAUL ANDERSONA NAD FERNANDOM ALI NE SUMNJAM DA ĆE TEGELTIJA I PUMA PANTIĆ NAĆI DOKAZE DA JE PARTIZAN OŠTEĆEN VRV O
G

Gosttt

pre 12 dana

Sledeci put trojka da bude Pukl, Hordov, Radovic, i da se bar tri najbolja igraca Dubaija, ili ko vec bude bio protivnik, suspenduju. Ovako po jedan, ne ide.
P

Pst

pre 12 dana

Hordov veceras smejurija ali glavni im je Slauvenac Nikolic taj nema premca. Saucesce komsijama.
R

Rika Ribarac

pre 12 dana

Košmarna sezona gluodara i titula ide u Dubai.Je o jeaaaaaaaaa
G

Grobarcina

pre 12 dana

Ometlali smo Fmp 5 puta to je najvažnije od svega ostalog nije bitno 💪🏆🖤🤍🏀
q

qqzqq

pre 12 dana

kompleksi su neizlecivi...
C

Chordata

pre 12 dana

Deset godina ste ponižavani pa kompleksi malo proradili.Teši se ovo je vaša najsramnija sezona gledajući budžet.
S

Sd

pre 12 dana

Rece navijac Igoeje2
@

@glodarcina

pre 12 dana

Do prosle godine bila bitna jedino tabela Evrolige... ? Sa vama uvek komedija 🤣🤣🤣🤣🤣
B

Bruka i sramota 2026

pre 12 dana

Ometlao vas FVM u polufinalu sto se kaze igrali se sa vama kao juniori protiv pionira hahaha
b

bad

pre 12 dana

teši se,teši breskvice moja!!
v

vpczbr88

pre 12 dana

Blago vama sa tim razmisljanjem
L

Laktasi 2007

pre 12 dana

Pa ovako da objasnim ljudima,odete lepo na Google pa kucate: prtizan fuzija igokea,procitate prvih par linkova sto vam izbaci i sve vam odmah bude jasno ko dan koji klub je prvi fuzionisan na ovim prostorima i ne postoji jos od 2007 god! Internet je cudo,pamti pravu istinu i posle skoro 20 godina i ne mozes je izbrisati i poreci nikako ma koliko se trudio!
J

Jduq

pre 12 dana

Pet za redom fmp
K

Knjige braćo

pre 12 dana

Ne trudi se, nisi dovoljno obrazovan da shvatiš šta se tu dogodilo. Nije bilo promene pravne forme klubova, ali šta vredi tebi objašnjavati kada dalje od interneta nisi stigao.
D

Drcelaaaa

pre 12 dana

Reaguj, hocemo Aleksu u Zvezdi sutra ujutru!!!
B

Bgcz

pre 12 dana

Nećemo Aleksu u Zvezdi ni sutra ni za 3 života. Može da cmizdri, da se krsti i ljubi sa predsednikom negde drugde

Lord Alex

pre 12 dana

Jos jedna uspešna sezona KK Partizan uz gomilu osvojenih trofeja i naravno top 10 EL. Sad slavite.
H

Hahahahihihihi

pre 12 dana

Macva u fudbalu FVM u kosarci Delije znaju zašto

Igor Markovič

pre 12 dana

Vala baš košmarna
G

Giga Ciganšura

pre 12 dana

Aljeksaaaa Aljeksaaaa Aljeksaaaaaaaaaaa TITULA
d

dioklecian

pre 12 dana

Lupio im aljeksa packu i sljajmaru da se puše do sledece sezone
G

Gost V

pre 12 dana

Nije dobar čovek, kao i onaj drugi koji se stalno krsti. Onakav faul se iznuđuje, ali nije častan. Više priliči ekipi čiji je navijač.
b

bad

pre 12 dana

hahahaha kralju slabo se to čuje kmeeeeeee,moraš jače!
G

Glavu gore

pre 12 dana

Podrška za igrace i Penjaroju ,borili su se momci do kraja .Svaka cast idemo dalje moj Partizane💪💪💪🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍
T

