Komentari na vest

Bertans i Prepelič u slavljeničkom tonu: Lepo je to uraditi u Beogradu, ovo je prvi veliki korak

D

Dr Vos

pre 14 dana

Hvala ti na svemu Big Brother. Bez tebe cemo se tesko snaci. Kraj naseg Kk Partizana je nikada blizi!!!
M

Mata12

pre 14 dana

ne znam cemu ovi komentari, iskreno dobar igrac..

cjofa12

pre 14 dana

sutira dobro za 3 i to je to od njega ostalo nista posebno.. cesto i pretera
3

345

pre 15 dana

Nepotrebno vređanje Avramovica
s

salata

pre 15 dana

Reče Bertrans Rusofob i obožavalac Bandere. Igrač koji nema ulaz, ne ume loptu da položi u koš, a trojke šutira 1/10 .
S

Stojankamasina

pre 15 dana

dobar igrac ali iskreno ozbiljan
P

Pavleee

pre 15 dana

On je samo dobar suter za 3p, inace los igrac!
e

elmatadorrr

pre 15 dana

Neko je Lovernj, a neko Bertans

jovan1111

pre 15 dana

Dobar ali mnogo halav igrac
G

Grobarcina

pre 15 dana

Ometlali smo Fmp 5 puta to je najvažnije od svega ostalog nije bitno 💪🏆🖤🤍🏀 imamo titulu vise u Aba od Fmpa
b

bad

pre 15 dana

pa i niste imali neki težak posao,igokeu su mazali klinci Mege,pa fmp-a,one slave sada što su pobedili Zvezdu,pošto niti jednom trofeju prismrdeli nisu.....
P

Pitam za druga

pre 15 dana

Jel zna neko jel Ostoja uterao dug Mačvanu?