Komentari na vest

Barsa za Robinsona plaća obeštećenje, pa sledi ugovor na dve godine

P

Papu Gomez

pre 3 dana

и тај Џејмс има сто година

Petar Kocevic

pre 3 dana

nece im pomoci ovaj

Petar Kocevic

pre 3 dana

ma nikakav igrac

mladen misic

pre 3 dana

Zar nije trebao u Crvenu zvezdu
v

vvvv

pre 3 dana

mislim da nece nista posebno doneti barsi u smislu titule ili F4
J

Jaja

pre 3 dana

Nemaju trenera al dovode igrače na kilo.
S

Sofronije Jr.

pre 3 dana

Kako da zameni Džejmsa kad ovaj nikad nije igrao u Barsi?

milosbosut

pre 3 dana

Barsa je ovde napravila jako dobar posao

wizard 1987

pre 3 dana

koja steta za Robinsona...on i Dzons bi bili paklen tandem

XavieRS

pre oko 20 sati

nije ga hteo Navaro iz nekog razloga..mislim da hoce drugog defanzovnog pleja, kao kalates, nazalost Pajola.. fazon Teo i PEfi..