Top 20 klub

pre 12 dana

Grobarčino(Pedjahn) jel 😭 posle 0 trofeja ove sezone?
Ź

Źerac

pre 12 dana

Glavu gore, gaće dole.
G

Grobarcina

pre 12 dana

Zvezda izgubila 5 puta od Partizana hahah
S

Sofronije Jr.

pre 12 dana

Okrene mi se u stomaku kad vidim Avramovićevu facu neopterećenu mišlju koji se krsti na svakih 15 sekundi.
C

Cacanin

pre 12 dana

Aleksin otac je veceras najsrecniji covek na svetu... Aleksa je pre svega jedan dobar momak i kvalitetan covek.
P

Pitam se

pre 12 dana

Andjo ti li si?
C

Cankar

pre 12 dana

Koliko samo utakmica ne zna i ne može da reši Carlik?!? On da prima onolike pare...užas!
Z

Za Karlika

pre 12 dana

5 miliona sledece sezone
p

polivajj

pre 12 dana

U Zagrebu Muk hahaha
K

KresemTiStaru

pre 12 dana

A u Zagrebu muk.

Lalala

pre 12 dana

Kabengele prijavi "povredu" udje Avramovic i pogodi oba bacanja, a ja igrao coveka preko 14,5 😂😂
J

Janaćko

pre 12 dana

Preživeo Dubai oružanu pljačku i uzeo titulu.
T

Tomislav V

pre 12 dana

U Partizanu gubio lopte i upropaštavao utakmice posebno na kraju svoje zadnje sezone a ovde....Arapi su ovo debelo podmazali, Partizan nije trebalo da ide u Dubai, Zenica i to je to. Koga zapravo briga za ABA titulu, s obzirom na okolnosti i rasulo koje su ostavili Savić i Obradović sa finansijskim omčama Parker I Milton ovo je top uspeh Partizana.
O

Objašnjenje

pre 12 dana

A šta je ovde tačno uspeh?
R

Rasimaga

pre 12 dana

Ovo ne da je uspeh ovo je top! Svaka vaka bila!
N

Nolan Smith

pre 12 dana

Osvajaju slesece sezone cim ostoja zasedne na celo ABA
M

Musa dere jarca

pre 12 dana

Musa ih kupusa...🤣
R

Realni navijač

pre 12 dana

Nismo zaslužili.Večeras su svi do jednog bili katastrofalni.Odvratna igra,ali i detalj koji zabrinjava:Karlik nedorečen i nešto mu fali zbog čega nikada neće biti veliki igrač. Kakva sezona,takva i poslednja utakmica.
e

eve eve eve

pre 12 dana

Preusmeriti sredstva sa jutjubera Monekea na Aleksu. Slava Bogu!

Rosavi

pre 12 dana

Nego… Koliko trofeja je uzeo Partizan ove sezone?
U

Ulaganja se isplatila nisu

pre 12 dana

Uspešniji je Hercegovac iz Gajdobre bez dinara državnih para od mezimca drzave Srbije U fudbalu dobili više od svih A TOPOLA i VOŠA BOLJI OD NIIH AMATERI IZ MAČVE POKAZALI DA SU BOLJI.
S

Sada

pre 12 dana

Ide nova sezona nakon ove koja je za zaborav blago receno. Jedini plus polufinale aba lige. Sve ostalo teski minus.

GostO

pre 12 dana

Sad je kosmarna sezona. Je l' uspesna? Je l' do trenera, je l' do uprave? Nije li do igraca? Grobari, pa sta to bi, 0 titula, od trofeja samo fenjer. A smejali ste nam se... Na kraju ispade Zvezdina sezona uspesna, daleko uspesnija od Partizanove. Sad samo da vidimo kako se to desilo sa desetinama miliona budzeta, najveceg ikada na ovim prostorima... Ili ce ipak spin masinerija da proglasi ovu Partizanovu sezonu uspesnom...
z

zvezdina

pre 12 dana

sezona nije uspesna,zvezdina sezona je skandal ali tek nesto manji skandal od partizanove, nauci razliku izmedju bolji i manje los

GostO

pre 12 dana

Suze su ok, ne brini
"

