Komentari na vest

Bilo je očekivano, sada je i zvanično: Sip, puno zdravlja i sreće

N

Natalii29

pre 20 minuta

svima ide u prilog promena

Aleksandar Pesic

pre 42 minute

Potpuno realno i očekivano, steta teska povreda i cela sezona van terena

Bole.92

pre oko 1 sat

Nazalost nije imao srece u zvezdi.
F

Fanste933

pre oko 1 sat

predobar je bio i sad je tj
T

Ta zvezda

pre oko 1 sat

Iliti fmp kako kome draže to ima igrača pod ugovorima ne zna im se broj.
n

nica25

pre oko 1 sat

jos dve godine ugovora...😆
1

1980

pre oko 1 sat

Dobra vest posle onog žabara
m

merllin_pfc

pre oko 2 sata

Jos dvije godine ugovora. Imate 34 igraca I 3 trenera na platnom spisku. Mogli ste organizovati turnir 🤣🤣🤣
P

Pa dobro

pre oko 1 sat

nisu svi magovi kao vi, jedini u evropskoj kosarci "uzimate" obestecenje za svakog igraca... ili je to ipak prica za malu decu.😎
O

Ok

pre oko 1 sat

Ne kaki, vi imate skuplji roster. Sretno u daljoj karijeri. U principu ne volim igrace metar i .... pogotovo na dvojci. Nit napad nit odbrana.

Valentina Kolar

pre oko 1 sat

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
P

Prvaci Sveta

pre oko 2 sata

Hvala Bogu 🔴⚪🇷🇸