Komentari na vest

Barselona gleda ka Sekuliću

I

Ivan...

pre 7 minuta

Znaci u barsu stizu Ziga Dimec i Prepelic
D

DjolePartizan12

pre 13 minuta

Mogli su da odrade trenerski trejd.
A

Aleks GM

pre 21 minuta

Barselona će imati mnogo jači tim sledeće sezone, podmladili su ekipu sa Robinsonom, Niboom i Mozesom Rajtom, biće mnogo bolji atletski i odbrambeno, a ostaće im par veterana, Panter, Šengelija, Klajburn. Svakako moraju dovesti boljeg trenera od Sekulića, mada nije neka ponuda, dosta njih je već izabralo ekipe
D

Drug Petar

pre 35 minuta

U kombinaciji jest i Albert Rijera.

Стефан Васиљевић

pre 37 minuta

Generalno mnogo bolji izbor od Paskavala. Paskval zahteva gotove i skupe igrace. Prosle sezone Barsa je bila jako limitirana povredama, iskusni veterani. Kako je sezona odmicala gubili su snagu. Sekulic moze nesto napraviti

[email protected]

pre 38 minuta

Јееееесте, ал гледа да га не види

Otac Makarije

pre oko 1 sat

Napokon da su oterali Paskvala ukanalio ih je pogotovo ove godine
R

Rectify1995

pre oko 1 sat

Nakon što su se "zatrpali" veteranima: Vesely, Satoranski, Klajburn, Šengelija, Laprovitola... moraće da se vuku ovakvi niskobudžetni potezi za jedan dobar restart. Tri sezone bez trofeja je pokazatelj lošeg poslovanja.
d

dokile

pre oko 1 sat

Ozbiljan zalogaj,treba dobro razmisliti...

Aleks2001

pre oko 2 sata

Dobar je sekula dubai ce ga ostaviti sigurno na njihovoj klupi bar jos sezonu
S

Sumar

pre oko 1 sat

Pa nece, jer im je doso Cavi Paskval za trenera.

Dramaturg89

pre oko 2 sata

Prevelik zalogaj za njega. Mislim da im je potreban neko iskusniji. Posebno da bi privukli igrački kadar.

Kalif umesto kalifa

pre oko 2 sata

Meni je ovaj lik skroz nepouzdan. Ne kapiram jagmu za njim.
P

Pavlovicmp

pre oko 2 sata

Slovenac 100% provereno
D

Dulele

pre oko 2 sata

Barsa je, sto se kosarke tice, u velikom autu!

kivekive

pre oko 3 sata

Usrecice se jako