Komentari na vest
Barselona gleda ka Sekuliću
I
Ivan...
pre 7 minuta
Znaci u barsu stizu Ziga Dimec i Prepelic
D
DjolePartizan12
pre 13 minuta
Mogli su da odrade trenerski trejd.
A
Aleks GM
pre 21 minuta
Barselona će imati mnogo jači tim sledeće sezone, podmladili su ekipu sa Robinsonom, Niboom i Mozesom Rajtom, biće mnogo bolji atletski i odbrambeno, a ostaće im par veterana, Panter, Šengelija, Klajburn. Svakako moraju dovesti boljeg trenera od Sekulića, mada nije neka ponuda, dosta njih je već izabralo ekipe
D
Drug Petar
pre 35 minuta
U kombinaciji jest i Albert Rijera.
Стефан Васиљевић
pre 37 minuta
Generalno mnogo bolji izbor od Paskavala. Paskval zahteva gotove i skupe igrace. Prosle sezone Barsa je bila jako limitirana povredama, iskusni veterani. Kako je sezona odmicala gubili su snagu. Sekulic moze nesto napraviti
Јееееесте, ал гледа да га не види
Otac Makarije
pre oko 1 sat
Napokon da su oterali Paskvala ukanalio ih je pogotovo ove godine
R
Rectify1995
pre oko 1 sat
Nakon što su se "zatrpali" veteranima: Vesely, Satoranski, Klajburn, Šengelija, Laprovitola... moraće da se vuku ovakvi niskobudžetni potezi za jedan dobar restart. Tri sezone bez trofeja je pokazatelj lošeg poslovanja.
d
dokile
pre oko 1 sat
Ozbiljan zalogaj,treba dobro razmisliti...
Aleks2001
pre oko 2 sata
Dobar je sekula dubai ce ga ostaviti sigurno na njihovoj klupi bar jos sezonu
S
Sumar
pre oko 1 sat
Pa nece, jer im je doso Cavi Paskval za trenera.
Dramaturg89
pre oko 2 sata
Prevelik zalogaj za njega. Mislim da im je potreban neko iskusniji. Posebno da bi privukli igrački kadar.

Kalif umesto kalifa
pre oko 2 sata
Meni je ovaj lik skroz nepouzdan.
Ne kapiram jagmu za njim.
P
Pavlovicmp
pre oko 2 sata
Slovenac 100% provereno
D
Dulele
pre oko 2 sata
Barsa je, sto se kosarke tice, u velikom autu!
kivekive
pre oko 3 sata
Usrecice se jako








.jpg.webp)