"PUMP IT UP"

pre 12 dana

Kraj kosmarne sezone Srpskih klubova. Nista novo ni veceras. Srpski kosarkasi za Partizan 2 poena, Srpski kosarkasi za Dubai 19 poena. Toliko o srpskim klubovima Partizanu i Zvezdi. A sve ce se odraziti na reprezentaciju. Vreme ce pokazati... Tragedija
i

ispumpavaj

pre 12 dana

Dubai zasluzeno pobedio!
T

Tragedija

pre 12 dana

Ce se nastaviti. Ni jedni ni drugi nece popuniti roster nasim igracima. Ajd bar se Tanaskovic vratio kao i Djurisic ranije.
N

Nula trofeja

pre 12 dana

Kad pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se datum?
G

Grobarcina

pre 12 dana

Kup vesna bravo

Zvezda u mom ♥️

pre 12 dana

Bravo Avramoviću, srbine, delijo!!! Dovesti Dženana Musu iz Dubai!!!
D

Dragojlo

pre 12 dana

Ponovo Tomislav Hordov najbolji igrač Partizana.
a

aki2244

pre 12 dana

Dzaba ciganima trofej 5 1 hahahahahahahahah pisajjjjjjj

Zvezda u mom ♥️

pre 12 dana

Avramoviću delijo naš, ljubimo ti ruku koja se prekrstila!!! Dženan Musa je na vratima dolaska u KKCZ!!!
0

0 trofeja

pre 12 dana

I u fudbalu i u kosarci sa najvecim budzetima u istoriji imate NULA trofeja!
H

Heavy metal

pre 12 dana

8+0=🧹 🧹 🧹 🧹 🧹 🧹 🧹 🧹 Ha Ha Ha
m

m, n

pre 12 dana

Šta sad kažu oni koji su likovali i bili presrećni kada je Zvezda ispala prvo u Evroligi od Barselone pa u Aba ligi od njih pa u Kls ligi od Spartaka? Eto kako im se vratilo. Njima je ova sezona još gora, bez ijednog trofeja plus fenjeraši u Evroligi
7

7272272727w

pre 12 dana

Ma sezona iz snova, bolje je bez trofeja i bez top 10 nego sa trrofejem i top 10
D

Drhaus86

pre 12 dana

bravo avrame profesionalac

Zvezda u mom ♥️

pre 12 dana

Delija momak!!!
B

Bjorn

pre 12 dana

Cestitke ekipi Dubaija, zasluzena pobeda.. Jednostavno su ljudi zeleli vise da pobede.. A sad remont, Wosh sto pre napolje...
r

remont

pre 12 dana

Washington svakako ide u Bayern, žao mi jedino Bonge ali on momak možda ni ne zaslužuje da igra sa ovim papanima
R

Reset limarije

pre 12 dana

Vratio ih Dubai na fabricka!
s

sinak

pre 12 dana

pa nije ti Dubai igrao sa fmpom
A

A12

pre 12 dana

Aleksaaaaaaaaaaa, ahahahahahahaha!!! A u Areni muk, a u Studiu Arene sport, opet kmekmekme sudije, a mnogo bolji trener Penjaroja, a, "stručni"komentatore pacovske fizionomije? Uzgred, Hordov je u zadnja 2 minuta opljačkao Dubai, al džaba crna sekto, morać
T

Torbicis

pre 12 dana

Klasican indijanac i dobro je da ga je Zeljko najurio,moze da bude junak na ovakvim utakmicama kada ima tri puta skuplji sastav od Partizana,a sad kao zeli da pokaze da smo pogresili pa igra protiv Partizana kao da mu zivot od toga zavisi..Klasican kompleksas kao i smajli i daleko im lepa kuca!!! Ovo je Zeljkova zasluga sto smo uopste igrali ovo finale,sada ce brze bolje rasformirati sve sto vredi i verovatno dovesti ove polupance,nema Zeljka nema trofeja,dok se ne pobedi!!!
d

demoga

pre 12 dana

Covek je delija, za vas je igrao pošteno, nema sta, on gine na svakoj utakmici to mu je nacin igre, a pre svega za reprezentaciju gine, pa je malo glupo gadjati takog igraca, ok prozivke pokusavas da ga izbacis iz ritma, al da ga gadjas, al to ste vi. Mali klub mali navijaci, samo vi o sebi pricate da ste veliki, dubaji nije ni skuplji, a ne duplo. Al to je vasa mantra, skupi i doveli golemca za trenera 🤣 a zeljko 2.5 miliona po sezoni

