Komentari na vest

Biberovića merkaju NBA ekipe, Memfis polaže pravo na njega

bembem dada

pre 3 dana

bibereeee vraćaj se
M

Marko Živac Gornji Grad

pre 4 dana

Tarik Biberović je imao odličnu sezonu u Feneru ove godine. Vreme je za NBA.

Stojan Bušatović

pre 4 dana

Dečko je zreo za Nba
N

Nemanja Lazić

pre 4 dana

Dobro bi on došao nekim ekipama

wizard 1987

pre 4 dana

solidan bi bio u Nba...em bi se opario...

Nemanja Milijanovic

pre 4 dana

Zaslužio je igrama da se oproba, ali NBA jede za doručak igrače kao on

Sale Milosavljevic

pre 4 dana

Biberović je vrhunski igrač.

Kurcslus

pre 4 dana

Pa kad mogu tamo da igraju Bogdanovici moze i Biberovic. On zapravo i jeste NBA igrac.

Steksus123

pre 4 dana

Mislim da bi mu lego NBA
N

Nikola2

pre 4 dana

Strasan igrac, sigurno bi se dobro pokazao i preko bare
v

veljkonii

pre 4 dana

mid igrac vratice se lako

Zika Zika

pre 4 dana

ocekivano interesovanje
k

kikica1971

pre 4 dana

Biberovic je prerastao evroligu ako cemo iskreno

Predrag Blagojevic

pre 4 dana

Imaju I bolji suteri on nekad samo ima dobar sut danas sl mec potop
S

Staniša Žugić

pre 4 dana

Svakako nista vise od rol igraca ne moze biti u nba
P

Predrag Petrovic

pre 4 dana

dobar igrac siguran na suti za 3

Batina1

pre 4 dana

Pa i vreme mu je za preko bare.
n

nica25

pre 4 dana

moze da se proba,steta sto igra za tursku.

kiki044

pre 4 dana

Opa tarik tesko da ce ode iz fenera ali videcemo

Aleks2001

pre 4 dana

Biberovic i nba okej ali nece imati vecu minutazu od 10 minuta
g

gnrslash

pre 4 dana

Moze da proba, stekne neko novo iskustvo i mozda uzme neki solidan ugovor. Svakako nista vise od rol igraca ne moze biti u nba

KuukYY

pre 4 dana

steta sto igra za tursku

No name

pre 4 dana

steta sto ne gra ZA SRBIJU

kolekole57

pre 4 dana

Proci ce u NBA kao Micic, Vezenkov itd, cast izuzecima iz Evrope
R

Rectify1995

pre 4 dana

Nije za NBA, videli smo kako Ameri umeju da "samelju" Evropljane. Vođa Fener, baš kao BB onomad.

Perica Aksentijevic

pre 4 dana

Da je pametan da igra Evropu

zarko018

pre 4 dana

Bolje mu je da ostane u evropi...

jaca966

pre 4 dana

srecnooo nadam se da neces brzo da se vratis

Stefan Nikolic

pre 4 dana

ne idi ostani u evropu
u

user7475

pre 4 dana

Verovatno da ce i zavrsiti tamo presao je igricu!
Z

Zula

pre 4 dana

On presao igricu? Sutra malo,daleko je od prelaska bilo kakve igrice