Komentari na vest
Biberovića merkaju NBA ekipe, Memfis polaže pravo na njega
bembem dada
pre 3 dana
bibereeee vraćaj se
M
Marko Živac Gornji Grad
pre 4 dana
Tarik Biberović je imao odličnu sezonu u Feneru ove godine. Vreme je za NBA.
Stojan Bušatović
pre 4 dana
Dečko je zreo za Nba
N
Nemanja Lazić
pre 4 dana
Dobro bi on došao nekim ekipama
wizard 1987
pre 4 dana
solidan bi bio u Nba...em bi se opario...
Nemanja Milijanovic
pre 4 dana
Zaslužio je igrama da se oproba, ali NBA jede za doručak igrače kao on
Sale Milosavljevic
pre 4 dana
Biberović je vrhunski igrač.
Kurcslus
pre 4 dana
Pa kad mogu tamo da igraju Bogdanovici moze i Biberovic. On zapravo i jeste NBA igrac.

Steksus123
pre 4 dana
Mislim da bi mu lego NBA
N
Nikola2
pre 4 dana
Strasan igrac, sigurno bi se dobro pokazao i preko bare
v
veljkonii
pre 4 dana
mid igrac vratice se lako
Zika Zika
pre 4 dana
ocekivano interesovanje
k
kikica1971
pre 4 dana
Biberovic je prerastao evroligu ako cemo iskreno
Predrag Blagojevic
pre 4 dana
Imaju I bolji suteri on nekad samo ima dobar sut danas sl mec potop
S
Staniša Žugić
pre 4 dana
Svakako nista vise od rol igraca ne moze biti u nba
P
Predrag Petrovic
pre 4 dana
dobar igrac siguran na suti za 3
Batina1
pre 4 dana
Pa i vreme mu je za preko bare.
n
nica25
pre 4 dana
moze da se proba,steta sto igra za tursku.
kiki044
pre 4 dana
Opa tarik tesko da ce ode iz fenera ali videcemo
Aleks2001
pre 4 dana
Biberovic i nba okej ali nece imati vecu minutazu od 10 minuta
g
gnrslash
pre 4 dana
Moze da proba, stekne neko novo iskustvo i mozda uzme neki solidan ugovor. Svakako nista vise od rol igraca ne moze biti u nba
KuukYY
pre 4 dana
steta sto igra za tursku
No name
pre 4 dana
steta sto ne gra ZA SRBIJU
kolekole57
pre 4 dana
Proci ce u NBA kao Micic, Vezenkov itd, cast izuzecima iz Evrope
R
Rectify1995
pre 4 dana
Nije za NBA, videli smo kako Ameri umeju da "samelju" Evropljane. Vođa Fener, baš kao BB onomad.
Perica Aksentijevic
pre 4 dana
Da je pametan da igra Evropu
zarko018
pre 4 dana
Bolje mu je da ostane u evropi...
jaca966
pre 4 dana
srecnooo nadam se da neces brzo da se vratis
Stefan Nikolic
pre 4 dana
ne idi ostani u evropu
u
user7475
pre 4 dana
Verovatno da ce i zavrsiti tamo presao je igricu!
Z
Zula
pre 4 dana
On presao igricu? Sutra malo,daleko je od prelaska bilo kakve igrice

_(1)_(1).jpg.webp)

_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)