Zvezda u mom ♥️

pre 12 dana

Delija momak, u najlepše vreme, želeo je pobedu,, želeo je da mu lopta sija, želeo je on da igra u klub za koji navijaaaa!!!
R

Rasimeee

pre 12 dana

Svi da odu jedan da se vrati hahahhahaha
T

Top 20 klub

pre 12 dana

NULA TROFEJA! 🧹🧹🧹🧹
I

Igokea since 2007

pre 12 dana

Умусили се игоси
Uvek naši moraju da nas pokopaju...

Zvezda u mom ♥️

pre 12 dana

Koji Vaši??? Pa Avramović je od kada zna za sebe naš!!!
G

Gost111

pre 12 dana

Pobeda tima sa najviše domaćih igrača. Čestitke našim momcima!
L

Luja

pre 12 dana

Ponovni pokušaj krađena u korist partizanskih bandida. Dubai za klasu bolji.
č

čista rampa

pre 12 dana

Sterlinga Browna se svira kao faul nad Kabengeleu
Р

Реално

pre 12 dana

Али, крађења, брт..
L

Luja

pre 12 dana

@realno, zajebancija, brt, zajebancija. Sledeći put crtam.
H

Hecim Aleksa

pre 12 dana

U redu je da ga das ko profesionalac al sto se krstis?
p

prcajigokeu

pre 12 dana

Laksi trening za Dubai.

Slavko Filipovic

pre 12 dana

Aleksaaaaa..zar si morao...!?!?
L

Letac

pre 12 dana

Cekamo vase naslove i opis ove sezone. Zvezda osvojen Kup i makar bila u top 10 Evrolige, pa ste opisivali sezonu kao promasenu i sramnu. Ajde da vidimo kako cete opisati ovaj krah, da vidimo moral, cast i postenje novinarske profesije. Ovo je sramota, deb
M

Musa voli..

pre 12 dana

...igokeu da kupusa

Braca Cobra

pre 12 dana

Слава Богу и кам ту редстар бро
Sve vreme sam verovao u preokret serije...
K

Karma je čudo

pre 12 dana

Bez namjere da likujem, rekoh da je Dubaji opasniji bez Bejkona...
M

Markinjoss

pre 12 dana

Samo Laksi Trening za Dubai! 🧹🧹🧹

Crnipanter3

pre 12 dana

Na kraju katastrofalna sezona
r

rokenrol

pre 12 dana

Grobarima krompir najslada hrana,prijatno!!
o

opušteno

pre 12 dana

vi ste i dalje na dijeti što se učešća u Playoffa Evrolige
D

Domaćin

pre 12 dana

Sponzore, je l' uspesna sezona, sta velite?
Н

Ненко

pre 12 dana

Судијска тројка како се ближио крај крала све више и више зс глодаре. Ал' џаба.

PFC_DR

pre 12 dana

Ne vredi. I na silu i pomagale nam sudije i opet ne vredi. Eto vam sad Vasington. Covek otisao na odmor jos pre dve nedelje i usrao danas sve sto je moglo da se usere. A tek kako smo se lako odrekli Alekse. To je tek da placemo.
s

sudije bi

pre 12 dana

da se uvuku u čmar grofu od prislonice, svom budućem šefu, ustaška posla
@

@sudije bi

pre 12 dana

Nije im on buduci, nego sadasnji sef. Milija je samo fikus.
m

mexico usa canada

pre 12 dana

Aleksa dao koš pa rekao slava Bogu !!!! Bravo ljudino čačanska
h

hahahah

pre 12 dana

sve sami licemerni vernici
O

On je bre

pre 12 dana

Grebic d7u8re,najobicnije g0vn0.
v

vosssss

pre 12 dana

Ovo smece od Vasingtona, oterati koliko veceras..Ovakva stetocina se nije rodila jos.
3

