Komentari na vest

Bezobrazluk Kurucsa opisao partiju Baskonije - Huventud deklasirao Baske

zoran Radulaski

pre 15 dana

Bravo momci, samo tako nastavite

Valentina Kolar

pre 19 dana

Ko gubi ima pravo da se ljuti

Meda74

pre 19 dana

Svako ima svoje ciljeve.
m

mixica

pre 19 dana

Bezobrazno jeste ali je to sve deo sporta

Kosta Caran

pre 19 dana

Bas zanimljiva sezona u spanskoj kosarci i prvi put da za trofej konkurise vise od 3 tima, bice lepo gledamje do kraja

Nrconicar8

pre 19 dana

Bezobrazluk Kuruca i svih igraca baskonije totalna nezainterovanost za utakmicu sramota!

medabagljas

pre 19 dana

Au jako teska i laka utakmica

vaalent

pre 19 dana

Au sta bi ovo ju

jaca966

pre 19 dana

teska brukaaaaaa

stefan nikolic

pre 19 dana

sramota i nezobrazluuk

loobgo30

pre 19 dana

Riki je doktor košarke

Dusan Stefanovic

pre 19 dana

Jeste bezobrazno da se ovako nešto desi.