369963

pre 12 dana

Hoce li biti ekspertize. Mislim o Wasingtonu.
a

ahhaha

pre 12 dana

Uzalud neograničeni budžet Igokea2 je pukla
k

kakav folerski tim

pre 12 dana

Aleksa se prekrstio nakon prevarantskog poteza Dubaija, kakav nije viđen u svetu košarke još otkako je Omeru Ašiku ispalo oko. Al tako nam i treba kada smo im izašli u susret da se igra usred ratne zone. Još jedna brilijantna Ostojina odluka.
B

B.C

pre 12 dana

Pa sudije su se trudile i priznavale nepostojeće koševe al nije se moglo navući!
S

See

pre 12 dana

Zaborovio si prevaru prijavljivanje Kaletesa da je povredjen, pa je igrao 40 minuta
s

samo se

pre 12 dana

nadam da posle ovoga nijednom Grobaru neće pasti na pamet da bilo šta lepo kaže o ovom izdajniku
G

Gledano sa

pre 12 dana

Strane realan ishod finalne serije. Dubai je zasluzio ovu titulu na parketu.
n

neshha

pre 12 dana

Da u poslednja dva minuta Hordov i Koljensic nisu obukli Partizanov dres,mogao je i Dangubic da izvodi bacanja,mogao sam i ja,jer bi utakmica odavno bila resena.
d

demoga

pre 12 dana

O cemu ti bulaznis covek do tad sutirao 8/8 slobodna bacanja, trebao da bude dosudjen nameran faul a ne obican. A objasni, kako je ono silazna braunu plus faul, faul nigde. Kako nije faul kos kangebele cist faul na skoku i sta je tacno bio faul nad fernandom. Pokusale su sudije al ne vredi, sta da radis. Sledece probajte da vratite zeljka, al malo plata 3 miliona dajte mu bar 6, i dajte kupite avion, da covek moze odmoran da ide. Budzet ovo sad nista, bar 60 miliona. Ako moze i vratiti koprivicu da ima na kpga da se dere.
D

DubaiFmp

pre 12 dana

Čestitam fuzionisanoj igokei NULA trofeja ove sezone! 👏
k

kakav klub, takva i istorija

pre 12 dana

Čestitamo i mi vama na istorijskoj sezoni sa jednim trofejom i dva polufinala i jednom metlom. kakav klub, takva i istorija.
a

ajde dajte

pre 12 dana

Dajte iz bankomata još 50 miliona evra da Igokea2 napredna nešto osvoji
N

Na kraju

pre 12 dana

Opet Zvezda ima vise trofeja od partizana ove sezone
n

ne zaboravite i to

pre 12 dana

I više metli, to je poseban uspeh ove istorijske sezone Zvezde.
T

T8rbicis

pre 12 dana

Opet?a sta,imali ste i prosle? Jak ti je trofej n covica za bolje i niste!!!
K

Kosarkaski Grof

pre 12 dana

Kamengelea tuku , sudije ko mrtvaci, u mrtvacu vise uzdaha nego u njima, naravno pred svaki mec Partizanka nevina, sta kaze cika Pantic nema gurke sudija, aha

Crnipanter3

pre 12 dana

Ko ce koga nego svoj svoga
Z

Zyzy

pre 12 dana

Kls se stalno omalovažava, a kakvo je ovo takmičenje, da li je ovo regularno? Hordov samo što nije ubacio koju trojku za partizan. Dubai je bio bolji za 15 razlike danas i zasluženo osvojio. Ne znam da li je Ostoja formalno preuzeo Aba ligu, ali se već vidi njegov rad....
T

Torbicis

pre 12 dana

Nosi ga kuci,uzmite Ostoju svakako je vas dacemo vam otpremninu!!!
K

Korekcija

pre 12 dana

Ostoja je preuzeo kad je Covic otisao u KSS. Otprilike pred pocetak prosle sezone.
D

Dubai

pre 12 dana

Razmontirao partizan
D

DraganKojic

pre 12 dana

Krstom protiv djavola
P

Prelepo je da postoji Partizan

pre 12 dana

jer da nije njih mi bi bili najgori......
g

gfg

pre 12 dana

Je l' odigrao tatko na košarku ono svoje? Gde vam je sad da napišete "ovo nije dobro" kad igrač Dubaija da koš kao što ste radili protiv Zvezde? Zbog onakvog sramotnog uživo prenosa derbija na "objektivnom" Mozzartsportu nije ni mogao Partizan da osvoji titulu. Jednostavno, da iskoristim floskulu ali "karma je čudo".
D

DigiDigi

pre 12 dana

Ima ta tabela Evrolige, valjda ona govori nešto... Uh, čekaj...
ј

јјјј

pre 12 dana

колико кошева су дали српски играчи
D

DigiDigi

pre 12 dana

Nisu loši bili Avramović i Petrušev.
N

Nova Skola Jug

pre 12 dana

Sa ovolikim budzetom bez ijednog trofeja SRAMOTNO !!!
T

Trpajj

pre 12 dana

Musa dere jarca...🤣
m

maksuzija

pre 12 dana

Bravo Aleksa, veliki je Bog, bravo dečko
V

Vaaanjaa

pre 12 dana

Sramotno. A tek je sramota sto je spancu produzen ugovor
I

Iber

pre 12 dana

Partizan =30 000 000= 0 titula
T

Torbicis

pre 12 dana

27 miliona,od toga 5 od drzave. Zvezda 40 od toga 38 od drzave Dubai 45 Jedini pravi kiks je imala zvezda izgubivsi od Partizana,metla do metle,metlica!!!!!!
A

Aleksaaaaaaaa

pre 12 dana

Volimo te Aleksa!!!
S

Spijun

pre 12 dana

Bas steta, a sudije se taman uklopile u atmosferu, za razliku od Wasingtona!
P

Power on the north

pre 12 dana

Nije Aleksa bio dobar Zeljku!!!Decko je strasan igrac ima neku nenormalnu energiju!!!Ovo je jedna od najgorih sezona za oba Bg. kluba,a necu da se sprdam iz pristojnosti treba da se vise postujemo!!!

Ivan L

pre 12 dana

Zamalo trener Dubaija da im pokloni majstoricu. Covek misli da je selektor slovenije, igra mu Prepelic 20 minuta 0 poena, promaseni svi sutevi.
n

nadrealnoo

pre 12 dana

Pocetak sezone napada se Fajnl For EL, Zeljko poslozio ekipu, domaci trofeji se ne dovode u pitanje, kraj sezone , El zavrsena u novembru, domacih trofeja 0...Jaka sezona nema sta....hahahahhhhahah
Р

Рокосовски

pre 12 dana

Треба дати још државних пара за појачања КК "Близанаца", можда следеће сезоне неко нешто и освоји.
a

aki2244

pre 12 dana

Bosna vodi ovi ni jedan crnac nema kvalitet i koga briga za partizan sa crncima ko ganu da imas.A mi se samo pravimo pametni svi nas deru svuda

djole.

pre 12 dana

Svetski rekord u brzini pražnjenja Arene.
D

DS1989

pre 12 dana

Pa kada stalno beze, uvezbani su ...
s

samo što

pre 12 dana

vi nemate ni šta da ispraznite pošto ni Pionir ne možete da napunite
p

pamtimo

pre 12 dana

niie...bio rekord pre dve godine kada je Janis urucio metlu Zelimiru
p

ppv

pre 12 dana

Žao mi samo Bonge verovatno najbolji igrač Partizana u proteklih random godina, Carlika stigao umor, ovo ostalo sve izgubljeni slučajevi
S

See

pre 12 dana

Šta znace “nasumične godine”, leba ti?
@

@see

pre 12 dana

ti si neki mlogo pametan :))
0

0 trofeja

pre 12 dana

Sa 35 mil budzetom bili Top 20 u EL, pa zatim izgubili prvo Kup od dece iz Mege, pa zatim izgubili i KLS titulu od dece iz FMP, pa sad i ABA titulu od Dubaija...na kraju NULA trofeja na kraju sezone! 🧹
Г

Геџа - Србијанац

pre 12 dana

Ма, јок, топ успех. Само ако се читају текстови последњих месец, два на овом порталу...
p

podeden

pre 12 dana

Dao Bog nogu da polomis a i ruku u kompletu.

Vlajkomi

pre 12 dana

Boles' ne bira!!!
p

podesen

pre 12 dana

Ahilovu najbolje.
A

Alexis9

pre 12 dana

Nikad jadnija sezona za oba Beogradska evroligasa...
J

Jole 39

pre 12 dana

Sezona bez trofeja a spancu produzen ugovor. Samo u zvezdasrbiji gde musliju odredjuje najmanje stetnog za njegov klub

Vlajkomi

pre 12 dana

Au bre, jesu vas sve pustili na vikend, šta je ovo?!
D

DS1989

pre 12 dana

Nula trofeja, bravo Partizani...
c

cv

pre 12 dana

i treba ove sudije su sramotne koliko su gurale partizan na silu da pobede
D

Driver 8

pre 12 dana

Uprkos besramnom suđenju, posebno u poslednja dva minuta, kvalitetnija ekipa je pobedila, a Partizan se baš naosvajao ove godine...
b

bezbradica

pre 12 dana

Slava Bogu! hajmo Aleksa na Kalemegdan
Х

Хахаххахахахаха

pre 12 dana

КОМЕ ЈЕ САД ДО КОШАРКЕ????
A

Ahhahahahahha

pre 12 dana

A kleli se u ABA i kako ce to da osvoje ahhahahahahhaha
ј

јао

pre 12 dana

После највише уложених пара икада у Звезду и Партизан аба лигу узме Дибаи,Српску лигу Спартак. Нема везе идемо даље,гориво од сутра 230 динара,само дајте народу игара и хлеба,биће боље следеће сезоне.
D

DigiDigi

pre 12 dana

Šta imaš protiv jakog Spartaka?
H

Hahahaha!!!

pre 12 dana

Uspesno je jako Jel jos dveezeee djuska
G

GistJ

pre 12 dana

Traže se Penjarojini svedoci. Trener-prevara!
t

ta prevara

pre 12 dana

vam smenila trenera
e

eng

pre 12 dana

Opušteno Avramoviću idi u zvezdu ne moraš ovako funjarski da se prodaješ
L

Luka maldivi

pre 12 dana

Penjaroja nije ljubav moja
T

Titula.

pre 12 dana

SAMO LAKSI TRENING ZA DUBAI!
B

B.C

pre 12 dana

Baš ste imali uspješnu sezonu! Šta ono osvojiste ove sezone!? Da vam čestitamo!!!!🤣
H

Hahahahahahaha

pre 12 dana

Glodari sta bi??? Aleksa vas prekrsti hahahahaha
A

Alii

pre 12 dana

Hordov koji na kraju jedva pruža ruku Sekuliču neverovatno. I komentatoru bilo ne neprijatno šta nije priznao Hordov Kabengeleu. Sve u svemu posle ljudi kažu nije sve u parama, ljudi juče napravili klub već osvojili Aba ligu.
G

Golst

pre 12 dana

Dubai je RAZMONTIRAO partizai
1

123455

pre 12 dana

Sve čestitike susjedi na 0 trofejs
O

Ojo

pre 12 dana

Avrame Srbine volimo te ❤️‍🩹
J

Junker

pre 12 dana

Kako je ovo slatko. Pazi vredjaju Aleksu jer decko pogodi slobodno bacanje.
"

"

pre 12 dana

pa ne mora baš da se krsti kao da je na parastosu
e

e crni vi

pre 12 dana

Čime se vi sladite luzerčine?
J

Junker

pre 12 dana

Poznato je da vama komunistima smeta pravoslavlje. A ovaj kolega ispod, mi luzeri ipak imamo bar jedan trofej…
g

gost iu dražnjaaaa

pre 12 dana

Drvena medalja na kraju sezone za KKP! Čekali njega da ostvare jedan divni san - 0 trofeja.
G

Grobarcina

pre 12 dana

A ti imas kup Vesne Covic hahah ometlan si 5 puta
A

AleksaLegendoo

pre 12 dana

Vole Zvezdasi da slave titulu pred grobljem 😂
z

zzer

pre 12 dana

Možda je ovako bezbolnije, svakako bi izgubili 5. u pustinji
w

wifi

pre 12 dana

Ovaj Avramović se više puta prekrstio nego sveštenik u crkvi
K

Kisa

pre 12 dana

Kad je sledeca utakmica,gdje se igra...
@

@ Kisa

pre 12 dana

u Železnik city
D

Dzoni lik

pre 12 dana

Visiš nam na kiti :)